Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Koupit nebo vyrobit luk???
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
traperbob
Nováček
Nováček


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2009 10:28 am    Předmět: Citovat

zase musím napsat,chtělo by to workshop,zima se blíží,a bude na to vhodnej čas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2009 2:35 am    Předmět: Citovat

Koupit nebo vyrobit luk? Otazka je pro ty majetne jednoznacna ,pro ty co jsou chudaci a je pro ne 200kc priliz moc penez jednoznacne si musi vyrobit luk ,ci vlastne se musi naucit si luky vyrabet ,zacit od tech nejslabsich a nejjednodusich az po slozite luky ,problem je vzdy ,ze kazdy zacatecnik chce prvni luk vyrobit jako mistrovsky kousek a kdyz se mu to nepodari je zklaman. Misto toho by si mel vytvorit realisticky plan do budoucna a jako ve vetsine ucebnich oboru- ucebni doba je tri roky, tak zacatecnik by mel tez pocitat s touto dobou ,nez se nauci luky vyrabet a navic potom muze zpenezit sve umeni pro ty majetne co penize maji , ti kdo chteji si rychle vyrobit luk aby mohli zadarmo strilet nejsou realisti a patri mezi snilky !! Tem kterym je 20 let jsou casove ve strasne vyhode ,nebot za 5 -7 let budou experti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 2:57 am    Předmět: Citovat

Damy a panove z te prosby jsem porozumel ,ze zacatecnice se chce naucit strilet lukem a ne se chce venovat vyrobe luku a dosahnout dokonalosti,ze to mohou byt prodejni kusy. Jenom se ji zda, ze luk je moc drahy ,nebot je to pouze luk a to se vzdy zacatecnikum jevi jako ohnuty klacek ,hokejka je tez ohnuty klacek a prece nikoho nenapadne jit do lesa a z polena si vyrobit hokejku ,kazdy si ji jde koupit a utrati za ni radku penez. Odpovedi povazuji na urovni jako kdyz chci si jezdit autem jestli si jej mam vyrobit ,nebo koupit i kdyz jsem znal chlapika co si vzdy auto vyrabel ! Zacatecnice by si mela koupit delsi luky jako napr. recurve o delce 64 palcu ci long-bow o delce 66 palcu delsi luk je stabilnejsi a tim se lechceji zvladne. Koupit si dobry luk na zacatek a ne nejaky mezinarodne uznavany krap , zacatecnici delaji chybu ,ze si vzdy chteji koupit ten nejlacinejsi luk ,nebot nevi jestli vydrzi u lukostrelby ci je to bude dele zajimat atd. Pokud si koupili lepsi a tim drazsi luk snadneji jej prodaji s nepatrnou ztratou treba za 2 roky ,zatimco mezinarodne uznavany smejd nikdo nekoupi ,ci je budou muset prodat za 2 roky s 90% ztratou !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
oravec
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 5.2. 2009
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 9:46 am    Předmět: Citovat

sakra,zas nejaká holka chce střílet lukem a zase z Brna.a od nás žiadna??? aj podobný luk ako chce táto mám http://picasaweb.google.sk/oravec9876/Luk08# nie je to síce taký krásavec akého fotku sem dala ona ale hádam by sa jej páčil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Francois
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.7. 2008
Příspěvky: 182
Bydliště: okolí Zlína

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 8:42 am    Předmět: Citovat

Když je nechce prodávat tak ho dá třeba darem Laughing Laughing a Páju s Mattym sem tu dlouho neviděl.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 7:53 am    Předmět: Citovat

Pokud vím, Pája dělá pěkné luky, ale neprodává je Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jitt
Nováček
Nováček


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 12:17 am    Předmět: Citovat

S imagem jsem domluvena, ze mne necha vyzkouset jeho reflexak, s ostatnimi se zkontaktuju Smile kazdopadne moc vsem dekuju za rady a pomoc Smile pokud prijdu jeste na neco, s cim si nebudu vedet rady, tak prijdu zasejc otravovat.. :X Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 12:12 am    Předmět: Citovat

A jeste imago ale my jsme spis pres sportovni luky.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 12:04 am    Předmět: Citovat

