Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CASTRUM 2011
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 11:49 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem doplnil výsledky z Castrumu do Lukostřelecké ligy, pokud jsem na někoho zapomněl dejte mi vědět
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 4:33 pm    Předmět: Leon Citovat

Byl to mazec s velmýk M Rolling Eyes . Ale i tak díky... Wink
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
legolas
Nováček
Nováček


Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 11:40 pm    Předmět: Citovat

Tak i já něco...jako elf jsem už toho viděl mnohé - skalní obry, skřety, olifanty, čaroděje....nicméně poprvé sem zřel Korytňáka, chvilu sem si myslel že to je divadlo, ale ono ne....ať ve větru, na slunci nebo za deště, ten člověk neměl chybu a perlil až do večera....... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 9:06 pm    Předmět: Citovat

Byl to heroický výkon tu soutěž udržet alespoň na nějaké úrovni. Co si pamatuji, tak je to vlastně taková premiéra soutěže, kdy chcalo a chcalo. Několikrát se o tom vedla debata a zde se ukázalo, že lukostřelci jsou otěruvzdorní a voděodolní a že to nakonec vydrží. A to je dobře, vždyť odstoupilo jenom naprosté minimum lidí. Pro VINEDI je to taková satisfakce, protože bez takové účasti i přes déšť by z toho každý musel mít depresi.

Děkujeme.... A hlavně jsme si navzájem dokázali, že to jde. Česká výprava byla mimochodem taková zajímavá, protože na straně Čechů bojovala i skupina Slováků. Takové milé "nepřátelství".... a to si vždy užívám.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 5:55 pm    Předmět: Citovat

tulak77 napsal:
Tak ci onak, česka vyprava zaziarila aj v tom nehostinnom pocasi Big Ups


Tulák ,za všetky Ti ďakujem aj ked ja som sa o to nezaslužil Ani TakTak. Laughing T.S.-ATT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 5:41 pm    Předmět: Citovat

Tak ci onak, česka vyprava zaziarila aj v tom nehostinnom pocasi Big Ups
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 5:39 pm    Předmět: Citovat

macek napsal:
to sluníčko co na nás v neděli házelo smailíky by potřebovalo přez držku!
Twisted Evil
Moja rec ... ked som sa v nedelu zobudil a sledoval pocasie mal som pocit ze som den pred tym stravil v inych zemepisnych sirkach Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
macek
Nováček
Nováček


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 5:28 pm    Předmět: Citovat

Ahojtě všichni!Tak bych vám ráda povyprávěla jaké máte hezké pohoří,přírodu a tak´- jelikož jsme se s kvočnou hodně naskotačili po údajné trati,ale s deštěm nebyla žádná řeč a valil to na nás kolmo,vodorovně i měla jsem takový dojem,že i zdola!To vám byla chůze nahoru a dolů a doleva a doplava a ejhle terče byly před námi.Dost jsme se bavili při jejich hledání a neméně když propozice psali 5 terčů a oni tam na nás mrkali v počtu 8!My koukali,kvočna koukala a nic - nebylo šípov!To nesmírné dobrodružství když už nebylo vidět a my se opět mohli vrátit zpět do lesů a to co uschlo opět zmáchat,tam nás čekal ústup vpravdě královský - nebylo na koho,figura se zdála býti už na úprku!
Pravda již ráno jsem myslela,že jsme na špatném místě - pohled na zmatené střelce a již vpravdě pokročilejší dobu po avizovaném začátku,mě donutil znovu zlomit mé tělo k pokloně a vyzvat boha RUM na souboj!Nedal to,ale já vydržela!Při mé tělové teplotě,kdy mi krystalizuje krev při +15stupních,jsem byla svědkem,že chlap vzdal!O jak já na sebe byla hrda!Odměnou mi byla pátečně sobotní diskoška při které jsem opravdu těžko zavírala víčka!Taktéž obdivuji recepční - byla trpělivá a místy i přívětivá!
No chlapi,jak to jen říci - byl to průser a v těch sr.... co padaly všude kolem se dalo vidět i veký zapálení těch lidí okolo a to mi dodávalo odvahy a vydržat.Chce to zkusit znovu,protože i v tom dešti musí kvočny vědět co dělají a případně ten závod zkrátit nebo omezit!
Nu co dodat - to sluníčko co na nás v neděli házelo smailíky by potřebovalo přez držku!
Přeji vám hodně sil tuhle přírodní sprchu brzy osušit. Razz
ps.Těch bodíků mi taky pár chybí -např. na kyvadle jsem měla 3 šípečky po 5 bodíkách a chybí mi ve výsleku ta 1 před 5 - mrchy kapky! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 5:00 pm    Předmět: Citovat

