Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

casopis
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 2:34 pm    Předmět: Citovat

Tak to se najde mozna i ta moje; hihi

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 11:32 am    Předmět: Citovat

vsechny prace jsou u Fandy v pc, nejake moje navrhy jsme resili po telefonu, tak to vidím optimisticky, az bude neco na cls poslu odkaz. Ono je jedna vec o necem mluvit, a druhá je neco dělat. Obvykle to bohužel nejde moc dohromady Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 10:22 am    Předmět: Citovat

No Sane... to jsou roky před erou PC Very Happy to se psalo kdysi všechno na stroji.. ruzné trenerské metodiky, příručky atd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

Na svazu se nevali nic, mam doma stary svazovy kompjutr a na tom spadl disk. Snazil jsem se z neho neco dostat ale je dokonale mrtvy.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 7:47 pm    Předmět: Citovat

tak delame vlastovky. no a co. ja jsem zadnou informaci za tajnou nikdy nepokladal. Pak se sirili myty o tajnych informacich o barebow a tajnych pololegalnich a ilegalnich informaci.
Pak se ukazalo ze informace jsou volne dostupne a vsechny praktiky jsou legalni, zname a akceptovane.

Holt doby komunizmu a konspirovani uz nejsou.

Kdyz se me nekdy neco zepta odpovim mu nejlip jak dovedu.

Nic vic delat ani nemuzu.

Udavat , konspirovat, schovavat a zavadet, ja jsem z toho uz vyrostl ale pokud to nekoho bavi. Pokud nezdelim informaci tak jsem ji neni jistej a nemam ji proverenou nebo nemam zdroj, ktery pokladam za kredibilni.

Fandu jsem za kredibilniho pokladal.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 3:01 pm    Předmět: Citovat

Jaroslav Kejval napsal:
Jenže znáte lukostřelce Very Happy ten kdo něco ví má takový strach něco tomu druhému říci nebo naučit v obavě že by nahodou byl o něco lepší než on a nedej bože aby to bylo někde napsané.

No popravdě u OL lukostrelcu mám uplně stejný pocit Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 2:55 pm    Předmět: Citovat

ted to vypada, ze na ten web cls dostanu zatím 4 prace co delali lidi od nas z klubu, pro zacatek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 2:35 pm    Předmět: Citovat

Hegedus od roku 1997 kdy jsem začínal z lukostřelbou tak opakovaně tvrdil že připravuje nějakou literaturu. Jediné co udělal je že přeložil pravidla FITA. Pamatuji si když s otevřenou pusou koukal na první web stránky které mi udělal kolega proLK oddíl v 1997 roce. Pak ještě se snažil Hadaš se kterým jsem měl spolupracovat také na vydání další lukostřelecké knihy ve formě jejich sloganu "akce a reakce".. to samozřejmě zmrzlo protože já bych byl ten co by napsal texty a oni ti co by to pod jménem vydali Very Happy
To že se na svazu ČLS válí stohy materíálů které mají podle mého názoru velkou vypovídající schopnost mi nikdo nevyvrátí. A kdyby na svazu aspon někdo trochu logicky uvažoval tak jsou schopni vydávat co dva roky lukostřeleckou literaturu. Jenže to by museli chtít. Jenže znáte lukostřelce Very Happy ten kdo něco ví má takový strach něco tomu druhému říci nebo naučit v obavě že by nahodou byl o něco lepší než on a nedej bože aby to bylo někde napsané. Vím jak kritický komentář byl na moji první knížku Tajrmství lukostřelby..jak se tomu na svazu všichni smáli Very Happy a nakonec na mne posílali udaní na Easton že jejich inforace zveřejňuji bez jejich svolení... no to bylo ale v letech 1998 tak za tu dobu už asi dostali rozum Very Happy
Jinak určitě tady chybí spousta informací například o ladění kladkových luků které umí snad 1-2 lidi opravdu dobře.

Jinak Ludku určitě bude velkou zásluhou když prosadíš aspoň to že všechny ty závěrečné práce i by´t ne příliš valné úrovně budou v elektronické podobě na stránkách ČLS. Stačí jen pouze postřeh nebo myšlenka v tom kterém textu která bude pro někoho motivující k jejímu rozvoji. No ale mám obavu že o bude běh na dlohou trať a dostane se pouze nepochopení protože si najdou 100 možných argumentů proč to nejde....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 10:00 pm    Předmět: Citovat

Ja to nerikal jako hotovou vec, to rikal Fanda.

Mozna jsem mel hned uvest informaci s odkazem na zdroj.

CLS je nekdy pro mne opravdu cerna dira.

