Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zelňačka 2011
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 4:05 pm    Předmět: Citovat

A to si myslíš správně! Twisted Evil

Nemusí to ale vždy být vysloveně k horšímu ... viz 3D parkury za ruběžom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Buky
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 11.10. 2008
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 3:43 pm    Předmět: Citovat

Moje dojmy a odpovědi na Zelího dotazy:

1) Bavilo mě to i za deště. Člověk víc ocení, že se s tím Zelího rodina a příbuzní takhle s...., aby vše připravili pro nás-konzumenty. Díky.
2) Kyvadlo: jak foukalo, zástěna někdy brzdila orla v kyvu. Také tam bylo hodně zásahů přes vypelichaný koberec - záleželo na postřehu a poctivosti.
3) Pacovský poker - dobrá věc, nevadí, že to bylo těžké. Je to zajímavá disciplína, protože je potřeba s každým dalším nepovedeným výstřelem měnit taktiku.
4) Rostly houby - 5-6 druhů jedlých hřibů a jeden exemplář satana. Byla smaženice a něco jsem i usušil.
5) Příšera byla super. Voda v rybníku byla ještě v podstatě teplá.

Doufám, že elán vydrží. Možná by to chtělo zapojit konzumenty víc do přípravy celé akce, aby pořadatelé ještě nějaký čas vydrželi svěží. Stejně si myslím, že tohle je taková zajímavá nadšenecká epocha lukostřelectví v ČR, která jednou skončí a po ní přijde tvrdý ekonomický kalkul.
_________________
Odpor je zbytečný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Iv
Nováček
Nováček


Registrace: 3.5. 2011
Příspěvky: 12
Bydliště: Jeseník

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 12:19 pm    Předmět: Citovat

Líbilo se mi, jak jsme se tam sešli.Sranda byla...Very Happy hello1 a někeré vybičovala k lepšímu výkonu za celý den Very Happy Hnojná příšera Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy to by musel být velmi motivující terč
_________________
Život je krásný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2011 10:49 pm    Předmět: Citovat

Ale to hnojiště by taky nebylo špatný. Kdyby se to menovalo Hnojná příšera, tak je tam velkej prostor pro výtvarné zpracování terče - úplně to vidím...
A to hledání šípů by bylo taky zajímavý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2011 10:40 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
stačí skála, hnojiště, nebo pětka plech


kdepak, rybník se svažitým břehem, aby nepomohly ani spekulace s mířením na nohy, to je pak teprve "hráčská" disciplína - zvláště v tom počasí ... Twisted Evil

a vůbec největší sranda to byla, když se potkalo více skupin a všichni se začali navzájem hecovat v naději, že pro ty šípy půjde někdo jiný nebo že se zráchá také, pokud už byly vytaženy. Já bych to zařadil jako veřejnou siciplínu místo kombatu Very Happy
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2011 9:17 pm    Předmět: Citovat

stačí skála, hnojiště, nebo pětka plech
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2011 7:41 pm    Předmět: Citovat

Elév - nepřeháněj, legendy maj vznikat až po smrti.
Příšera je ti k dispozici, vo co de snadno zjistíš v propozicích (kalendář akcí),
je dobrý aby u toho byl nějakej ten rybník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dawsa
Nováček
Nováček


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 11:30 am    Předmět: Citovat

Gratuluji Větvím jihu ke zjevně fantastické akci a je mi líto, že jsem tam nebyl, ale neumím se zatím naklonovat.
Já na Sedmohorkách želvu namaloval a stejně chcalo jak vo zlatý vídle....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 9:55 am    Předmět: Citovat

zeli napsal:



Ztráty a nálezy - tentokrát nic moc, máme tu pletenej modrej chránič zápěstí a na naší zástavě zůstaly pověšený nějaký dioptrický brejle, kdyby se nikdo nepřihlásil, tak je tam necháme a až bude Mýša chrastit medajlema na bunčuku, tak my budem chrastit brejlema...


To je právě ta rozdílnost přístupu. My si na bunčuk věšíme trofeje co vybojujeme (lovci), Větve Jihu co najdou (sběrači).
Bylo mi tě Zelíčko líto. Jestli na jihu bylo to, co na severu, tak potěšpámbu. Člověk se s tím sere a připravuje a pak patálie s počasím, kterou neovlivní.