Taky sázím na to, že Gawain byl jediná kvočna, která věděla, kde se ty disciplíny vůbec nacházejí Alespoň byla sranda Very Happy, my naštěstí na kopci s hradem moc nebloudili, jen si zažili chvíle strachu, při vytahování šípů u hradbovky, kde nám do toho už začala střílet další skupina - zřejmě slepá kvočna, dle šípů musleo být jasné, že jsme na trati. Nebo žeby záměrný atentát na naši Českou Olympijsou výpravu? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Máta
Nováček
Nováček


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 4:36 pm    Předmět: Citovat

Gawain: JEDNA VEC MI ALE VRTA V HLAVE, JA SPOLOCNE S LTT SME TRAT DOKONCILI O 15:15 A CAKALI NA OSTATNYCH CCA 2 HODINY KYM ODSTRIELAJU POSLEDNU DISCIPLINU HMMM

Je to velmi jednoduché. Naše kvočna nevěděla kde je HAVED V LESE cca 30min hledání a 10min. než jsme se domluvili jak to vlastně máme střílet.
Návrat s rozmočenými výsledky z hradu a návrat zpátky nám taky nějaký ten čas trval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 2:40 pm    Předmět: Citovat

Stejně na mě udělal tento turnaj hluboký dojem a líbil se mi. Možná proto, že jsem ho nebral jako soutěž, protože podmínky spíš napovídaly tomu, že se ani počítat a vyhodnocovat nebude. A zastříel jsem, si báječně. Hradbovku a Agincourt vyzdvihuji, to byli originální lukostřelecké zážitky, které jsem za ten rok, co bloudím po různých turnajích ještě nikde neviděl. Smile Protože až na déšť byla neskutečná pohoda skělá atmosféra, která mě možná paradoxně pomohla k báječnému výsledku nejvíc.

Hlavu vzhůru Gawaine, nevzdal jsi to a my taky ne a to se počítá Wink
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gawain
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 580
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 1:12 pm    Předmět: Citovat

LUDIA, PLAZIM SA PRED VSETKYMI, KTORYM SME UKRYVDILI V POCITANI VYSLEDKOV. OD PRIRODY SOM DOSTAL PORIADNU PO PAPULY A PADOL S OTVORENOU HUDOU DO BLATA. Embarassed

MOJE OSPRAVEDLNENIE PATRI HLAVNE TULAKOVI, PALOVI M., OBAVAM SA ZE AJ LEONOVI A PODAKTORIM DALSIM.

VYSVETLIM NIEKTORE NASE DOVODY NEZDARU (SNAZIM SA VYHOVARAT)

HRADBOVA STRELBA:

NA POSLEDNU CHVILU SOM ZMENIL POCET TERCOV Z 5 NA 8 BEZ BONUSOVEHO, POCET SIPOV ZOSTAVAL NA 8. KAZDY ZASAH TERCA POSUNUTIE SA NA DALSI TERC. BODY 5,10,15 , BONUSOVY NEBOL Rolling Eyes
KVOCNY ASI MALI V USIACH VODU KED SOM IM TO HOVORIL (ROZDIELY V POCTE BODOV) Embarassed


HAVED V LESE:

NA 10 SIPOV
BODY 10,20,30
PRASA TAM POVODNE NEMALO BYT A NA POSLEDNU CHVILU BOLO POSTAVENE AKO BONUSOVY TERC S HODNOTAMI AKO 3D 5,8,10 Embarassed Embarassed

KRALOVSKA USTUPOVKA:

TEN STROM, ZA KTORY SA LEGOLAS NEDOSTAL A TIEZ AJ DALSI JEDINCI TAM V PIATOK STAL MOCNY A HRDY AZ NA SOBOTU.
A TEM ZA NIM V NEDELU MINULI TYZDEN TIEZ, TAKZE POVODNE HOLA CESTICKA DOKONALA NA USTUPOVKU SA ZMENILA NA TANKODROM.
NA POSLEDNU CHVILU SOM UZ NEMAL ANI SILU ANI MOZNOST TOTO NAPRAVIT Embarassed Embarassed Embarassed

SPINER:

ACH Crying or Very sad

OSTRELOVAC:

PRI STAVANI NA POKRAJI SIL A LEPSIE SOM TO NEDOKAZAL POSTAVIT Embarassed Embarassed Crying or Very sad Embarassed

CASTRUMOVSKA 50.

