Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pohár ATL 2011
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 4:23 pm    Předmět: Citovat

Tak výsledky z Jarpic jsou zde U rychlostřelby nebylo na všech bodovačkách zadáno počet vystřelených šípů, proto tento údaj berte s rezervou, body to neovlivní.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 11:45 am    Předmět: Citovat

my se taky těšíme
slibují že bude pěkně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Školník
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Žloukovice

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 10:02 am    Předmět: Citovat

Honza "Holík" napsal:
http://airsoftnetolice.cz/admin/mg/?dir=atl%20jarpice
nějaké fotky od nás


Obzvláště 113 je pěkná. Už se těšíme na sobotu. sunny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 1:57 am    Předmět: Citovat

http://airsoftnetolice.cz/admin/mg/?dir=atl%20jarpice
nějaké fotky od nás
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 11:17 pm    Předmět: Citovat

Bylo to zajímavé střílení. V pátek jsem to viděl jako malér, protože trať byla připravována prakticky za tmy. Navíc když jsem viděl Lucínka po sekání trávy (vypadal jako marťan - od sekané trávy byl kompet zelený...), tak jsem si říkal, že to nějak odstřílíme a v rámci možností to snad dopadne. A ono ne. Dopadlo to velice dobře a tu šílenou improvizaci prakticky nikdo nepozoroval.

K tomu musím fakt pogratulovat, protože nakonec to byla velice regulérní soutěž. Jediná skutečná improvizace bylo spaní. Nicméně, je zde zajímavý příslib od P.Houžvíčka, že zde možná vznikne trvalé zázemí pro různé lukostřelecké akce a spaní bude taky zabezpečeno lépe.

Díky, byla to zábava a nelituji účast.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Buky
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 11.10. 2008
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 10:03 am    Předmět: Citovat

Díky za akci. Vše již bylo myslím řečeno, snad kromě toho, že také guláš byl poctivý a chutný.
_________________
Odpor je zbytečný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 9:49 am    Předmět: Citovat

Jo ještě k nadhodnocení lesního rovingu - ano, byl bodově cca 2x nadhodnocen - původně to bylo totiž s ohledem na prostor jen jako krátká disciplína na 5 terčů a tomu byly uzpůsobené body. Jenže kluci to aktivně postavili na 10 terčů, tak jsme to už pochopitelně nechali, ale bodování se nezměnilo. Bylo to tedy spíše jako dvě disciplíny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 9:47 am    Předmět: Citovat

No mě třeba baví se pak vrtat ve výsledcích, čím jsem si to celé pohnojil nebo co se naopak vyvedlo ve srovnání s ostatními. I když zrovna tady v těch Jarpicích budu rád, když se nikde žádné celkové výsledky neobjeví Embarassed Laughing I když on stejně bude zápis v lize ... hmm ... tak to už je jedno. Takhle blbě jsem totiž letos ještě nestřílel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 9:43 am    Předmět: Citovat

Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 9:36 am    Předmět: Citovat

Ano, ten systém je převzatý ze 3D, kde si to každý sečte, druhý to zkontroluje a pak jen seřadíš kartičky. Prvně jsme to viděli u Šobula s Joem v Libušíně, Mýša to také používá na Naadamu.

Zjednodušené pro zápis ve skupině a pro výsledné třídění bylo už jen v použití různobarevných čtvrtek, na které to bylo předtištěné, takže jsi na první pohled viděl, kdo je tradiční, kdo dítě apod. Ve smíšené skupině, kde jsme měli jednu ženu, dvě děti, jeden HL a dva TL/PL tak byly 4 barvy kartiček a tak jsi v podstatě musel kontrolovat jméno jen u TL/PL a u dětí a i tak to bylo 50:50 že trefíš napoprvé tu správnou kartičku.

Při vyhlašování to trochu urychlilo třídění na konci (kontrola toho, že nemáš nikoho v blbé kategorii), ale to už asi nebylo natolik výrazné.

K tomu vyhodnocení výsledků - asi by šlo upravit Toxophilla tak,aby bral výsledky pro střelce za celou soutěž a velmi se tak urychlilo zadávání. Ale to je jen vize.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 9:02 am    Předmět: Citovat

koba napsal:
zeli napsal:
Jerry napsal:
Jo a ještě bych chtěl pochválit Bambulku za perfektně připravený vyhodnocování (bez PC) barevné rozlišení , prostě celkově skvělý nápad Very Happy Berte si lidi příklad!!!!!


mimo tento i několik dalších příspěvků chválí vyhodnocení výsledků. To mě velmi zajímá, neboť my s tím vždy těžce zápasíme a většinou se neubráníme chybám.
Příklad si vezmu rád, jen prosím ať to někdo přiblíží.
Dík


Každý střelec dostal vlastní bodovačku, něco jako ve 3D. Jen tam byla vyznačená každá disciplína (i s přepočtem na Ká). Navíc pro každou kategorii byla zvolena jiná barva papíru. Na konci se seřadily bodovačky dle celkového nástřelu.


