Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vrchlabí Liščí farma
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 1:47 pm    Předmět: Citovat

Mýšo mam krásný kompas po strejdovi asi tak 70let starý, budu ho ted nosit, Shrnutí efektu: na severní polokouli to tahne vždy do prava pri strelbe od severu k jihu i od jihu k severu. Pri strelbe na výhod je sip nadlehcován, na zapad ho to tahne k zemi, ale při strelbě podle rovnoběžek je tento efekt téměř neměřitelný. Čili doufám, že už je vám jasné proč se netrefujete Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 1:06 pm    Předmět: Citovat

však mě taky ze školy ve čtvrťáku vyhodili a už je to bezmála 20 let, takže na nějaká ta přeřeknutí mám právo Laughing Stejně kompas s sebou nenosí ani barebowisti a to je co říct Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 1:00 pm    Předmět: Citovat

No ted uz je mi to vse jasne ta Coriolisova síla, viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Coriolisova_s%C3%ADla, nad 20m je s ní potřeba prostě počítat, na uvedeném odkazu je i pár vzorečků, které si můžete přepočítat Smile, důležité je na které polokouli budete střílet zda na jizní nebo severní, ale pozor Mysa to blbe rekl, vliv to ma při střelbe podle poledníků, nikoliv podle rovnoběžek! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 11:23 am    Předmět: Citovat

A moh sem mít tím pádem 237b, sakra Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 11:13 am    Předmět: Citovat

Aha kurna to sem o tech corlioliosových silach vubec nevedel, je to teda na zlomení jazyka ti reknu, ale zakomponuju to do sveho matematicko fyzikálního vzorce trajektorie šípu a na dalších závodech to vyzkouším v praxi. Ideální je tedy pro eliminaci teto síly střílet přímo na jih, nebo na sever s koeficientem náměru 1,0001. Ano ta větev minule se nepatrně pohla smerem dolu, protože si na jejím konci sedl nějaký tlustý pták a s tím můj vzorec nepočítal, stejně tak jsem v rámci zjednodušení výpočtu, bohužel nepočítal s vertikálním rozkmitem šípu těsně po výstřelu a zadní část prudce narazila na větev, jinak to bylo přesně vypočítané do 11. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 10:23 am    Předmět: Citovat

Na to jsem nezapoměl, ale ve vztahu k ostatním činostem a focení se u zásahu je to zdržení nepatrné Laughing
Spíše bych ještě zmínil zdánlivé odstředivé Corliolisovy síly stáčející šíp mírně k jihu.
Na Duně si Luděk, vzhledem k prodlouženému víkendu popletl datum a slapové síly mu moc nadlehčovaly šíp, takže trefil větev.

Teď mne naopak překvapil Griffin, který většinou nadšeně poskakuje, mává pažemi a křičí. Byl úplně v klidu Shocked
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 11:52 pm    Předmět: Citovat

Laughing a zapoměl si mýšo na výměnu ponožek, občerstvení , svačinku nápojíček a rozpravu na téma proč sem se loni netrefil - a to vše s tím co jste napsali mezi vytažením "taktovky- tedy šípu a vstupem na metu. Ahoj Ludo - měl si jít dneska na pivo........... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 6:39 pm    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
Ještě v tom výpočtu je třeba zohlednit slapovou přitažlivost měsíce, to má dost velký vliv na pád šípu Smile, cili zaleží na dni a hodine kdy střílíš, bacha na to!


To bylo dooooost dobrý!!

Zohledním to v pátech na Lukohrátkách a pak vám řeknu, jak to šlo... Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 6:28 pm    Předmět: Citovat

Myso mi se svama slo pekne, je to lepsi jit se zahnutymi vetvemi nez dalsima BB, rychleji to tak obejdu, protoze jinak jsem normálně bezkonkurenčně poslední zvlásť když s Ričim jdeme spolu, viz lonská farma, kde nam Standa chtel uklidit terč jeste nez jsme k nemu vubec dosli. Ještě v tom výpočtu je třeba zohlednit slapovou přitažlivost měsíce, to má dost velký vliv na pád šípu Smile, cili zaleží na dni a hodine kdy střílíš, bacha na to!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 5:27 pm    Předmět: Citovat