VELMI TAZKY TERC A K TOMU ESTE AJ KLZISKO

DOBYJANIE HRADU:

VSETKY TERCOVNICE ZOZMOCENE NA SRACKU VDAKA VETRU, KTORY NAM ZRUSIL SKLADOVY STAN

WILD BOAR:

ANEB BONUSOVE PRASA MEDZI HAVEDOU NEBOLO MUZNE NAINSTALOVAT

RYCHLOVKA:

LTT VEDIA AKO NAM PRELETOVALI NA ZACIATKU SIPY

PRIBLIZUJUCI TERC:

UF, JA A LTT VIEME AKO SA NA NAS RUTIL CCA. 40 M ZA 3 SEKUNDY
NA SAMOTNY ZAVER SA NAVLHNUTA A NAPUCANA KLADKA SOPLILA CCA 40 M / 15 S, TAKZE VELKE ROZDIELY V BODOCH

JEDINE CO FUNGOVALO BOL AGINCOURT, KYVADLO, TERCOVKA,


MOKRE BODOVACKY BY BOLI AJ KEBY BOLI ZO ZELEZA A VDAKA TOMU MOHOL NASTAT PROBLEM PRI ZAPISOVANI VYSLEDKOV DO SYSTEMU. V PREDOSLOM ROCNIKU BOLI UPLNE ROVNAKE AKO AJ PROGRAM V COMPE AKURAT ZA SUCHA A FUNGOVALO TO SKVELE Embarassed Embarassed
cASTRUM SA NAM ZACAL DRBAT UZ V PIATOK OKOLO 12. HODINY A TO CASOVIM SKLZOM A POSLEDNY UDER PO PRSTOCH BOL VIETOR A DAZDOM, KTORY NAM PRIPRAVIL ZABAVU V PODOBE RATOVANIA MOJHO STANU A VSETKYCH TERCOVNIC A MATERIALU. PRE TUTO ZABAVU SME PRISLI O MOZNOST POSTAVIT TRAT PODLA PROPOZICII A NASLEDNE VYTLACENIE NOVYCH TABULIEK DISCIPLIN A VYVESENIE ORIENTACNYCH TABULIEK. TAKTIEZ NAM VIETOR, DAZD, BURKA A BRUTALNY CASOVY SKLZ NEDOVOLILA PREJS VSETKY DISCIPLINY FYZICKY S KVOCNAMI A UJASNIT SI NASTALE ZMENY. TAKMER NAM ODISIEL GULAS MAJSTER, KTOREHO SOM KRVOPOTNE PREHOVARAL A TVRDIL MU ZE NEPRSI Rolling Eyes A ABY TEN GULAS SPRAVIL (INAK BOL BOMBOVY Wink ). SOM ALE NESMIERNE RAD, ZE VCERA SVIETILO SLNKO A BOLO TEPLO, LEBO NAM TAK MOHLI VYSCHNUT TERCOVNICE A STANY A PROSTE VSETKO NO NA DRUHU STRANU SOM BOL NASRATY

Evil or Very Mad .
JEDNA VEC MI ALE VRTA V HLAVE, JA SPOLOCNE S LTT SME TRAT DOKONCILI O 15:15 A CAKALI NA OSTATNYCH CCA 2 HODINY KYM ODSTRIELAJU POSLEDNU DISCIPLINU HMMM

VERIM, ZE CASTRUM 2012 BUDE DOKONALI A ZE VSETCI SA OPAT STRETNEME A KVALITNE ZASTRIELAME. VYBAVIME VLASTNY KOMPLETNY CATERING A TOI-TOI (TO JE DALSIE VEC PRI KTOREJ NAS SEF AREALU OSRAL WC ZNEPRISTUPNIL AJ KED SME BOLI DOHODNUTY).

KONECNE SU VSETKY VECI V SKLADE A ODLOZENE A JA MOZEM POKOJNE IST ZDOCHNUT DO HUSTINY Shocked

PS: VSETKYM POSKODENYM SA ESTE RAZ OSPRAVEDLNUJEM A SLUBUJEM NAPRAVU V NAJKRATSOM MOZNOM CASE.