Alespoň že mají lidi soudnost a tohle většinou nikomu nevyčtou. To dělám jenom já, protože želvu jsi teda namalovat mohl Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 12:15 am    Předmět: Citovat

Gratulujem vám Zelíčka k veleúspešnej akcii, ste legendy a naše velké vzory. Boškávame vás od radosti, že sme sa na tom trošičku podielali...
Vaši pacovský...

PS:zelenú príšeru vám ukradnem, hneď ako zistím o čo ide! ... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 11:47 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se konečně dokopal ke klávesnici - nejdřív se pokusím sepsat všechny pomocníky:

babička a dědeček - všeobecná podpora, buchty, zapůjčení traktoru atd...
ségra Mařenky Věra - prezentace, výsledky a řada dalšího, o čem možná ani nevím...
náš synátor Honza ( už se stal naprosto nepostradatelným) - doprava všeho harampádí z J.H. do Radíkova a zpět, navíc je to mladý nadějný traktorista a stavěč trati a ještě obsluhoval po celou dobu výčep!
Honza a Venca Tichý - opatření a doprava piva a pípy, stavění, ceny
Láďa Řežab - stavění a ceny
Milan Houser - nová posila při stavění
Petr Kyjovský - výpočetní centrum
vynikající pomocí jsou nedělní uklízeči trati - už tradičně Ronovské Sací Komando, pak Kibe a pokud o někom nevím, taky dík...
Pro většinu z vás anonymní, přesto velmi důležitá firma KP-Mark - zapůjčení náklaďáku.
Řadu cen poskytli - Madeta, Agro-La, Pekárna Novosedly, Zahradní centrum
Zvláštní poděkování zaslouží Vlastík a Katka Běhounovi
Pak samozřejmě všechny Kvočny
Johana a Alois - novej kabát a fousy bobra
Elév - daroval Pacovského orla
Tonda Fieger - záchrana žíznivých, v sobotu pozdě večer dojel pro záchrannej sud

Z naší strany zatím vidím dvě zásadní chyby.
Zaprvé už zmíněné chybějící úkryty před deštěm, to jsem silně podcenil, do středy jsem furt věřil že bude dobře a věnoval se ostatním přípravám, a pak už to nějak nešlo zvládnout.
Zadruhé - zapomněli jsme připíchnout jednu cedulku s popisem disciplíny, a to zrovna tu novou s úplně neznámýmy pravidly - Příšera na Jistotu, takže nejmíň dvě skupiny střílely aniž znaly přesně pravidla. Kvočny sice měly popisy i u sebe, ale z toho se staly rozmočený saláty. Zřejmě jsme tím způsobili ztrátu několika šípů a několik chybně ohodnocenejch nástřelů.

Taky musím všem vyslovit uznání za vytrvalost a odhodlání vydržet do konce. Musím říct, že v sobotu dvě hodiny před zahájením, když jsem v hustým dešti v lese připíchával rozmočený terče, upad jsem do těžký deprese a nevěděl, co si s tou haldou střelců počnem.
Kolem voběda bylo vidět, že to nesou statečně, tak jsem si řek, že jestli to dopadne aspoň trochu dobře, že se asi večer brzo vožeru, což jsem splnil rychle a svědomitě...

Velmi mě potěšila přítomnost řady novejch tváří, jen mě mrzí, že s některejma jsem se nestihl ani trochu líp seznámit, když vono je to vždycky tak překotný a nakonec krátký...

Jestli byli přítomni nějací estéti, tak se jim omlouvám za své nekoordinované pohyby, které někteří účastníci se odvažují nazvat tanečky. Byla tentokrát bohatší hudební produkce, potěšil tajemný holohlavý muž s mandolínou.

Abych nemlel furt jen o večírku, co Pacovskej Poker? Asi jsem to postavil moc těžký, koukal jsem, že ho nikdo nedal a Postupku už vůbec...
Kyvadlo jsme asi neměli dávat dvakrát, my tam byli až ke konci a už mi to přišlo až votravný...

Padla tu zmínka o Jarním. To jsme vedli na fóru PV IQ60 takovou diskuzi jako reakci na Mýšovo oznámení o zrušení Naadamu 2012, úvahy o budoucnosti těchto akcí, o vyčerpanosti pořadatelů a o úbytku počátečního elánu a jeho přeměně v povinnost.
Ale troufám si uklidnit Jerryho, že se nemusí bát pohřbu, maximálně malé přestávky.

