Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Všetické "jednodenky" - Windsor Round
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 1:57 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Tak to držím palce, na Kladensku nechtěli tihle střelci o luku na svých střelnicích ani slyšet ...

To ani v Žatci ... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

Jestli ti to pomůže, tak kamarád Děpold Černín z Chudenic vlastní v Dymokurech a okolí rozsáhlé panství s honitbou. Není to tak daleko a můj vliv je obrovský Laughing Můžu za tebe ztratit slovo, když slíbíš, že nebudeš střílet po zvěři
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:42 am    Předmět: Citovat

Tak to držím palce, na Kladensku nechtěli tihle střelci o luku na svých střelnicích ani slyšet ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 6:04 am    Předmět: Citovat

Tak z louky sešlo, byla zatím odsunuta do zálohy neboť na místo favorita se dostala střelnice pro palné zbraně v Sadské, jedná se o cca 100m střelnici, která by mohla vyhovovat, protisvah, zastřešené palposty atd. teď jen navázat kontakt, tj. přijít s nějakou vizí která by místním vyznavačům střelného prachu nebyla cizí ( sakra skoro rým Very Happy ), no bohužel ( respektive pro mě bohudík ) odjíždím zítra na pár dní na dovolenou abych trochu upustil plyn, takže si to tam trošku sesumíruji a v dalším týdnu provedu promyšlený útok pro získání střelnice. Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 11:24 pm    Předmět: Citovat

Paráda...!,snad se ti to podaří Smile držím palce thumbup


mahoni
_________________
Vždy to může být lepší,ale vždycky to může být taky i horší.!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 5:25 pm    Předmět: Citovat

Uvidíme klucí zatím mám problém s prostorem a intenzivně ho sháním, snad se dneska nějak domluvím s místním myslivcem, je to můj kamarád a mohl by o nějaký vhodný louce vědět.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 10:30 am    Předmět: Citovat

Miki jestli daš tu jednodenku dohromady,a bude to někdy v puli července.
Tak si mě rovnou napiš! ještě se zeptám kluků z Berouna (Jerrydo a Školníka) jestli se budou chtit taky zůčastnit,a dám vědět. Už se tešim
Laughing
mahoni
_________________
Vždy to může být lepší,ale vždycky to může být taky i horší.!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 10:48 pm    Předmět: Citovat

Jestli tam chceš dát Ligový disciplíny, tak to už nebude jak Všetická jednodenka, to už bude hotovej turnaj! Držím palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 11:47 pm    Předmět: Citovat

Ano bohužel máš pravdu, je to daleko, navíc jsem se tak nějak rozhodl, že se pokusím taky nějakou jednodenku udělat, takže momentálně sháním místo, mělo by to být někde ve středních čechách a to buď kolem Sadské ( kde bydlím ), nebo kolem Mnichovic ( kde mám maminku ), představoval bych si jednodenní střílení s disciplínami do ligy + Windsor.
Uvidíme snad se mi to nějak podaří vymyslet, předpokládaný termín polovina července, pravděpodobně pouze TL podle pravidel ligy ( podle lidí možná ještě rozdělený na LB a reflex ) a a omezený počet střelců ( předpokládám, že by se dalo zvládnout něco mezi 20ti a 30ti ).
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 11:10 pm    Předmět: Citovat

Miki napsal:
Nazdárek, hele po tomhle se mi docela stejská a netrval bych ani na Všeticích ač to tam mám rád, nezpachtíme zase něco, Lukohrátky dávno za náma, Nadam dlouho před náma a mě to samotnýho na zahradě přestává bavit. Wink

Mohl bych udělat jednodenku v J.Hradci 14.6., ale obávám se, že to je pro Tebe (i pro ostatní) dost daleko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

s tím vykořisťováním je to bída s nouzí. Samozaměstnavatel příliš šetří biče v prohánění podřízených. Ke Švarcovi samozřejmě jedu. Byl jsem třetí přihlášený začátkem dubna Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 7:48 pm    Předmět: Citovat

Sanicek

se tak trochu samodelegoval Smile Ne ze by se bylo co od nej ucit ...
A slouzil jako dopravce.

A Sanicek by moc rad usporadal treba male komorni setkani treba na loucce v Radotine a smazil fluflu sipy.

Akorat je sanicek v prdeli a nestiha vubec nic. Az poda planovounou vypoved tak budu stihat az me budete nenavidet.

Myso, jedes v sobotu na zvizatka ? Prinesu ti knizku. Rad bych vratil osobne a stravil jeden prijemny a zazdeny patek v tve nerudne pritomnosti, ale kapitalista nepopusti.