PS 2: ZA VSETKO MOZE AJ TAK CORNUS, KVOLI KTORENU SA POSUVAL TERMIN tongue1 Razz Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 11:37 am    Předmět: Citovat

Arloth, náš vzájomný výsledný rozdiel jedného bodu stojí za zmienku pri takom dlhom turnaji.
Very Happy
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 11:02 pm    Předmět: Citovat

Chlapi Vinedi ... odhliadnuc od vsetkeho co bolo fajn a co sa moc fajn nepodarilo mam velku radost za to ze sa taka skupina pusta do takej akcie . Takze Velke Dakujem patri vsetkym tym sialencom co sa v dazdi a hmle snazili robit veci najlepsie ako vedeli a ako im to situacia dovolila ... Holky varili skvely gulas a starali sa o kazdeho hladneho a zmoknuteho ... Kvocny mali velmi tazku situaciu hlavne tie ktore robili kvocny prvy krat v zivote ...ale napriek tomu to zvladli .... VINEDI ... Dakujem este raz ... zvladli ste velku vyzvu a pripravili ste nam uzasne narocny ale lukostrelecky plnohodnotny den . Dalsi rok pojdem zase aj keby traktori padali Laughing Mate moj obdiv ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 10:41 pm    Předmět: Citovat

ja by som si dovolil okrem toho, ze ozaj bolo najlepsie ako mohlo v danom pocasi byt:-), pokritizovat trosku tercovnice... tahat sipy s mokrymi letkami zozadu tercovnice je dost nesetrny sposob zaobchadzania s nimi:-) vid napr. rychlostrelba kde som prisiel o 5 ktore to uz nerozdychaju:-)
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 10:10 pm    Předmět: Citovat

Za organizátory LL: Castrum byl dlouho předem hlášen jako ligový turnaj. Pokud terčová byla na 60cm FITA terče ze vzdálenosti 20 a 25m, rychlostřelba na 60cm terč z 18m a postava na KÚ byla cca 60 cm široká a 170cm vysoká (což předpokládám, že bylo všechno splněno), tak v zásadě nevidím důvod, proč to nezapočítat.
Jak tak čtu reakce na počasí, tak je vůbec hrdinství, že jste to dokončili Smile
Vzpomínal jsem na vás, jak je na Slovensku, u nás totiž v podstatě ani nekáplo, počasí vyloženě piknikové ... škoda, že to na Castrumu dopadlo jinak.
Příští rok se už určitě chystám moknout s vámi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 10:01 pm    Předmět: Citovat

staso napsal:
To je divné...my sme na hradbovej streľbe mali 8 terčov. Len mne jedinému sa podarilo prebojovať až na ten posledný t.j. každý terč som dal prvým šípom. Posledný terč bola úplná lahôdka...kolmo dole zo steny Smile

Bodovalo sa to 10,15,20. Pri postave bolo telo za 10, hlava 15 a srdce 20.


8 tercov? ved v propoziciach je jasne napisanych 5... a my sme boli na bonus az styria...
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
staso
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 2.11. 2009
Příspěvky: 477
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 9:58 pm    Předmět: Citovat

To je divné...my sme na hradbovej streľbe mali 8 terčov. Len mne jedinému sa podarilo prebojovať až na ten posledný t.j. každý terč som dal prvým šípom. Posledný terč bola úplná lahôdka...kolmo dole zo steny Smile

Bodovalo sa to 10,15,20. Pri postave bolo telo za 10, hlava 15 a srdce 20.
_________________
Archery is meant to be simple, not easy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 9:54 pm    Předmět: Citovat

este jedna vec, hradbova strelba mam iba 25 zapisanych bodov... tomu nerozumiem... mal som na vsetkych 5 tercoch postavu alebo vnutorny kruh + 3 sipy bonus... 25 sa mi zda byt nejak malo... ake bolo bodovanie?
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 9:38 pm    Předmět: Citovat

tulak77 napsal:
Vsimol si si ale ze vetsina strelcov napriek takemu pocasiu dokoncila trat ? Ja osobne som sa raz zrutil do blata na 50 metrovke a raz na 100 metrovke Laughing Moja volba obuvi bola uplne nevhodna ... Rolling Eyes Embarassed



to si asi nevidel mladenca co bol s nami v skupine, ten absolvoval dopoludnie v sandalach, klepali sa mu zuby ale isiel statocne... ja som mal nastastie dazdnik, tak to nebolo take hrozne:-)))
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 9:21 pm    Předmět: Citovat