Ztráty a nálezy - tentokrát nic moc, máme tu pletenej modrej chránič zápěstí a na naší zástavě zůstaly pověšený nějaký dioptrický brejle, kdyby se nikdo nepřihlásil, tak je tam necháme a až bude Mýša chrastit medajlema na bunčuku, tak my budem chrastit brejlema...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Iv
Nováček
Nováček


Registrace: 3.5. 2011
Příspěvky: 12
Bydliště: Jeseník

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 8:33 pm    Předmět: Citovat

Taky se přidáváme do zástupu děkovatelů za Very Happy vydařený víkend. Sice rýma nás dostihla, ale jinak i přes nepřízeň počasí to bylo super! Příšera byla výborná toothy2 Těšíme se na jaro
_________________
Život je krásný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 2:10 pm    Předmět: Citovat

Milá Jařenko a drahý Zelí,

výsledky rozhodně nebyly zdlouhavé, zažili jsme všichni i mnohem delší přepočítávání výsledků.

Zelňačky se účastnilo se obrovské množství lidí v mnoha kategoriích, navíc se z toho vytahovaly separé ženy. Krom toho byly bodovačky rozmoklé a čtení zapsaných výsledků mimořádně ztížené. Na ty podmínky bych řekl, že jste to zvládli (samozřejmě za pomoci Petra Kaye etc.) na jedničku.
Krom toho byly zde na fóru k disposici kompletní výsledky včetně rozepsaných disciplín už v neděli, což je rychlost, že to snad ani nepamatuji (lukohrátky trvají klidně týden i více).
Patrně hlavně Petrova zásluha, bravo!

Spíš šlo o to, že děti byly prostě tak zmožené mokrem a zimou, že menší usínaly hned po skončení závodu a větší z přetažení zlobily, a všichni byli uondaní, takže se to zdálo delší, než ve skutečnosti bylo.

Možná bych si dovolil malinkou (profesionální deformací ovlivněnou) radu na závěr: Zelí moc hezky moderoval celý ceremoniál, ale hlasově není zrovna ideálně disponován, místnost s centrálním pilířem nemá ideální akustiku a lidé hlučeli. Bohužel tak přes vynaložené úsilí trochu trpěl celkový efekt předávání.
Myslím, že mikrofon by výrazně pomohl ve všech směrech, stačí bohatě připojený k nějakému lepšímu přenosnému přehrávači nebo malé věžičce, dnes už to bývá slušně technicky zpracované. Lze jít samozřejmě i přes notebook a připojené výkonné bedničky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 9:18 pm    Předmět: Citovat

Přátelé, JSTE STATEČNÍ
Na rozdíl ode mně. Ráno jsem propadala zoufalství a ty co přijížděli ráno, jsem ani nechtěla prezentovat. Ale vaše nadšení a odhodlání mně podrželo.
Když po Zelího zkráceném proslovu přestalo pršet a dokonce vysvitlo sluníčko, zatančili jsme si s Bonďou oslavný taneček. Ale bohužel, moc dlouho to nevydrželo. Takže vám všem děkuji že jste to vydrželi a doufám, že z toho nikdo neomarodil, hlavně děti jestli to přežili ve zdraví.
Omlouvám se za zdlouhavé výsledky, ale tento systém prostě zdlouhavý je. Dlouho jsme uvažovali o samostatných bodovačkách, ale při představě, že si bude každý v chladném a deštivém počasí vytahovat studenou propisku a něco zapisovat na zmuchlaný papír, jsme to opět nechali při starém. Až budeme dělat závody v létě, budete mít bodovačky samostatné.
Stanové přístřešky nás napadly pozdě a už jsme je nestihli sehnat. "Příště" zareagujeme dřív.
A poděkování pomocníkům- to si zamluvil Zelí.
Bylo mi s vámi blaze, zase někdy a někde naviděnou.
P.S. Zelí ještě nemá sílu psát, takže jeho recenze asi až zítra Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 8:38 pm    Předmět: Citovat

