Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Z ceho hroty, sipy ?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 10:57 pm    Předmět: Citovat

Jelikoz nekteri budou delat FluFlu pro Naadam, revorverovou patronu 7.62 lze sehnat na kazde revolverove strelnici.

Kdyz se strili s automativkeho revorveru , padaji tam patrony primo na zem do rostu, z nich to pak davajo do zberu.



Samotna patrona vazi jen asi 2,5g , vlozenim ocelove kulicky a vyplnenim lepidlem se lze dostat na 60gn a vice.
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ppeta
Nováček
Nováček


Registrace: 20.6. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:02 pm    Předmět: Citovat

hm..., mam slabě vyvinutej smysl pro ironii Embarassed
_________________
ppeta@jabbim.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pája1111
Grafoman
Grafoman


Registrace: 24.1. 2007
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 12:22 am    Předmět: Citovat

ppeta: My to pochopili, ale on to blbě napsal. Teď je na tobě, abys pochopil ty nás Laughing
_________________
Když máš obě ruce levé, staň se levákem, budeš ve výhodě!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ppeta
Nováček
Nováček


Registrace: 20.6. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 11:04 pm    Předmět: Citovat

Moje reakce je sice trošku OT, ale třeba to někomu pomůže Very Happy tou "hlínou" totiž bekajda evidentně nemyslel keramiku (kdo by to taky sklepával, brousil na brusce a tavil, že jo) ale hliník neboli aluminium, taky už sem se totiž setkal s timhle pojmenováním.
_________________
ppeta@jabbim.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 5:42 pm    Předmět: Citovat

kvalitní hliněný hrot mne taky ještě nenapadl. Keramické nože znám, ale hrot šípu..... Shocked To zní jako vedlejší produkt NASA.
A taková Pruska...Jak se jednou začne holit....možná se večer na ní dá skutečně brousit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 10:41 am    Předmět: Citovat

Teda cestina je 4 jazyk, ktrerym jsem se v poradi naucit mluvit, ale jak tak pozoruji stydet se moc nemusim.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
eli
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2006
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 8:19 am    Předmět: Citovat

...chuděrka. Musí být pak celá od hlíny Laughing Laughing Laughing

Taky jste si všimli, že znalosti našeho rodného jazyka se v naší populaci markantně zhoršují? Nic osobního.......... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pája1111
Grafoman
Grafoman


Registrace: 24.1. 2007
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 7:18 am    Předmět: Citovat

[quote="bekajda"] poměrně kvalitní hroty šípů z hliněných trubek............. vybrousim na prusce [quote]
Tak tohle mě pobavilo Laughing Hliněná trubka obroušená na prusce Laughing Chuděra pruska, na jaké části jejího těla to brousíš???? Laughing
_________________
Když máš obě ruce levé, staň se levákem, budeš ve výhodě!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bekajda
Nováček
Nováček


Registrace: 27.10. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 9:42 pm    Předmět: Citovat

já vyrábym poměrně kvalitní hroty šípů z hliněných trubek 1m za 45kč vždicky 5-8cm sklepu jeden konec vybrousim na prusce a lehce natavim na plynu se mi to pěkně spojí pak to celý zabrousim nasadim na šíp a lehce stahnu kombinačkama. vychází to asi na 4-6kč na šíp.
vydží to poměrně dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 10:20 pm    Předmět: Citovat

Skusim jak patronu tak Rex bowa, to by se clovek mohl dostat se sipem na vyrobni cenu 20 za material, hihi a muzem na drevarny .

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

flu flu nepronikne hluboko ani s terčovým hrotem!! Zeptej se Indiána-měl nějaký zdroj na pláště kulek. Rexbow chce za mosazné hroty asi 4 kč. Blunt na šípy s brzdou je opravdu zbytečný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 5:22 pm    Předmět: Citovat

Prázdna nábojnica z AK je dobrý blunt. Vnútorný priemer má 7,62mm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 5:01 pm    Předmět: Z ceho hroty, sipy ? Citovat

Mno takze se znazim udelat takove srandovni sipy. Aby stali co nejmene jak penez , tak namahy.

Za 6 korun jsem sehnal v baumaxu tybla, pilkou a pilnikem udelal selfknock, ovazal niti s chemoprenem.
Na olepeni tybla jsem pouzil zlutozelenou pasku za par korun. Nevypada to spatne.
Skousel jsem udelat peri z ducktape, je to mozne ale hnusne, tak jsem to zavrhl. Asi udelam letky z chlupateho retezu na stromek , zatim se mi to nepovedlo srovnat aby se to poradne priplepilo.

Vysledkem ma byt FLU-FLU sip.

Ted mam velky problem s hrotem, aby to byl FLU-FLU sip, na small game, trefit neco za letu , potrebuji nejake hroty , prefabikat neceho co se da udelat rychle levne. Napadlo me pouzit na hrot prazdne nabojnice, na strelnicich toho maji kila.

Jeste by to chtelo neco co se navlekne na hrot a udela takovou korunku ( Blunt) ktera zabrani tomu aby hrot pronikl hluboko a zaroven zvetsi narazovou plochu, aby se s tim lehceji strileli letici veci.

Napada nekoho neco ?

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.