Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Luky FALCO

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 6:11 pm    Předmět: Citovat

http://www.thelongbowshop.com/shop/shop.php/falco-bows/c_72.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 3:50 pm    Předmět: Citovat

Tak uz jste zjistili kdo vyrabi luky FALCO ???? Ony nejsou moc dobre a tak na 50 librach jde sip tezky 500 grains asi 155 stop /vterinu co je bida a Cornus lehce udela drevene luky o 20 stop/vter rychlejsi takove luky si povrchovou upravou drev tady zacal vyrabet Fred Bear nekdy kolem roku 1953 ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 9:06 pm    Předmět: Citovat

no dobre, je tam nejaky rozdiel v cene ale kurna, naco si kupovat priemerny luk? vy ste predsa uz nieco v zivote nastrielali, tak siahajte k vyssim metam:-) ale ako chcete, kupte si co chcete ale potom sa nestazujte:-)))
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
staso
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 2.11. 2009
Příspěvky: 477
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 8:29 pm    Předmět: Citovat

To s tymi cenami nie je tak celkom pravda. Ten Legend co spominal Fedosteve stoji nejakych 180E. Spirit carbon stoji 245. Arniho luky v zakladnej verzii v prepocte na eura vyjdu okolo 340E. To uz je trochu dost rozdiel...

Tie Falco luky nie su nijak specialne dobre. Nemam zatial osobne skusenosti ale cital som uz viacero nazorov na tieto luky a takmer vsetci sa zhodli, ze za tie peniaze je to nadpriemerny luk - najma ten zakladny model Legend.

Arniho luky su samozrejme uplne ina kategoria - luky robene namieru, s max. vykonom a primeranou cenou.

Kazdy nech si vyberie co sa mu paci Smile
_________________
Archery is meant to be simple, not easy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

fedosteve napsal:
cornus napsal:
Prečo myslíš že sa ho zbavoval?

To by mohol povedať Palo, ja myslím že Palo je už v inom leveli ako ja - podľa mňa je maximalista a vyžaduje maximálny výkon, čo je samozrejme dobre. Ja som zatiaľ postúpil na priemerného strelca (môj subjektívny názor) avšak hľadám niečo lepšie po Samicku, a práve zvažujem prechod na longbow.


ale nie, cornus ma pravdu, je to len priemerny luk, nic co by tvoje srdce potesilo:-) za tie peniaze si mozes dat urobit drevolaminatoveho charona alebo jekylla od arniho a nebudes lutovat...
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 2:49 pm    Předmět: Citovat

Luk Falco, ktorý mal Pallo som skúšal. Silne priemerný luk, pekne prevedený o cene nehovorím.
Prečo myslíš že sa ho zbavoval?
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
INMU
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 143
Bydliště: Plzeň / Kladno

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2011 7:58 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Ostatně když jsem viděl jeho propagační video, jak s tím pracuje, tak se ani nedivím ... třeba jeho pojetí "šlachování" je spíš pro zasmání.


Trochu mimo téma... Ale to video se dá někde zkouknout? Zkoušel jsem se mrknout na youtube a tam jsem nic nenašel. U něho na stránkách taky ne
_________________
Je to boj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2011 7:04 pm    Předmět: Citovat

fenit napsal:
staso napsal:
Mne sa tiež tie luky páčia. Osobne práve uvažujem nad Spiritom. Plánujem skočiť do Viničného a tam si ich všetky vyskúšať. Veľmi sa mi páči aj ten krátky Storm, obávam sa ale, že pri mojom náťahu to už bude celkom stackovať. Ak ten Spirit nebude nejak moc kopať, tak si asi nejaký objednám...ten laket to je bolest klbu?to je ruka v ktorej drzis luk?nemam nic take,len som zvedavy,ked tu pise dalsi clovek to iste.

Síce na druhej strane ešte zvažujem aj nejaký biokompozit od Grózera, takže ešte uvidím ako to skončí.