Dĺžku náťahu si môžeš tiež zistiť keď spojíš dlane predpažených rúk ako vzdialenosť od špičiek prstov po hrudník, nie po prsia.
V Brne ti môže pomôcť Paja alebo Kaša.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jitt
Nováček
Nováček


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 11:20 pm    Předmět: Citovat

Kdokoliv z okolo Brna je vitan .. Smile osobne si ale zadny akat v okoli nevybavuju (mozna proto, ze su spis v centru nez mimo nej)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Francois
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.7. 2008
Příspěvky: 182
Bydliště: okolí Zlína

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 11:13 pm    Předmět: Citovat

Jitt: Snad ano... A jelty ne tak já bych řekl že tu bude něaká ochotná duše z tvého okolí která vám poradí víc.... A třeba ti napíše krokovou mapu Laughing Laughing Laughing (od zastávky 450kroků do leva pak 56 kroků do prava atd...) Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jitt
Nováček
Nováček


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 11:03 pm    Předmět: Citovat

Francois: diky Smile treba se usmeje stesti a ja neco sezenu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Francois
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.7. 2008
Příspěvky: 182
Bydliště: okolí Zlína

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 10:56 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Francois: Mno, velikost.. velka a co se vzhledu tyce, kdyz uz do toho mam investovat, tak at je to neco, co se mi libi jen nekde sehnat to poleno no ... (jeste vedet jak vypada akat pripadne jasan :X)

A natah zjistim Smile (btw, klidne mi tykej Smile)


Obrázek 1

Obrázek 2

Obrázek 3

Obrázky jsou nekvalitní, ale jestly ti můžu poradit(nejspíš jo Laughing ) tak Akát je jeden z mála stromů který je trnitý... a Jasan sem ve volné přírodě ješte nenašel (jen sem ho párkrát dostal už připravený) takže s Jasanem vám moc nepomůžu... Můžu nabýdnout pár obrazků...

Obrázek 4

Obrázek 5

Obrazek 6

obrázek 7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jitt
Nováček
Nováček


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 10:42 pm    Předmět: Citovat

Francois: Mno, velikost.. velka a co se vzhledu tyce, kdyz uz do toho mam investovat, tak at je to neco, co se mi libi jen nekde sehnat to poleno no ... (jeste vedet jak vypada akat pripadne jasan :X)

A natah zjistim Smile (btw, klidne mi tykej Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Francois
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.7. 2008
Příspěvky: 182
Bydliště: okolí Zlína

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 10:37 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Material si necham rada doporucit a co se natahnu tyce.. jak to zjistim? a kde by se evtl dalo sehnat nejake to poleno? jde mi spise o ten tvar nez o barvu.. (holt zenska no :X , ale rada si necham poradit i s tim, z toho, co jsem hledala zatim se mi tohle libi nejvice, ale jestli je to vhodne, to vi nekdo jiny .. )


To poleno seženete v lese Laughing Laughing a nátah se dá zjistit tak že si vezmete dlouhou tyč místo šípu, tyč napnete do imaginárního luku, zakotvíte tyč(jakože šíp) a prostor mezi dlaněmi je váš nátah (nevím jak to přesne vysvětlit)

Já myslel že ženským de spíše o velikost(samozřejmě luku Laughing ) než o tvar Laughing Laughing Laughing [/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jitt
Nováček
Nováček


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 10:16 pm    Předmět: Citovat

Material si necham rada doporucit a co se natahnu tyce.. jak to zjistim? a kde by se evtl dalo sehnat nejake to poleno? jde mi spise o ten tvar nez o barvu.. (holt zenska no :X , ale rada si necham poradit i s tim, z toho, co jsem hledala zatim se mi tohle libi nejvice, ale jestli je to vhodne, to vi nekdo jiny .. )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 10:08 pm    Předmět: Citovat

Na obrázku je rovný plochý luk pyramídového tvaru s bočným taperom, celodrevo.
Vyrobiť to nieje príliš náročné. Môže sa použiť jaseň, agát, brest. Ideálny je material poleno väčšieho priemeru.
Nepíšeš požadovanú silu a náťah. Čierna farba na tom nieje moc podľa môjho vkusu.
Pri dobrej vôli by to mohol niekto zmáknuť za dva tisíce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jitt
Nováček
Nováček