Moji praci trenera 3. tridy rediguje uz rok. Tak uz nic psat nebudu a nebudu kecat.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 8:36 pm    Předmět: Citovat

sorry Sane, ale tady je videt jak kecas, Fanda sice slibuje, ale nikdy nic nevyslo, a ty to tady píšeš jako hotovou věc. Pravě proto se to ted budu snazit dotahnout s Fandou, aby to bylo na webu cls, na maily mozna reaguje spozdene, ale ma telefon. A Standa s tím nemá nic společného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 7:46 pm    Předmět: Citovat

Hegedus , slibuje naky sbornik CLS a na webu CLS by meli byt taky, jestli to delas u Vidima ten to mozna nedela.

Ale pravda je ze Hegedus to slibuje dlouho a na maily moc nereaguje

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 6:17 pm    Předmět: Citovat

Sane, obcas pises neoverene blbosti, zadny sborník s pracemi nevychází. naopak ted mozna se povede, ze ty práce budou v nejake rozumné době videt na webu cls.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 4:48 pm    Předmět: Citovat

Pokud vim tak se prace vydavaji ve sborniku.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 2:14 am    Předmět: Citovat

kazdy rok se vyskolí asi tak kolem 8 trereneru 3. tridy, a z nich pak 1-2 na 2. tridy. jedničku dela 1,2 lidi za nekolik let. Určitě by bylo dobré kdyby aspon treba v elekronické podobe byly ty práce k dispozici. Ta prace ma být na nekolik stran, nekdo to jaksi udelá jen aby splnil a nekdo do toho dá více, tak by bylo škoda, aby to někde jen leželo. Zkusím se na to zeptat, co by se s tím dalo dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 1:56 am    Předmět: Citovat

Kolik ze lukostrelecky svaz vyprodukuje treneru 3,2 a prvni tridy za jeden rok ? Tak a staci vzit ty nejlepsi prace a vydat je knizne a tak je mi divne proc je nedostatek knih na toto tema ,kdyz tam je tolik rukopisu to stale nikoho nic nenapadlo z tech tupych byrokratu ve svazu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 1:49 am    Předmět: Citovat

http://primitivearcher.com/mm5/merchant.mvc?Screen=CTGY&Store_Code=002&Category_Code=EMAG

Zde jsou ty raketove sipy jak jsem se jednou zminoval. Cely stroj byl restaurovan a predstavovan v Jizni korei pri zacinani z jednoho toho lukostreleckeho turnaje . Dlouhy bambusovy sip byl pohanen cernym strelnym prachem ,ucelem bylo tehdy pouze terorizovat armadu co stala o 1km dale atd ten samy princip jako dnes kdyz treba amici odstreluji nekoho na 1500 km krizujicimi strelami a protivnik pouze mava AK-47.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 2:12 pm    Předmět: Citovat

na rovinu, sem to chtel napsat neovlivnený zadným ctením prirucek, jen nejake navody a rady co jsme vyzkousel sam na sobe. Dulezite je rozpínání obou rukou, prední ruka tlací k terci a zadní ruka je porad v tahu. Prsyty mam hodne zahaknute za tetivu, aby mi to nahodne nesklouzlo, znacku na oblicejí má kazdý jinde, kdyz mas hlavu moc vytocenou k terci tak mas tahovou ruku moc mimo osu oko tetiva sip terc, kdyz je vytocena málo střílím se do nosu tetivou. ja to delám tak ze se podívam mírne síkmo doprava zafixuju hlavu a natahuju k te znacce u me to je tesne pod lícní kost. v pravým oku lehce vidím tetivu, ostre hrot sípu nebo terč, ale mam moc silný ramena tak se na ten natah nemuzu poradne soustredit, protoze zapasím se silou tech ramen, tak mi šla výkonnost trochu dolu. Musim proste vic posilovat. U bb je taky chyba priklanet hlavu k luku, aspon tak to vidim ja.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 9:41 am    Předmět: Citovat

Cornus: to jsou fotky z odkazu jak jsme si psali pres SZ z picase, mi se ty fotky líbily, ale v tom písku se to asi trochu ztrácí a jak to ma mít velikost rozumne na stranku, tak tam samozrejme nejsou vidět vsechny detaily. Kdyz s temi fotkami je to potiz, co sem fotil nejake blbosti na stole tak je problem ted v zime se svetlem, v mistnosti je v podstate tma a s bleskem to ma odlesky, a venku je kosa a cekat az vyleze slunce je taky na prd a ja to potreboval dodelat. Tak to k tem fotkám. Určite to není poslední verze, takže všechny připomínky beru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 9:25 am    Předmět: Citovat