Takze se budu asi muset stat zase aspon samokapitalistou a vykoristovat sebe sama si.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 7:09 pm    Předmět: Citovat

nepodařilo se až do Naadamu najít jediný volný víkend, kdy by mohli alespoň 4 lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 6:40 pm    Předmět: Citovat

Nazdárek, hele po tomhle se mi docela stejská a netrval bych ani na Všeticích ač to tam mám rád, nezpachtíme zase něco, Lukohrátky dávno za náma, Nadam dlouho před náma a mě to samotnýho na zahradě přestává bavit. Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 7:28 am    Předmět: Citovat

Já děkuji Mysovi, že mi také bylo dovolenou se zúčastnit In Love
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

Napřed jsem se rozsáhle rozkecal jako v "Tlachárně" a pak to vymazal. Skutečně je to tak. Kromě rozsáhlého bohatýrského turnaje, který děláme v létě ve Všeticích realizujeme také malá setkání, která jsou nenáročná na přípravu a mají piknikový charakter. Mají smysl při malém počtu lidí, jinak by nás to nutilo něco organizovat, což nás moc nebaví. Společnost je sestavená z lidí, kteří sednou ráno do auta, celý den s námi dovádějí a večer zas jedou domů. Teď se nám to trochu natáhlo, protože jsme slavili narozeniny.
Po zimních Všeticích se jasně ukázalo, že pokud chceme udržet komorní rodinný charakter a ne organizovat turnaj se vším všudy, není možné inzerovat prostřednictvím internetu. Není to tím, že bychom nikoho jiného neviděli rádi, ale už to tu čte trochu moc lidí a psát celý měsíc omluvné dopisy už je nad moje slábnoucí síly.
Pro všechny budem dělat Letní Všetický Naadam, což bude lunapark a hodokvas v jednom. Rezervovače míst zneškodníme jednak tím, že nebude limit přihlášených a jednak tím, že startovné se bude vybírat předem, podobně jako na Lukohrátkách. Bohužel je to asi nezbytnost. Věříme, že to nikoho neodradí, neboť pestrost bude veliká a řadu soutěží jinde nezažijí.
Nevěš Miki hlavu. Takovýchto setkání bude ještě bezpočet a tebe obesílám mezi prvními, neboť jsi dobrý brach.
Snažíme se podporovat především tradiční lukostřelbu a tam už máš své místo. Teď tam byly sice i Barebowy, ale to je spíš výjimečné. Jinak pozváni byli přednostně tradiční lukostřelci s vyjímkou Patysonů,poněvač je mám velmi rád a jejich přístup lze za tradiční považovat. Pak dostal vyjímku Saníček a nakonec Milan, protože se od něj máme co učit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 12:48 pm    Předmět: Citovat

Miki napsal:
Lucínek napsal:
Pokud vím, posílal Mýša soukromé zprávy. Možná na někoho zapomněl ... posílal to už v lednu, hned po Všeticích. Na žádném fóru o tom nebyla ani zmínka.

ahá tak alespoň už vím koho pokárat, už jsem myslel, že jsem slepýš, netopýr, Exclamation pelyněk Exclamation
dík stando Wink

HU tak nejsem ani jedno Exclamation Exclamation Exclamation Jsem DEBIL Exclamation Exclamation Exclamation Mám to v poště, ale nějak se mi to zasunulo. takže SORRY Embarassed Embarassed
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Pokud vím, posílal Mýša soukromé zprávy. Možná na někoho zapomněl ... posílal to už v lednu, hned po Všeticích. Na žádném fóru o tom nebyla ani zmínka.

ahá tak alespoň už vím koho pokárat, už jsem myslel, že jsem slepýš, netopýr, Exclamation pelyněk Exclamation
dík stando Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 12:22 pm    Předmět: Citovat

Pokud vím, posílal Mýša soukromé zprávy. Možná na někoho zapomněl ... posílal to už v lednu, hned po Všeticích. Na žádném fóru o tom nebyla ani zmínka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 12:01 pm    Předmět: Citovat

Eleniel napsal:
........na soukromém fóru Lukostřelce...

Question Question Question tomu nerozumím
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleniel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 670
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

Řekla bych, že na soukromém fóru Lukostřelce...
_________________
Nemohu si vybrat, jak se cítím, ale mohu si vybrat, co s tím udělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 10:21 am    Předmět: Citovat

sakra tady jsem něco prospal Crying or Very sad , kde vysela pozvánka, že jsem to přehlédl safra Question
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 11:19 pm    Předmět: Citovat

začal jsem mít po obědě problém s výškou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 11:14 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Na 55m jsem uz strilel v pohode a blbnul.


Jo, to já taky. Já jsem ale blbnul moc. V šesté sadě na 55 m ( a tím i poslední za celý den) jsem nastřílel celých 10 bodů!!!!! a tím pádem mě Ajuta s Jenešem zadupali zaslouženě do země!! Ach jo. pale

Že mě rozcupuje mh, na to jsem byl psychicky připraven. I toho Jeneše bych "vydejchal", těžko Very Happy ale vydejchal. Ale že mě Ajuta brutálně zmastí holým lukem Exclamation .... z toho se budu dost dlouho léčit.