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

Chtela bych se zde pritomnych lukaru zeptat, zatim jen ciste orientacne, kolik by stalo vyrobeni luku na zakazku (klasicky luk (neco jako tenhle: http://i625.photobucket.com/albums/tt337/brenturb/IMG_0184.jpg ) .. jsem uplny zacatecnik, ale bohuzel vysoka (180cm cca) a s cenou bych se chtela vejit tak do dvou tisicu... jediny luk, ktery jsem nasla a ktery se mi "libil" (po konzultaci) byl Jindrich IV. od JMA ... jinak se to vse pohybuje nad hranici dvou tisic a zase tolik penez do zacatku, kdyz jeste nevim, jak dlouho u lukostrelby zustanu (stat se muze cokoliv, momentale shanim informace kde se da a vylozene se tesim, az to zkusim) .. tak kdyby mi byli zdejsi vyrobci ochotni poradit, byla bych moc rada.. samozrejme, az luk budu shanet "navazno", tak se ozvu

Spis mne ted zajimaji jake moznosti vlastne mam (krom koupeni luku po netu) .. dekuju moc za odpovedi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Francois
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.7. 2008
Příspěvky: 182
Bydliště: okolí Zlína

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 10:18 pm    Předmět: Citovat

Díky moc všem za radu.Asi si koupim luk (od matyho:) on mi predce jen poradi vice nez kdyz si luk koupim pres net).
_______________________________________________________________
Atra esterní ono thelduin/Mor'ranr lífa hjrta onr/Un du evarínya ono varda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 8:24 pm    Předmět: Citovat

Jo Arni umi slusne strilet a hlavne je s tim lukem vystrileny a to hodne. Tento lukmu vyslovene sedne a ma ho pekne vyladeny se sipami.

Kdyz bude lukar a delat luky na zakazku ve velkem nebude mit cas strilet, kdyz bude strilet nebude mit cas delat luky. Smile

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 7:46 pm    Předmět: Citovat

Nebo Arni Rolling Eyes
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

Francois.

Kup si luk. Nauc se strilet. A do te doby nez se naucis strilet tak si luk mozna slusny budes umet vyrobit.

Mozna se rozhodni jestli chces byt lukar nebo lukostrelec. hihi

Oboji zvlada malokdo, treba Jenes.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maty
Nováček
Nováček


Registrace: 5.8. 2006
Příspěvky: 114
Bydliště: Severní čechy

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 2:00 pm    Předmět: Citovat

Jo jo Kydlimane pravdu díš. Měl jsem několik zakoupených luků a žádný mě neuspokojil. Byly krásné, silné, rychlé, laminátové různě prohýbané i rovné. Střílely krásně daleko a i přesně a i přes to všechno nejraději střílím ohnutým klackem který jsem sám okrouhal. Dneska už se ty klacky dají nazvat lukem, ale začátky byly krušné. Takže zvol si cestu která je pro tebe nejlepší.
_________________
Maty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

Já si dovolím Traperboba trošku opravit. Nemyslím si, že ke střílení s tradičním, nebo primitivním lukem potřebuješ nutně kostým respektive oděv. Ten budeš potřebovat pouze tehdy, pokud se budeš chtít zúčastnit nějaké soutěže, kde je to předepsané. Bývají to soutěže v rámci nějaké akce zabývající se historií, nebo pořádané skupinou lidí, která se zabývá určitým historickým obdobím. V takovém případě je odpovídající oděv více než vhodný.
Pokud někoho lukostřelba láká a nemá jasno v tom co, jak a s čím střílet, pak bych mu doporučil následující postup.
1. Přečíst si následující článek http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=14
2. Navštívím nejbližší akci toho odvětví lukostřelby, které mě nejvíc zaujalo. Nasávám atmosféru, diskutuji s lidmi.
3. Najdu si ve svém okolí někoho kdo se danou lukostřelbou zajímá. Domluvím se s ním a požádám ho o konzultaci a zkušební střelbu.
4. Navštívím lukaře, který mi zajisté pomůže při výběru luku a nechá mi ho vyzkoušet. Zakoupím vhodné šípy. Později komponenty na jejich výrobu( pokud se na to cítím)
5. Najdu si vhodné místo na trénování, případně oddíl, skupinu či kamaráda stejného zaměření.