Ludku, už si to tlačím. Fotka môjho luku je dosť biedna. Na Picase mám lepšie, ostrejšie.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 9:17 am    Předmět: Citovat

alwarez: jo to napínání luku, taky to delam jen o nohy, ale me ruzný hejblátka dost stvou a na kupování nebo vyrábění napínáku jsem líný a to s tím remenem jsem videl u jednoho maníka a to se mi líbilo pro jednoduchost a ze se tam nekroutí to spodní ramneno, jak kdyz se opírá o holen nebo nárt. Ja bych rekl ze to docela funguje, zkousel jsem to na kolegovi v práci Smile co vubec nestřílí aby mi napnul luk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 9:13 am    Předmět: Citovat

predpokladam ze sa bavime o fotke na strane 27 z toho pdfka...

urcite tak skoro nevypusta, na tom videu je to jasne vidiet, hned na zaciatku okolo 1:25 tusim... a doma mam fotky co som u neho nafotil, tam je vidiet ze normalne dotahuje tetivu k ustam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 9:08 am    Předmět: Citovat

to jeste s Arnim proberu , ale jak jsem ho pozoroval poustí to takle brzo, co je dulezité tak se strefuje a strili lip jak 99% lidí v kategorii LB,TRRB, i BB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 8:04 am    Předmět: Citovat

ten clovicek s longbowom je Arni a to nie je plny natah, to je jeho styl strelby... ak sa nemylim v tejto faze na okamzik zastavi, domieri a potom dotahuje ku kutiku ust... je to jasne vidiet aj na videu na jeho stranke... ta fotka je proste cvaknuta moc skoro:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 1:39 am    Předmět: Citovat

Jo to je dobre dobrodruzstvi rad neco takoveho ctu. Pouze mam dve pripominky ----ten clovicek co strili tkz instinktivne long-bow ma nesmirne kratky natah ,vsak mu vycniva 1/3 sipu tak tedy az po spicku = zmenit obrazek . Dalsi je to napinani luku o nohy i kdyz ma pasek na noze co zabranuje pretoceni luku ,ale ja bych tento zpusob zacatecnikum nikdy nedoporucoval .Videl jsem dost zlamanych luku a to i v madlu u drevolaminatovych luku a vsechny fabriky dnes doporucuji pouzivani napinaku na luky co jsou velmi levne a tim se zabrani pokrouceni ramen luku atd. musim se priznat ,ze i ja napinam luky o nohy ,ale zatim jsem neznicil ani jeden . Jinak ja bych tohle dal do tisku ,dobre cteni .......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 12:09 am    Předmět: Citovat

Ludek: keby som nemusel stale odbiehat tak si to precitam aj teraz Smile ale necham si to ... som stale v robote a este aj teraz .... hned ako bude cas sa na to vrhnem Diky .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 12:01 am    Předmět: Citovat

no ted sem dopsal takovou práci na trenera 3. třídy. Treba by to mohlo nekoho zajimat, je to zamerene spise na BB, ma to 10mega, naopak by mi třeba pomohlo k vylepšení te prace vase připomínky http://www.chimerahk.cz/fotogalerie/pravidla/sem1.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 10:43 pm    Předmět: Citovat

je mi jedno ako sa so mnou bude niekto bavit ci uz s prizvukom alebo po cesky pokial je to slusne ... tak to beriem .. skoda ze pracujem v sobotu ... dobre by som si pokecal s tebou ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 10:38 pm    Předmět: Citovat

Ja mam tu vuhodu, ze netrpim prehnanou uctou k autoritam.
Preco nepises. Bojis sa ze ta niekto pdsudi alebo (cesky) zdrbe ?

NO A CO ?

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 10:09 pm    Předmět: Citovat

ano to som uz pisal ze toto forum je skvele .... myslel som to ale trosku inak ... ale je to mozno iba mojim uhlom pohladu ... mozno ak sa tomu budem venovat dalsich desat rokov trufnem si snad nieco zosmolit a napisat .. Rolling Eyes prepacte moje vzplanutie a moj hlad po informaciach ... ja to nemyslim v zlom ... ani nahodou tazko ale vysvetlit moj pocit z citanej literaturi a z fora kde sa jedna moznost obracia z roznych uhlov a ako bolo povedane alebo napisane nie kazdy vie svoje myslienky napisat spravne alebo pochopitelne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 10:02 pm    Předmět: Citovat

Tu na fóre najdeš viac ako v časopise. Tieto časopisy stejne obsahujú hlavne komerčné informácie a reklamy.
Nájdeš tu odborníka na každý aspekt lukostreľby.
Barebow dobrých strelcov niekoľko,
výrobcov všetkých typov luku.
Jas- prírodný kompozit
Kejval- moderný kompozit
Hawkwind- anglický warbow
ja sa venujem primitívnym lukom
Alwarez- odborník na všetko
Myša, Gator a veľa ďaľších.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.