Ze Saníčkových možností beru 1. Laughing
Teď jsem se rozsoutěžil a místo abych si to užíval usilovně jsem se snažil stáhnout náhle vzniklý Arniho náskok a efekt byl právě opačný Laughing Dokonce jsem se v závěru nechal přestřílet panem generálním. Fuj.
Ale to neznamená, že bych to Arnimu nepřál. Já se raduji i z cizích zásahů a hlavně když jsou v kategorii lidé kteří ukazují že jsme se sportovci kompatibilní.
Pan Kazistřelka není labilní. Je to kliďas. Jenom strašně ruší Laughing Ostatně sám mám máslo na hlavě. Loni mne šoupli na Liciměřsku s minisem ke dvěma TRRB a synek celou dobu tak intenzivně prudil, že jsem ocenil že nevznesli protest. Mladý už se zklidnil, ale tenkrát jsem byl dost bezradný. Proti fakanovi v období vzdoru je pan Kazistřelka úplný anděl.
Před týdnem jsme se Zelím taky honili Luďu. My ty naše luky ani neudržíme pět minut natažené. Ludánek si vždycky rozložil židličku, vyčistil čočky dalekohledu, prostudoval s ním zvíře které už střílel alespoň 500x, vypočítal rychlost větru, stoupání a vzdálenost a už jsme ho hnali na další metu. Nesl to statečně Laughing
Ve Vrchlabí to krásně odsýpalo a nečekali jsme nikde. Mezi lukostřelci a krumpáčisty zřejmě byla ohleduplnostní mezera.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 3:43 pm    Předmět: Citovat

Laughing miluju příběhy- sem s historkou- osobně jsem s barou na žlebech mluvil - vyprávěla o OH - moc poučný. a pak sem si vzpoměl na to co říkla Standa - a má pravdu - až přijdeš na metu udělej jen to co umíš - prostě správně vystřel ten jeden šíp - a je to. Co se týče pána LB tak myslím že vím- at to berem jako sport nebo zábavu - tak u v´šeho musí být nadhled.(Tím nechci říct že by okolo stojící střelci měli rozptylovat toho co zrovna střílí třebe lehtáním za uchem či vtipnými poznámkami o jeho např. kloboučku či něčem jiném.) ale zas každej by měl bejt schopen ustát nějakou tu jízlivost - protože je fakt deprimující když skupna v čase 1,5 min ( což má každej na výstřel jednotlivě)odstřílí skoro celá a jedem pak použije tak 3 min na výstřel -(což je mimochodem proti pravidlům) tak ted sem se vykecal - během psaní vyřídil 3 telefony a jdu si počkat na příběh 1000 a jedné noci
turbo On Fire pottytrain5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 10:24 am    Předmět: Citovat

turbo napsal:
Embarassed dobrej střelec ustojí jakékoli individuum ve skupině - ale že je vylosovaná partička někdy na zabití, tak to tedy je. Osobně sem měl dosud kliku-JH jestli máš nějaký humorný zážitek z tratě tak sem s ním - at se poučíme....
PS - co se týče LB - já myslim že je problém, někde od tětivy dál- mě to taky trápilo tak sem vyměnil chlapa a hned to bylo lepší... JH - nevzdávej to i s klackem se dá nastřílet 200 jako prd - na ME 2008 chodili TRLB a měli 228 i víc (švédové) no a když mužou oni tak mužou všichni ne ? a Ondra nebo Tomáš když mají den tak se taky čísílka hrnou hodně vysoko. Laughing Laughing blob5 wav
Turbo nech si povědět příběh o Kazistřelkovi na Tyršově vrchu loni na 3 D .Pan Mysa a Zelí i Ishi by mohli vyprávět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 1:54 am    Předmět: Citovat

Nemel ten pan bradku a bryle ?

Ten je dost startovaci. Tady se jasne ukazuje ze strilet doma na zahrade a na zavode je nebe a dudy. Doma se trefuje kazdy.

Jsou dve moznosti,

1. kaslat na body a strilet pro radost.
2. Akceptovat ze je to sport a ja jsem zavodnik a v tom pripade je nutno zavodit, zavodit zavodit nez se clovek obrni a vyklidni.