Zase jako vždy parádně připravená trať , i po přeháňce večer bylo všechno na svém místě, jistá náročnost tam dozajista byla , počásko nám moc nepřálo , ale postaráno o nás bylo královky , moc díky zelenkům a všem co připravili takouvouhle parádu , jenom doufám a modlím se,aby jste vydržely, další pohřeb bych už nezvládnul viz..(Lazečtí).
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 9:07 pm    Předmět: Citovat

Bylo to náročné, ale užil jsem si to. Díky Zelíkům a všem účastníkům za úžasný víkend. A nějaké fotky od Velké Loudové .....

http://loudova.rajce.idnes.cz/Zelnacka2011/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 7:01 pm    Předmět: Leon Citovat

Sem zas něco prokec ! Embarassed
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 6:46 pm    Předmět: Citovat

Jaké jaro? Oni Zelenci uvažují o tom, že by nebyl PJŠ? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 6:16 pm    Předmět: Leon Citovat

Zelínkové ještě jednou díky ! Bylo to naprosto super. Doufám že to jaro zvážíte. Wink
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 2:35 pm    Předmět: Citovat

Též přiložím do hromadné děkovačky. Připojuji své velké DÍKY a smekám před organizátory. Jejich odhodlání, energie a nálada, kterou do turnaje vnesli je fascinující.
Kromě počasí bylo všechno geniální. Naštěstí jsme měli školu z Castrumu 2011, takže déšť nevadil.

Chtěl bych poděkovat i skvělé partě za společnost a všechnu legraci.

Sobotní večírek jel na plné obrátky a díky muzikantům byl ještě lepší. Neděle už tak příjemná nebyla, páč jsem si krev řádně naředil alkoholem.

Ještě jednou děkuju za úžasný turnaj a budu doufat, že se na jaře zase uvidíme.
_________________
MP - Možná Příště ; Funkce - "Prostý člen"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Školník
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Žloukovice

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 1:48 pm    Předmět: Citovat

I já se připojuji k dlouhé řadě spokojených střelců Very Happy Very Happy Very Happy . Moc pěkný turnaj. Samozřejmě mne oslovila a jak vidím, nejsem sám, nová disciplína ,,Příšera z jezera", včetně výtvarného zpracování. Zázemí v turistické ubytovně nemělo chybu (jídlo, pití, teplo, sušící místnost). Počasí trochu horší, ale s partou dobrých kamarádů a přátel se snáší o mnoho lépe.
Také bych chtěl poděkovat Syslovi (naší kvočně), protože zapisovat výsledky v tomto počasí a ještě uspět v soutěži, to se musí umět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 1:03 pm    Předmět: Citovat

Skvěle připravený turnaj.
Disciplíny barvitě nakombinované, velmi citlivě usazené do krajiny (některé naopak "necitlivě" - běh do kopce Laughing ), žádné prostoje, výborné zázemí.

Počasí bylo samozřejmě výrazná překážka, se kterou se každý vyrovnával s různým úspěchem, zejména pro děti to bylo místy za hranou. Připadal jsem si jako stokrát vymáčený sáček - a to pytlíkové čaje nesnáším! Laughing

Prakticky jsme si všichni ověřili, že kdo čistě vypouští, má vyladěný luk a správně vybrané šípy, vlastně nepotřebuje letky. Mé šípy ve druhé polovině turnaje po obědě (v naší grupě terčovky) už vypadaly jako pouhé násady osazené hroty a končíky, pírka si rezignovaně lehla a jediný efekt, co způsobovala, bylo zarosení mých brýlí při výstřelu.
No, aspoň vím, že já tedy ty letky potřebuji! Wink

Vypíchl bych "jezerní paní" - jeden šíp jsem si neodpustil dát do rybníka ... a disciplína byla tak pěkně postavená, že stačilo chvilku počkat, než další dostřílejí, příp. vyloví, a šíp mezitím dorazil ke hrázi, jen se sehnout.

Jinak, abych na něco nezapoměl: jídlo výborné, ceny neuvěřitelně bohaté (až je mi stydno jaký výkon byl ještě hoden ocenění), vyhlášení krásně zelíčkovsky rozsochaté, ba téměř epické.