Vsimol si si ale ze vetsina strelcov napriek takemu pocasiu dokoncila trat ? Ja osobne som sa raz zrutil do blata na 50 metrovke a raz na 100 metrovke Laughing Moja volba obuvi bola uplne nevhodna ... Rolling Eyes Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 9:19 pm    Předmět: Citovat

tulak77 napsal:
he he he .... no boooze tak si mal trosku viac bodov Laughing


nemal, ja som mal len same 10, ale mam pocit ze by to mohlo byt vzdy a vsade rovnako:-))) a chcem nieco zobrat dochodcovi Palovi:-)))
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 9:18 pm    Předmět: Citovat

ale samozrejme vdaka za ten dazdik, priroda to uz potrebovala:-)))
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 9:18 pm    Předmět: Citovat

he he he .... no boooze tak si mal trosku viac bodov Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 9:17 pm    Předmět: Citovat

tulak77 napsal:
Sysel napsal:

My měli 10-15-20 na těch 5 malých zvířátkách - dál jsi nemohl, dokud jsi nezasáhl předchozí a komu zbyly šípy mohl střílet na prase, které bylo bodované klasicky 5-8-10. Bez počítání času.
nasa skupina to mala presne rovnako ako vasa Sysel



??? my sme mali male zvieratka 10-20-30... tak ako to malo byt??? halo halo??? este som sa pozastavoval nad tym ze sa mi to zda byt nejak moc a teraz pozeram ze asi som sa mal pozastavovat hlasnejsie a intenzivnejsie:-)))
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 9:05 pm    Předmět: Citovat

Sysel napsal:

My měli 10-15-20 na těch 5 malých zvířátkách - dál jsi nemohl, dokud jsi nezasáhl předchozí a komu zbyly šípy mohl střílet na prase, které bylo bodované klasicky 5-8-10. Bez počítání času.
nasa skupina to mala presne rovnako ako vasa Sysel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

Vavřina Martin napsal:
Sysel napsal:
Vavřina Martin napsal:
Nevíte někdo jak se bodovali ty zvířátka v lese?


Je to nějaké divné, došlo ke změně pravidel a tak jak jsme to stříleli my, by střelec, který by dal do každého zvířete komoru a zbylými 5 šípy do prasete 5x taky komoru, měl by 150 bodů. Zřejmě u každé skupiny jinak ...

Very Happy
Já jsem nastřílel 150 s jednou komorou Laughing Laughing Jo jo každá skupina to měla jinak. Jen nevím jak to přepočítali, protože ve výsledcích mám 98. V naší skupině se bodovalo po desítkách Question Question Question


My měli 10-15-20 na těch 5 malých zvířátkách - dál jsi nemohl, dokud jsi nezasáhl předchozí a komu zbyly šípy mohl střílet na prase, které bylo bodované klasicky 5-8-10. Bez počítání času.
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Máta
Nováček
Nováček


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 8:44 pm    Předmět: Citovat

Sysel napsal:
Vavřina Martin napsal:
Nevíte někdo jak se bodovali ty zvířátka v lese?


Je to nějaké divné, došlo ke změně pravidel a tak jak jsme to stříleli my, by střelec, který by dal do každého zvířete komoru a zbylými 5 šípy do prasete 5x taky komoru, měl by 150 bodů. Zřejmě u každé skupiny jinak ...

Very Happy
Já jsem nastřílel 150 s jednou komorou Laughing Laughing Jo jo každá skupina to měla jinak. Jen nevím jak to přepočítali, protože ve výsledcích mám 98. V naší skupině se bodovalo po desítkách Question Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 8:23 pm    Předmět: Citovat

Vavřina Martin napsal:
Nevíte někdo jak se bodovali ty zvířátka v lese?


Je to nějaké divné, došlo ke změně pravidel a tak jak jsme to stříleli my, by střelec, který by dal do každého zvířete komoru a zbylými 5 šípy do prasete 5x taky komoru, měl by 150 bodů. Zřejmě u každé skupiny jinak ...

Very Happy
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Arloth
Nováček
Nováček


Registrace: 18.5. 2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Trnava

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 8:11 pm    Předmět: Citovat

Ako človek, ktorý mal na starosti program na nahadzovanie a sčitovanie výsledkov sa velice ospravedlňujem za zlé spočítanie, úprimne netuším kde sa stala chyba.. Sad

Takže ceremóniu ti asi nezopakujem, ale vatru ti zapálim kedykoľvek Wink S Valterom som sa zatiaľ nespojil, tak počkáme čo on na to, ale za mňa ešte raz prepáč a týmto ti oficiálne gratulujem ku druhému miestu v kategórii primitívny luk!!!! Smile

A na margo bodovačiek, k budúcemu roku chystáme menší nepremokavý upgrade Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.