Na 3D odevzdáš bodovačku a ta se nasype do počítače. Počítač provede vyhodnocení.

U tohoto systému, který jsme vymysleli s Komturem a byl k vidění nejméně na třech závodech, se jenom bodovačky srovnají na sebe.
Je to systém Naadamu, takže jsi to Zelí viděl

Bohužel pak se čeká na internetové výsledky dokud v sobě pořadatel nenajde sílu.

Výhoda je, že není třeba počítač a výsledky nelze reklamovat, protože si to závodník spočítal sám.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 12:10 am    Předmět: Citovat

Uzil jsem si to moc pekne, Discipliny nam sli jak po masle a cekali jsme jenom chvilicku na nasi posledni disciplinu na tercovku.

Bavili jsme se aspon v nasi skupine kralovsky.

K turnaji nemam jedinou vyhradu, vsechno bylo postaveno bezpecne, nikde jsme necekali, dokonce jsem si s radosti rychloodkracel bojovku a myslim i kousek bezel.

Jedinou vyhradu mam k pocitani vysledku, protoze moji spolustrelci nebyli schopni s kalkulackou spocitat kolik jsem mel bodu, hihi.

Kdyz tohle mela byt improvizace tak se primlouvam za to aby se improvizovalo i priste. Smile

Opravdu to presne splnilo ucel za kterym jsem tam jel, vycistit si hlavu a skvele se mi to povedlo. Proste pohoda, parada, relax ja uz nevim co mam napsat abych neprechvalil.

Peto moje vysledky psat nemusis, stejne jsme se nedopocitali kolik jsem mel tech bodu. hihi
San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 12:05 am    Předmět: Citovat

Nevýhoda je, že dosud nejsou výsledky na internetu, protože mám na hromádce kupu bodovaček a čeká mě přepsání do elektronické podoby, Aspoň ligové výsledky a celkové výsledky. Otázka jestli budu mít morálku zadat ty výsledky kompletně.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
koba
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 177
Bydliště: někde ...

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 11:56 pm    Předmět: Citovat

zeli napsal:
Jerry napsal:
Jo a ještě bych chtěl pochválit Bambulku za perfektně připravený vyhodnocování (bez PC) barevné rozlišení , prostě celkově skvělý nápad Very Happy Berte si lidi příklad!!!!!


mimo tento i několik dalších příspěvků chválí vyhodnocení výsledků. To mě velmi zajímá, neboť my s tím vždy těžce zápasíme a většinou se neubráníme chybám.
Příklad si vezmu rád, jen prosím ať to někdo přiblíží.
Dík


Každý střelec dostal vlastní bodovačku, něco jako ve 3D. Jen tam byla vyznačená každá disciplína (i s přepočtem na Ká). Navíc pro každou kategorii byla zvolena jiná barva papíru. Na konci se seřadily bodovačky dle celkového nástřelu.
_________________
"Moudrá slova jsou jak letící šíp na tvoji hlavu. Co uděláš? Sehneš se!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 11:23 pm    Předmět: Citovat

Jerry napsal:
Jo a ještě bych chtěl pochválit Bambulku za perfektně připravený vyhodnocování (bez PC) barevné rozlišení , prostě celkově skvělý nápad Very Happy Berte si lidi příklad!!!!!


mimo tento i několik dalších příspěvků chválí vyhodnocení výsledků. To mě velmi zajímá, neboť my s tím vždy těžce zápasíme a většinou se neubráníme chybám.
Příklad si vezmu rád, jen prosím ať to někdo přiblíží.
Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 4:49 pm    Předmět: Citovat

posílám poděkování od nás z jihu čech moc se nám líbylo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 2:47 pm    Předmět: Citovat

Jo, jo i já děkuji, byla to příjemná sobota. Very Happy
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Školník
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Žloukovice

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 11:36 am    Předmět: Citovat

Děkujeme s Katkou za pěknou sobotu a kousek neděle. Krásný turnaj, zajímavá lokalita, dobré zázemí (velký výběr piv), super lidičky. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Broskev
Nováček
Nováček


Registrace: 26.9. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 11:04 pm    Předmět: Citovat