V každom prípade som zistil, že po roku strieľania s celodrevom mám naštrbený ľavý lakeť a potreboval by som niečo čo už nebude tak kopať...
tam mi kua moja otazka vbehla k tebe,sorry Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2011 7:02 pm    Předmět: Citovat

staso napsal:
Mne sa tiež tie luky páčia. Osobne práve uvažujem nad Spiritom. Plánujem skočiť do Viničného a tam si ich všetky vyskúšať. Veľmi sa mi páči aj ten krátky Storm, obávam sa ale, že pri mojom náťahu to už bude celkom stackovať. Ak ten Spirit nebude nejak moc kopať, tak si asi nejaký objednám...ten laket to je bolest klbu?to je ruka v ktorej drzis luk?nemam nic take,len som zvedavy,ked tu pise dalsi clovek to iste.

Síce na druhej strane ešte zvažujem aj nejaký biokompozit od Grózera, takže ešte uvidím ako to skončí.

V každom prípade som zistil, že po roku strieľania s celodrevom mám naštrbený ľavý lakeť a potreboval by som niečo čo už nebude tak kopať...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2011 2:39 pm    Předmět: Citovat

staso napsal:
Síce na druhej strane ešte zvažujem aj nejaký biokompozit od Grózera, takže ešte uvidím ako to skončí.

Měl jsem v ruce jeden jeho "extra III", tedy přírodní kompozit - turek.
Bylo to něco přišerného, Grozer tohle moc neumí. Ještě ty jeho lamináty celkem OK, ale s rohovinou ani šlachami slušný luk neudělá. Ostatně když jsem viděl jeho propagační video, jak s tím pracuje, tak se ani nedivím ... třeba jeho pojetí "šlachování" je spíš pro zasmání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2011 1:10 pm    Předmět: Citovat

Naštrbený loket jsem měl i s LB dřevolaminát. Nemohl jsem už střílet. Dnes mám luk který mi to vyléčil:-) Je to ....Jekyll
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
staso
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 2.11. 2009
Příspěvky: 477
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 10:47 pm    Předmět: Citovat

Mne sa tiež tie luky páčia. Osobne práve uvažujem nad Spiritom. Plánujem skočiť do Viničného a tam si ich všetky vyskúšať. Veľmi sa mi páči aj ten krátky Storm, obávam sa ale, že pri mojom náťahu to už bude celkom stackovať. Ak ten Spirit nebude nejak moc kopať, tak si asi nejaký objednám...

Síce na druhej strane ešte zvažujem aj nejaký biokompozit od Grózera, takže ešte uvidím ako to skončí.

V každom prípade som zistil, že po roku strieľania s celodrevom mám naštrbený ľavý lakeť a potreboval by som niečo čo už nebude tak kopať...
_________________
Archery is meant to be simple, not easy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 8:19 pm    Předmět: Citovat

Pista, to je www.falco.ee, mal som od nich jeden luk, na arniho jekylla sa nechytaju ani nahodou a bol to pomerne drahy luk - 380€... mozno ten storm este by som riskol...
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 7:44 pm    Předmět: Re: Luky FALCO Citovat

fedosteve napsal:
Má niekto skúsenosti s týmito lukmi?
http://www.luk.sk/luky_lovecke_olympijske_kladkove_tradicne_a_longbow/longbow_anglicky_dlhy_luk/luky_longbow.htm
Zaujíma ma ten Falco Storm a Falco Legend (možno prezbrojím a budú aj drevené šípy).
Z toho Falco Legend som si mal možnosť párkrát vystreliť avšak s nevyhovujúcimi šípmi a silou 30 lb (vybavil som Velčíkovu firmu aby nám robila teambuildingový program, súčasťou toho bola aj lukostreľba). Napriek tomu sa mi zdá dosť stabilný po výstrele a je veľmi ľahký - ale to bude tým že strieľam Samickom Leopard, proti tomu sú všetky luky ľahké Laughing .
Prípadne nemáte stránku výrobcu - nech hľadám ako hľadám, nenachádzam.
Aj mna zaujimaju tieto luky,zrovna vcera som ich pozeral na stranke vo Vinicnom,tam ich maju tri modely a z jednym nejaky fin vyhral Europu 99-tom.Tak som zvedavy na ohlasy o nich Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.