Fyzicky teď léčím koleno a bohužel tím pádem nepojedu do Litic. Musím to dát rychle do pořádku, v dubnu už nejsou haly a stěhuje se všechno ven. Konečně! Tak se tam mějte a něco nastřílejte!!
_________________
Griffin


Naposledy upravil Griffin dne út březen 11, 2008 11:30 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 6:51 pm    Předmět: Citovat

Griffine , pomer vzdalenosti a a velikosti terce, bych musel mit na 37 minimalne pres 2 kila ..... Razz

Opravdu jsem se roztrilel az v 6 sade 37 metru, musis koukat na detaily, hihi
Na 46 m jsem se jeste trapil.

Na 55m jsem uz strilel v pohode a blbnul.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 6:07 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Dukazem toho je ze muj vysledek na 55 metru byl mnohem lepsi nez na 35.


Question 2. SanDuro - 417 celkem, 37m - 154, 46m - 140, 55m - 123 Question
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 2:43 am    Předmět: Citovat

No bylo to super. Krome toho ze jsme v soutezi odstrileli nekrestankych 108 sipu anv ramci treninku a blbnuti jeste mnoho dalsich byl cas na dalsi veci.

Pokecani s prateli. Velmi intezivni prenos skusenosti z Milana Hladila a jinych co to umi na nas zacatecniky. Dokonce mh prezradil svuj tajny recept na 3D.

Mysa stihnul zahrat na banjo, Komtur odstrilet 300 sipu. Akorat ten stupidni otlak na prstu me pekne potrapil a spostu vystrelu jsem utrhnul. A jeste jsem stihnul zmerit dostrel meho milaska. Dolitlo to do vzdalenosti 220 yardu , mozna by to dolitlo i dal ale trefilo to stromy. Muj krok je presne yard.

Stihnul jsem vyskouset techniku mh na 3D , je to docela pekelne, akorat se u toho musi hodne mirit. Urcite to na zavodech aspon jednou skusim. Ja to zatim strilim instiktivne.

Na sestrileni s novym lukem to bylo fakt vyborne, akorat jsem se rostrilel az po 6 serii. Dukazem toho je ze muj vysledek na 55 metru byl mnohem lepsi nez na 35. Konecne jsem se umistil jiny nez bramborovy a protoze nas nebylo moc, skoncil jsem druhy v HL.

Jinak pan Barta to tam taky smazil s pomoci sil pekelnych.

Shrnuto podtrzeno moc pekne, moc poucne a moc prijemne.

San Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 11:22 pm    Předmět: Citovat

Prosím, už toho nechte, v neděli ráno jsem při vzpomínce na Všetice, ve kterých nejsme, zamáčkl slzu, teď mne svými chvalozpěvy doděláte úplně. Ještě, že tam byly i takové příšernosti jako guláš, jinak bych vám to už skutečně začal závidět. Ale příště určitě jedeme! Tentokrát bylo dlouho nerozhodnuto, nakonec zvítězily Bambulčiny mateřské pudy a s nastydlými a chrchlajícími malými netvory jsme nikam nejeli ...
Jo a Jeneš mi udělal a přivezl nového milášška, takže konec hrozby hwarangů, s těžkým srdcem odložím Kýzla (zvykl jsem si, už mi začal vrůstat do dlaně, musel jsem pro odtrhnutí použit skalpel) a začnu rovnat šípy rovnátkem, které jsem téměř před rokem zcizil Mýšovi pod falešnou záminkou, že si ho jenom půjčím a pak jsem s ním prchl průměrnou rychlostí 160 km za hodinu někam do Hořovic angel11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 10:06 pm    Předmět: Citovat

Bylo to super. Ještě teď to cítím scratch . Já trouba si vzal ten nejsilnější luk co mám, a celou druhou půlku jsem se trápil. Chci tímto poděkovat těm, kteří mi pomohli a nosili mi šípy a zapisovali výsledky. A také morálně podporovali. DÍKY!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 8:52 pm    Předmět: Citovat

Příště ho nebudem zvát. Rovněž Milan Hladil říkal, že se jenom jede podívat a pak zjistil, že má náhodou s sebou několik luků a nějaké šípy. Je to nechutné. Nebo budou tihle lidé povině fasovat brýle s dioptriemi podle naší úvahy - mh svářečské
I Komtur vyjádřil umírněnou spokojenost , dokonce jsem v jeho jindy nehybné tváři zaznamenal náznak štěstí.

Jsem pro to- pokud se na tom dohodnem- alespoň na takovýhle piknikových setkáních ,dělit luky podle jejich skutečné kompatibility. Nejde o žádné divoké soutěžení a s výhrou nesouvisí žádné požitky.

Asi v tom se mnou Komtur bude za jedno, že bychom chtěli podporovat především tradiční lukostřelbu s tradičními soutěžemi a zároveň je pitomost někoho nutit, aby si pořizoval další luky. Cílem je především strávit společně den děláním toho, co nás spojuje . Vyzkoušet si své možnosti ,setkat se s přáteli.
Mám trochu cukání vyhlásit příští setkání v tradičních lucích a dřevěných šípech, ale na druhou stranu mě vzrušuje fůzování se sportovci


Laughing Třeste se milovaní nepřátelé. Ale do června to bude blbé, protože máme fofr


Naposledy upravil Mysa dne po březen 10, 2008 10:35 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.