Jana napsal:
Tak takhle že vypadá "narychlo připravená akce" ??? Shocked Byla to senzace! Big Ups Bambulka zaperlila s vyhodnocovacím systémem, disciplíny za kvantitu i kvalitu na "1 s hvězdičkou" a to, co je pro mě vždycky to nejdůležitější, tj. pohodová skupinka, tak to je tentokrát opravdu těžko popsatelný - myslím, že jsme si smíchem prodloužili život o pár let Very Happy Jo a dík moc všem za nabídku tapíku, ale znáte to - zvyk je zvyk Roll Eyes


přesně to, co si myslím i já. Děkuji moc! A těším se na další setkání Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 10:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, díky, moc nás těší, že se líbilo.
Jen bych chtěl, abyste nezapomínali ani na ostatní, kteří s přípravou pomáhali - zejména na Houžvíčkovic rodinu, bez kterých by akce vůbec neproběhla. Dále potom Jirkovi za catering a zapůjčení prostor. Pet.Ar.Kayovi za administrativu a výpomoc se stavbou i bouráním a také dalším pomocníkům, které jsem ještě nejmenoval, jako Jardovi Polcerovi s Andulkou, Seifgardovi s Bukym, mojí mámě za celodenní péči o nejmenšího Lucínka a vůbec všem ochotným pomocníkům. Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jana
Nováček
Nováček


Registrace: 7.9. 2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 10:27 pm    Předmět: Citovat

Tak takhle že vypadá "narychlo připravená akce" ??? Shocked Byla to senzace! Big Ups Bambulka zaperlila s vyhodnocovacím systémem, disciplíny za kvantitu i kvalitu na "1 s hvězdičkou" a to, co je pro mě vždycky to nejdůležitější, tj. pohodová skupinka, tak to je tentokrát opravdu těžko popsatelný - myslím, že jsme si smíchem prodloužili život o pár let Very Happy Jo a dík moc všem za nabídku tapíku, ale znáte to - zvyk je zvyk Roll Eyes
_________________
Chovej se k druhému tak, jak chceš, aby se on choval k Tobě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
macek
Nováček
Nováček


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 9:13 pm    Předmět: Citovat

Kibe napsal:
Děkuji za hezký lukostřelecký den, který byl díky náší veselé skupince větší než obvykle Very Happy


Také velké poděkování naší bandě za supr den - v pátek večer při přípravě ohně jsem si vyvtla kotník a jen oni mi dvakrát zabránili zahodit luk a utéct - sice neřekli ani slovo,ale být s nimi je prostě svátek!
Dík Lucínkovi a všem pomocníkům,kteří sekali v noci a brzy ráno přístupové trasy k terčům malou sekačkou a s baterkou!!!!!!!!!!!!!!Pro mě to bylo totiž velké poznání o zájmu připravit turnaj pro lidi - a děkuji za to všem!
Velice se mi líbí když si střelci zapisují výsledky sami,hned jak to bylo prvně u Míši.
V polních podmínkách - nešla elektrika - bylo jídlo teplé a dobré!!!!!A většina z nás si mlaskala!Prostě atmoška jak na kozí farmě! A strašně mě mrzí že nemám ten supr diplom - ten neměl chybu!Příště půjdu spát bez ohně a vyhraju!
Obdiv i Bambulce - má supr rychlý hardware!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 7:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem příznivcům luku a šípu, také já bych ještě jednou poděkoval za bezvadnou sobotu strávenou s pohodovými lidmi, je vidět ,že když někdo umí, tak i bez připravy jde udělat parádní turnaj.
Připojuji odkaz na pár fotek z mobilu.
MLČOCH
http://dlouhesipy.rajce.idnes.cz/Jarpice_kozi_sip/
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 5:36 pm    Předmět: Jarpice 2011 Citovat

Velká pochvala organizátorům a vůbec všem, kdož se na přípravě podíleli.
Bylo to na poslední chvíli po zrušení Poháru ATRL a nebylo to prakticky znát.
Rozhodně se jednalo o plnohodnotný turnaj, žádnou náhradu.

