Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ME ve středověké lukostřelbě, Florencie

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2013 10:57 am    Předmět: Citovat

další info od pořadatele:
http://www.ulozto.cz/x1WQpmS/informativa-per-strutture-ricettive-m-a-e-c-1
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 12:45 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
já tam samozřejmě nejedu. Jenom jsem informoval zdejší středověk


Souhlasím s Mysanem , JE TO TAK jak píše Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 1:45 pm    Předmět: Citovat

já tam samozřejmě nejedu. Jenom jsem informoval zdejší středověk
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 1:27 pm    Předmět: Citovat

No dyt ja to rikam, dnes uz muze byt mistr sveta kdokoliv.

Tak tam hlavne pekne reprezentuj a privez zas naky titul nebo medailii nedaj li ti.

Ja jsem mel dycky odpor k larpistum az do navstevy hradu Tocnik , kde se konala LARPisticka akce.

Za pul dne jsem zjistil ze Larp neni vubec o nejakych bitvach. Obcas jsem uvidel nejakeho snazivce jak dobehl ke stolecku s barevnyma flaskama a zas bezel pryc.

Velka vetsina jiz vypadala jak po bitve a odevsad se ozyvalo chrapani a linula se vune opojnych moku a bylin.

Tak sem premyslel ze bych se na to dal. Poridil si bambulaky a kdyz me omrzi polehavani u opjnych prostredku tak si sednu do lesa na strom a odsnapuji par kolemjdoudich barevne odenych mavajich plastikovymi meci.

Smile

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 9:42 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing
Saníčku drahý- uspořádej.

Takováto akce je typickým plodem úvahy vycházející z nedostatku kontaktů se zbytkem světa. Jako by to u nás bylo jiné. Čím míň toho umím a vím, tím snažší je cesta k mistrovství Laughing

Pořadatelé městských slavností, jarmarků, poutí.........jsou především obchodníci. Itálie je obřím turistickým průmyslem a do něj rádi investují města, hoteliéři, pěstitelé vína....Takže Itálie se přihlásila o čest být pořadatelem ME. Jestli to někoho osloví, nebo ne už je vedlejší. Skutečně obeslali národní svazy i lukostřelecká sdružení.

Každý lukostřelec se napřed zajímá o to, v čem se bude soutěžit a pak teprve dodatečné předpisy.
Zběžný pohled na pravidla ukáže , že ústrojním předpisům je věnována mnohem větší pozornost, než soutěži. Respektive nenašel jsem jiné pravidlo, než maximálku odpovídající halovce.
Popis lukostřeleckého vybavení neodpovídá žádnému mě známému mezinárodnímu systému.
Odražené šípy se nepočítají - to trochu vypovídá o předpokládané úrovni střelců i terčů.

Ale znovu- nekoukej se na to očima lukostřelce, ale pohledem člověka hrajícího postavu lukostřelce s nějakým 3O liberním jasanovým prdítkem a vyšívanou mošničkou na kartáček na zuby. Je to příležitost ke komunitní socializaci.

S podzimními termíny je navíc trochu problém Laughing To se totiž většinou pořádají všechna národní, regionální i světová mistrovství ve všech typech lukostřelby a i bohatý rentiér jich zvládne omezené množství. Jenom Mistrovství Rakouska- Uherska ve 3D v Šoproni je na jaře (maďaři tomu říkají ME )
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 6:53 am    Předmět: Citovat

Ja to jenom precetl a prelozil ne vsichni vladnou anglictinou a kdyz to das prelozit googlu , no jr to tak italsko anglicky kostrbate napsano, sam jsem musel premyslet co tim asi mini.

Jinak jako recese dobry, muzem dalsi usporadat treba v Hradci ram maji pekne namesti nebo v Budejicich.

GOOGLE:

DISTANCE střelby.
Tato vzdálenost je nejvýše přibližně 18 metrů.
Tato vzdálenost však nebude překročena o více než 10% z cílů přítomných.

San.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 11:28 pm    Předmět: Citovat

tulak77 napsal:
San to je jedina disciplina a tou je 18 metrov ?? (necital som dispozicie ale vyzera to tak podla prispevkov) Shocked ak ano tak to je trosku skoda ... nie trosku to je strasna skoda

Hm. Překvapuje mne, na koho jsou směřovány dotazy ohledně detailů. Zde zbývající dokumenty (neumím sem vložit PDF šikovněji)
pozvánka:
http://uloz.to/xkcA6VK/13-1-2013-invitation-x-m-a-e-c-pdf
organizace:
http://uloz.to/xTk78UW/doc-n-1-organitation-m-a-e-c-pdf
registrace:
http://uloz.to/xSZhqGM/doc-n-3-registration-and-checking-account-pdf
Mě osobně "halovka" na návsi v historické kamufláži taky moc nezajímá, ale sem chodí i lidé kteří si v náhradní identitě libují a zastřílet si z luku ve Florencii s výhledem na titul Mistra Evropy nemusí být nezajímavé. Asi to nebude taková pohodička jako Ilburk, ale zase celkem zajímavá příležitost nasbírat kontakty v duševně spřízněné komunitě.
Taliáni ty městské slavnosti umí udělat jako nikdo jiný. Viz Palio
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 11:15 pm    Předmět: Citovat

V kapitole Vzdialenot v propoziciach je napisane maximum 18 metrov Dalej bude len 10 percent tercov.

Aspon ako som to cital


DISTANCE OF SHOOTING.
The distance will be a maximum of approximately 18 metres.
This distance, however, will not be exceeded by more than 10% of the targets present.

To si staci dat vystruhat 25 librovy luk .... z dreva

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 9:01 pm    Předmět: Citovat

San to je jedina disciplina a tou je 18 metrov ?? (necital som dispozicie ale vyzera to tak podla prispevkov) Shocked ak ano tak to je trosku skoda ... nie trosku to je strasna skoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ivan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 7:12 pm    Předmět: Citovat

V hlavní roli asi budou kostýmní průvody Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 6:58 pm    Předmět: Citovat

No to si delaji srandu ne, musis mas kostym, zadny plastik ani karbon ale strilet se bude na 18 metru, to se zblaznili nebo co ?

To muzu mistrovstvi sveta udelat u nas na zahrade.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 6:21 pm    Předmět: ME ve středověké lukostřelbě, Florencie Citovat

14.9.-15.9. 2013
postupně sem vložím propozice (jsou v PDF) . Po zběžném přečtení mám za to, že se může přihlásit kdokoliv s jakoukoliv mezinárodní licencí, nebo národní tým vyslaný svazem.
http://ulozto.cz/xbL6P78/doc-n-2-rules-and-regs-pdf
přihlášky jsou do 15.6.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.