Ja zastavam nazor ze lukostrelec by mel byt schopen vystrelit za jakychkoliv okolnosti. Az budete na olympiade a za zady Vam bude rvat 30000 Cinanu tak je to jina soda. Peknou prednasku o tom mela Bara Horackova na trenerskem kurzu.

Jak rikala a vypnout telefon, nekoukat na televizi, ignorovat soupere.
I jeden telefon domu a zprava ze pes Ferda sned neco spatneho dokaze cloveka totalne rozhodit.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2009 11:16 pm    Předmět: Citovat

No, tak já mám někdy pocit, že někteří z nás jsou profesionálové a mají za každý bod pěknej vejvar. Já tomu moc nerozumím ale zatím do toho dost investuju a myslím, že s humorem jde vše snáz. Tedy myslel jsem!
Když jsem z prdele řekl jednomu longbowistovi, že je pomalej jak BB, tak se nenaprd závodník BB ale pán co střílí LB a dost hustě.
No, měl triko vytahaný jak ego Very Happy .
Snad se znovu nenasere ale zpamatuje.
Jirka H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2009 10:24 pm    Předmět: Citovat

Embarassed dobrej střelec ustojí jakékoli individuum ve skupině - ale že je vylosovaná partička někdy na zabití, tak to tedy je. Osobně sem měl dosud kliku-JH jestli máš nějaký humorný zážitek z tratě tak sem s ním - at se poučíme....
PS - co se týče LB - já myslim že je problém, někde od tětivy dál- mě to taky trápilo tak sem vyměnil chlapa a hned to bylo lepší... JH - nevzdávej to i s klackem se dá nastřílet 200 jako prd - na ME 2008 chodili TRLB a měli 228 i víc (švédové) no a když mužou oni tak mužou všichni ne ? a Ondra nebo Tomáš když mají den tak se taky čísílka hrnou hodně vysoko. Laughing Laughing blob5 wav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2009 10:13 pm    Předmět: Citovat

PŘÁTELÉ, - Jedno-
dokud si nebudu schopen koupit luk jako má I.Havrda od Arniho, tak končím s LB a přecházím na Zmiozel - jezdecké luky.
A taky vím, že pokud budu vylosován do skupiny s labilním členem jak na Vrchlabí , tak se nechám přeložit.
Čau Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2009 2:53 pm    Předmět: Citovat

Laughing myšo to nevydržíš - koukneš na zvíře a před očima se ti budou míhat zony 10,8 a zas 10 a zas 8 - a stejně po nich pujdeš...to je jak droga jednou to zkusíš - už si měl 190 a ke 200 to je blízko a budeš to chtít dokázat.... pak se to nakonec povede a budeš chtít projít bez autu a navíc mít 200 a víc. člověkové sou hrozně HAMIŽNÝ - nic jim není dost. a další věc - porážet kamarády když jin to zrovna nejde to stojí za prd a ani to moc nebaví ---- ale porazit kámoše když je na špici to je kořeníčko... tak až koukneš na tu lopatku - vzpomeň si na tophle psaní a uvidíš kruhy 8,10 8,10 8,10.....čuste turbo Big Ups
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2009 2:00 pm    Předmět: Citovat

nedívali. Díval. Já dalekohled vůbec nevlastním, protože ho nepotřebuji Laughing Laughing Cestou tam jsme se s Ričim bavili, jak soutěžení je zlo, a je.
Jak jsem dal druhý aut, úplně jsem se sesypal. Bylo mi jasné, že plán nastřílet přez 200 je v prdce. Příště už na to peču a budu opět dávat velká zvířata nad lopatku a kožešinovou zvěř do oka. Body jsou mi putna
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2009 12:48 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Turbem, že nejvíc pracovaly nervy. Mýša s Arnim moc soutěžili - dokonce se dívali dalekohledem na "kill zóny", což je teda u PB-HB divočina..! Mýšovi taky svazoval ruce unikátní výsledek z minule a to se střílí špatně. Pravda je, že jsem je trápil špičkováním na jejich vzájemné klání Embarassed. ale bylo vidět, že jak Arni trochu bodově "poodjel", tak se mu asi střílelo líp a dosáhnul exceletního výsledku na PB-HB ale i vůbec, ten den. Na mě to fungovalo podobně ale obráceně, na prvních 10 zvířatech jsem nabral 3 auty docela rychle, smířil jsem se s tím, že ten den s TRLB nic nenastřílím, Arni s Mýšou se mi bodově vzdálili do nedohledna, tak jsem si v klidu střílel, začalo to tam trochu padat, měl jsem kliku (prase do nohy, sovička těsně trefená apod.) a postupně přišly i 8 a 10, až jsem jim dojel alespoň na dohled a skupinu TRLB dokonce vyhrál. To mi o nic nešlo,TRLB jsem šel zkusit, protože příští týden máme Lukohrátky a nezvlánul bych přehodit výhybku z BB na longbow, během pár dnů.
Vsadím se, že příště, jestli si vezmu TRLB a budu soutěžit o body a výsledek, tak budu rád, jestli přelezu 100!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2009 10:36 am    Předmět: Citovat