Pokud bych měl zauvažovat nad nějakými náměty, zřejmě by skutečně hodně pomohl nějaký ten zahradní altán, postavený u terčových disciplín, kde skupiny setrvávaly na jednom fleku hodně dlouho (my jsme tam např. chytli ten nejhorší liják a kroupy). Pokud je hlášeno špatné počasí, tohle by se asi mělo zvážit. Možná by stačila i jen nízko napjatá celta jen pro děti.

... a pak čistě soukromý stezk ... jsme fajfkařská rodina a celý objekt nekuřácký, to je prostě pohroma. Fajfka se kouří přes hodinu, to nejde si odskočit na balkon na cigárko, a v tom dešti to venku prostě nepřipadalo v úvahu. Závěrečná poturnajová fajfka, to už je prostě tradice. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 11:50 am    Předmět: Citovat

Takovéto zápolení na všech frontách jsem na lukostřelecké akci ještě nezažil. Klání proběhlo v lukostřelbě při nepříznivých povětrnostních podmínkách, má počínající chřipka prohrála souboj se sandály a dvěma tucty piv, navrch dva večírky podpořené lehčími návykovými látkami mi zajistily témata k přemýšlení nejméně na týden. To vše v kruhu přátel, kteří se také nezalekli Smile
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Máta
Nováček
Nováček


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 11:22 am    Předmět: Citovat

Tak nevím co mám napsat. Chválit to co už bylo 100x chváleno už snad ani nemá cenu. Velká paráda se vším všudy a kdo nezažil jezerní příšeru jako by nežil. Zelenkovi jak to jen děláte. Celý den pršelo a stejně to byl jeden z nejlepších závodů. Ještě jednou díky.
Sláva vítězům a ČEST poraženým, kdo přežil sobotní počasí a následující večírek jistě souhlasí Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
GrrrWahrrr
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Lipt. Mikulas / Brno

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 10:47 am    Předmět: Citovat

Pripajam sa k podakovaniu za uzasny turnaj a pripajam par fotiek:
https://picasaweb.google.com/115366181057875893776/Zelnacka2011?authkey=Gv1sRgCO3UjrD5xsW8Tg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 10:43 am    Předmět: Citovat

Ahoj , nádherné postříleníčko , párádní atmosféra ve skupině s Jařenkou ,díky všem za udržování pohody a tepla ve skupině. Obzvlášť se mi líbila Příšera na Jistotu,nedáš = plaveš pro šíp do jezera.paráda.. Díky všem organizátorům a na Jarním Šípu se opět uvidíme
Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Robert
Nováček
Nováček


Registrace: 8.9. 2006
Příspěvky: 51
Bydliště: Kozlov 1064, Velký Újezd 783 55

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 10:43 am    Předmět: Citovat

Děkujeme za skvělý turnaj, disciplíny nádherné (hlavně příšera z jezera kermit byla úžasná), škoda že počasí nepřálo dontknow - ale i tak jsme si to užili. No a večírek - skvělá atmosféra, super zábava a Zelího tanečky Banana byly úžasné - mojí rodinou byla nejlépe hodnocena taneční kreace na písničku "Jóžin z bažin". Takže ještě jednou děkujeme za skvělý zážitek a příjemně strávený víkend ve vaší společnosti wav .
S pozdravem ABE + Bob + Evča + Martina hello2
_________________
"ABE" alias "Bratr plukovník"
Moje motto: "Slepé oko, rozhozená mysl a třesoucí se ruka ať mně dovede k vítězství !!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 10:19 am    Předmět: Citovat

I já moc děkuji a zároveň zdravím všechnyse kterými jsem se nestihl rozloučiti,neb mi bylo narychlo odcestovati. Ahooj! A doufám zase na jaře.! TS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jana
Nováček
Nováček


Registrace: 7.9. 2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 9:27 am    Předmět: Citovat

Skvělý závod - disciplíny, organizace i kvočna Anežka sunny Dík moc a těším se na příště Smile
_________________
Chovej se k druhému tak, jak chceš, aby se on choval k Tobě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hrom
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 3.8. 2006
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 11:14 pm    Předmět: Citovat

Prověrka organizátorů počasím vyšla výborně. Díky jim za báječnou sobotu. Lukostřelci byli většinou dosti provlhlí a nejvíce peříčka šípů. Tak jsem to viděl já. Večírek byl opravdu bujarý i když jsem zažil jen začátek. Co následovalo si dokážu představit. Hrom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.