Hlavní dojmy:

1.
Skvěle se vydařilo počasí, kdo umí, ten umí! Laughing
2.
Prostor kozí farmy velmi vhodný, jen ta příjezdová cesta by snesla menších úprav, pokud se v místě má v budoucnu něco konat častěji. Auta s nižším podvozkem by měla potíže a píchnutí riskovali všichni.
3.
Disciplíny VELMI pestré, dobře postavené (dálky vzhledem ke Slunci, bojovka tak překvapivá, až jsem se ztratil... etc.) Trochu jinak by asi stálo za to postavit Královský ústup, všichni si nějak stěžovali. Možná to bylo umístěním na šikmém svahu, zleva stráň dolů, zprava zarostlá mez prudce nahoru. V naší skupině všichni bez ohledu na zkušenosti i "papírové" kvality skončili na 25m, což něco signalizuje. U Windsoru se mi loni v Licoměrsku hodně líbilo, že bylo těch velkých terčů víc, takže se dalo střílet v salvách celá skupinka. Tady to ale bylo dobře postavené, střílelo se mi to dobře. Puta také. Králíci - velmi zpestřující pojetí! Super. Terčovka - tam byl jeden terč hodně nakloněn a o dost níž, takže to trochu dělalo odlišné podmínky, to je na zvážení. Ale v zásadě pohoda.
4.
Roving. Tuto kategorii vyjímám, neb jsem ji zažil poprvé a strašně moc se mi líbila. Přesto mám jednu zásadní poznámku: asi na dvou místech dole to nebylo úplně bezpečné. Stálo by za to - samozřejmě až bude víc času etc. etc. - prostě ta stanoviště dát dál od sebe. Přece jenom to bylo v hustém podrostu, kde nebylo nic vidět a kde šípy snadno mění směr. Při střelbě shora dolů mají při odrazu velký doletový potenciál a párkrát, když jsem dohledávali šípy, tak bylo jasně vidět, že jsme už v rizikovém úhlu skupinky střílející za námi. Možná by stačilo volit úhly tak, aby minely nešly do dopadového území jiných minel. Slyšel jsem názory, že byl roving přílišně bodově zvýhodněn, to přidávám jen na okraj, body mne nevzrušují a zatím jsem nesjezdil tolik turnajů, abych si tohle troufl hodnotit.
5.
3Dčko ... pro mne nejslabší bod trunaje, ale je jasné, že to byla náplast za zrušené plnohodnotné 3Dčko původního druhého dne. Jednotlivá stanoviště sama o sobě super, na malém plácku se podařilo najít převýšení, větve přes zóny tec., ale celkově to na mne bylo prostě moc nahuštěné v nic moc terénu, ten běžný dojem divoké přírody z 3Dčka celkem logicky chyběl. Tohle bylo naopak zcela bez chyby na rovingu!
6.
Co mi chybělo: střelba na postupující šik, tuhle disciplínu mám prostě rád (byť mi moc nejde). A pak bych řekl, že trochu chyběly zástěny za tréningovými terči. Tam se vystřílí nakonec nejvíc šípů ze všech stanovišť a lidé tam jdou nerozstřílení, tam by podle mne zajištění dopadu a zamezení ztrát mělo být nejvýraznější. Navíc tam byly docela malé, nízko posazené nestandardní terče a jenom dva.
7.
Atmosféra a tak: vynikající. Jednak jsem tam nějak neviděl "honiče bodů", jednak nám výborně vyšla skupinka, čímž chci všem zúčastněným poděkovat za skvěle prožitou sobotu - Broskev byla na tradičním turnaji poprvé a tam je tahle stránka tuplem důležitá. Jedině nám bylo líto, že Bambulka nakonec nešla s námi, ale on ten pořadatelský stres je prostě prevít! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 4:56 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za hezký lukostřelecký den, který byl díky náší veselé skupince větší než obvykle Very Happy
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy


Naposledy upravil Kibe dne ne září 18, 2011 5:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 4:40 pm    Předmět: Citovat

Jo a ještě bych chtěl pochválit Bambulku za perfektně připravený vyhodnocování (bez PC) barevné rozlišení , prostě celkově skvělý nápad Very Happy Berte si lidi příklad!!!!!

Tady jsou nějaké naše fotky.

http://jerryuhlik.rajce.idnes.cz/LUK_-_2011_-_Jarpice
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 11:57 am    Předmět: Citovat

Parádně jsem si užil střílení a v naší fantastický skupině jsme se nasmáli ,až mě břicho bolelo , díky všem .
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 11:35 pm    Předmět: Citovat

Nene, jenom koukaci deti ....

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 9:07 am    Předmět: Citovat

Takže bude mít s sebou dvě střílející děti?? To potřebujeme vědět dopředu, protože pro děti připravujeme vždycky ceny a diplomy pro všechny, které se zúčastní ...

Pro všechny - pokud s sebou berete nějaké střílející dítě, tak nám to nahlaste předem! Díky ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 10:51 pm    Předmět: Citovat

Tak sa teda hlasim do PL,pride kamarat s dvoma deckami a bude strielat HL so mnou v skupine ak je mozne. Vola sa Peter Marak. Startovne zaplatime na miste.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.