No myslím,že nervy měli našponovaný všichni jak gumy od trenýrek ,alespoň ze začátku .Střílení na makro terče na větší vzdálenosti není zase tak špatná věc si myslím.Osobně mě překvapili některé terče a jejich vzdálenosti které umě klamali tělem i toto je třeba však trénovat.Pro mě bylo zajímavé být ve skupině s L.Kolínkem umí pěkně vytahovat šajpy ze zvířat.Jinak samo velkou pochvalu si zaslouží ,,Serpýenti" kteří svými výkony přestříleli muže s kopím (longbow) .Tož osobně závod se mi líbil.Jdu trénovat, letu zdar . Arrow
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2009 7:42 am    Předmět: Citovat

Mě to těžký nepřišlo. Ale hanba mě fackuje ještě teď. Embarassed Embarassed
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2009 12:36 am    Předmět: Citovat

Sad a bylo to těžký a bylo a bylo.... na druhou stranu jsme všichni trochu tydíti - protože myslim že nejvíc pracovaly nervy- a jak člověk začne moc laborovat a nekouká pořádně a hlavně přestne dělat co má - tedy prostě a jednoduše správně vystřelit tak se pak divme že jsou ty nástřely fakt jak před 5 lety kdy nějakých 160 stačilo ne bednu. standa to dobře a záludně postavil a mě se to líbilo. turbo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so květen 02, 2009 11:29 pm    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
Prý se tam blbě odhadovaly vzdálenosti.

To já nedokážu posoudit. Snažím se trefit nějaký bod v dostřelu. To se musíš zeptat nějakého intuitivního geodeta Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: so květen 02, 2009 10:50 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
A ještě jsem se musel s Griffinem vyfotit u té jeho 11. Dokonale ponižující a jdu trénovat skromnost Embarassed


No jo, ale udělalo mi to radost, první závod s TRLB a hned jsem měl "kliku". To tak bývá. Bylo tam hodně menších potvůrek na delší vzdálenosti a to je, podle mne, s tím dřevěným šípem taky o štěstí. Odveta teda příští týden na Lukohrátkách. Pokud to bude obráceně, tak se s tebou taky vyfotím!! angel12

Dobrá reportáž z toho Vrchlabí.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: so květen 02, 2009 9:37 pm    Předmět: Citovat