Myslím si, že je lepší začít s koupeným lukem. Můžeš být ovšem takový magor jako já před ...řekněme mnoha lety a uspokojí tě pouze vlastní luk. Dnes díky internetu má každý přístup k hromadě informací a může se tím pádem vyhnout chybám, které jsem dělal já i mě podobní.
1. Sežeň si na tomto fóru, nebo jinde informace jak na výrobu luku
2. Sežeň vhodný materiál. Kup ho, nebo si poraž odpovídající strom a nech vhodným způsobem sušit.
3. Zbývá najít si místo pro výrobu ( u mě to byla kuchyně v paneláku v lepším případě dílna u kamaráda) a vhodné nářadí.
4. Můžeš začít. Buď trpělivý, své pokusy konzultuj s těmi co " už ví "
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
traperbob
Nováček
Nováček


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 8:36 am    Předmět: Citovat

No,nechci se do toho moc vkládat,ale základní věc je jestli chceš jen střílet,a nebo dělat historickou lukostřelbu.Pokud chceš jen střílet kup si holej luk SKB,a tranuj.Pokud chceš tradiční luk, respektive primitivní,je k tomu potřeba kostým,dřevěný šípy, a tak podobně.Ale začít můžeš s čímkoliv.Jsi ze Zlína, to máš kousek od archeoskanzenu Modrá,tam jsou lučišníci,a na Buchlově moravská liga. to máš taky kousek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Francois
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.7. 2008
Příspěvky: 182
Bydliště: okolí Zlína

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 2:36 pm    Předmět: Citovat

No luk bych si představoval tak do těch 5tisíc. a těch turnajů co je mě políž tu moc není.
_______________________________________________________________
Atra esterní ono thelduin/Mor'ranr lífa hjrta onr/Un du evarínya ono varda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Poutnik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 187
Bydliště: Všude a nikde, jinak prozatim Kladno

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

No ještě by to chtělo též říct do kolika tisíc bys ten luk rád koupil... Jinak jsem si nevšiml, že bys psal své preference ohledně luku, bez toho ti taky ostatní moc neporadí...
Mne zaujali luky od Arniho, který vyhrál teď mistrovství :c) http://luky.arni.cz/index.php?id=luky
Jinak pokud nevíš co si koupit, tak se mrkni zda bude nějaký turnaj poblíž. Pokud bude čas, tak si většinou můžeš některé luky vyzkoušet, když se poptáš, většinou to není problém a sami ti též řeknou jestli jim vyhovují... :c)

Jinak k nátahu - 1 palec (1") = 2,54 cm
_________________
HŇ, HŇ, HŇ Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Francois
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.7. 2008
Příspěvky: 182
Bydliště: okolí Zlína

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 11:45 am    Předmět: Citovat

Tak promiň že sem hned nadával, ale každý se přece někdy sekne ne???Ono luk bych si koupil si 40liber nebo tak něak, ale ten nátah: píšou tam například nátah 28" ale kolik je to cm??a taky bych se chtěl zeptat na délku luku???Já zatím ještě rostu a mám 173cm.
_______________________________________________________________
Atra esterní ono thelduin/Mor'ranr lífa hjrta onr/Un du evarínya ono varda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
traperbob
Nováček
Nováček


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 10:37 am    Předmět: Citovat

No možná by to chtělo přes zimu nějaký workshopy,na výrobu luku.Jistě by se našlo dost zájemců.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Francois
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.7. 2008
Příspěvky: 182
Bydliště: okolí Zlína

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 9:23 am    Předmět: Citovat

imago napsal:
A co takhle Matyáška...


A co takhle mě nenapomínat za každou pravopisnou chybu a něco mi poradit o koupi luku????hmmm???
_______________________________________________________________
Atra esterní ono thelduin/Mor'ranr lífa unin hjarta onr/Un du evarínya ono varda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.