No jak jsem zatím Mýšo slyšel nešlo to tam nikomu, škoda že jsem tam nejel, samotnýho by mě docela zajímalo kolik bych nastřílel. Prý se tam blbě odhadovaly vzdálenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so květen 02, 2009 6:59 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem motyku použil a našel přitom i šíp Věry Majerové Laughing
Teda že jsem nezůstal doma Embarassed
V PB-HB pořadí Arni
Mýša
Pan Ishi
co se průběhu závodu týče- skupina Griffin, Arni, Ivan Pavelka, Mýša a malý Griffin s malým Arnim postupovala v před vcelku úspěšně. Zprvu trochu pochodovaly nervy Arnimu, který na mne ztrácel několik bodů, Griffin nebyl vidět ani ve zpětném zrcátku, Ivan se snažil sžít s lukem. Tak to šlo až k medvědovi, kde jsem si při pózování u zásahu 11 nalomil špičku dokonale spolehlivého šípu. Ještě jsem s ní dal 8 a pak už to se mnou šlo z kopce. Arni se odrazil od dna a sérií dokonalých tref mne dalece předběhl, zatímco Mýša zkoušel ostatní šípy a hledal stejně fungující. Arniho náskok se zvětšoval. V zápalu boje si nikdo nevšiml pomalu se blížícího Griffina. Že Arni dával zatím alespoň 8 je samozřejmé.
Předposlední zvíře- Griffin 8, Arni 8, Pavelka 5, Mýša přestřeluje a 0. Griffin se vynořuje z šera konce peletonu ,hlásí 1 bod ztrátu na Mýšu a nastupuje na poslední terč - jezevec. Zvolna natahuje svůj dlouhý hnusný sportovní LB a sází 11 mírně vlevo od středu. Nastupuje Arni a ledabyle dává 11 mírně vpravo od středu. Ivan přestřeluje a Mýša pečlivě míří mezi Griffinův a Arniho šíp. Přestřeluje a získává svůj ponižující 5. aut. Fuj.
A ještě jsem se musel s Griffinem vyfotit u té jeho 11. Dokonale ponižující a jdu trénovat skromnost Embarassed
Na pozadí toho všeho se odehrávala neméně dramatická bitva mezi malými Griffinem a Arnim. Stříleli skoro ze stejné vzdálenosti jako my, občas od modré mety a šlo jim to výborně. To budou pěkně nepříjemní protivníci
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 6:09 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Ludek napsal:
ja myslím, ze je to přínosné kateorie od jednoho kolíku smíchat dohromady, jednak se více poznají střelci různých kategorií a mohou si o sobě upravit mínění Smile, mě to baví jít pokaždé s někým pro mě novým

Rozhodně. Je zajímavé pozorovat lidi co se zlobí že dali jenom 8 zatímco vykopávám šíp z křoví motykou Laughing

No ale ta tvoje motyka se mi strasne líbila, skoda ze to akorat je tezky jak svina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
turbo
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 6:06 pm    Předmět: Citovat

Sad sem tada koukal co si to tam s tim zkrouceným hadem dělal - takový číslo angel13 no tak se těším na farmu - to zas bude mazec - vezu sebou rodinku ..... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 12:13 am    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
ja myslím, ze je to přínosné kateorie od jednoho kolíku smíchat dohromady, jednak se více poznají střelci různých kategorií a mohou si o sobě upravit mínění Smile, mě to baví jít pokaždé s někým pro mě novým

Rozhodně. Je zajímavé pozorovat lidi co se zlobí že dali jenom 8 zatímco vykopávám šíp z křoví motykou Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 12:07 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Já mám taky dusno Embarassed Bulva je přísná, ale spravedlivá a kdyby mi Riči nenabídl odvoz, tak nejedu. Ale možnost potírat sportovce je příliš lákavá Laughing A celá kategorie se viditelně zlepšuje. I pan Ishi už by byl v první desítce v TRRB a mne teď přestřílel jenom Luděk v BB a Pospíšil v TRRB. Dofám že v trendu budem pokračovat a kategorie PB-HB si získá úctu, kterou zasluhuje. A to tam ani nebyl favorizovaný Arni.
Dá se tomu rozumět. Zelí nejede, že je to daleko, Ajuta maká, Pikačák tuším hlídá děti, Pet ar Kay paří s rodinou...ach jo. Klidně s námi mohl být Griffin, který se chystá střílet dřevěným LB, ale rozhodl se podpořit spíše svou materskou kategorii.Má to i své výhody. V nejhorším skončím bramborový Laughing
Holt musíme lobovat, aby byl větší zájem o lukostřelbu a tuto kategorii, aby nás jezdilo hodně a nebylo potřeba citově vydírat.
Na Lukohrátky zatím jedu, i když tlak rodiny vzrůstá a nedaří se mi vysvětlit proč tam mám být 2 dny Crying or Very sad Děcka mají volno od středy a já, místo abych vzal rodinu někam na výpravu , si sobecky jedu na dva dny smažit z luku na Kladno
Ten samý problém bude v září, kdy jsou těsně za sebou MČR v tradiční lukostřelbě a Sedmihorky s finálem Evropského poháru, oboje na celý víkend a bez dětí. To bude taky Sophiina volba Rolling Eyes
Pikačák jede do Vyššího Brodu vystavovat svůj tuning WW s tím,že tam staví lukostřelnici .Škoda Ajutovi směny ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.