Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kassai vs. Grozer
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 1:36 pm    Předmět: Citovat

Díky, Ivane Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ivan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 6:55 pm    Předmět: Citovat

[quote="Dusan"]
Jas napsal:
Grózer mi je simpatický aj preto, že dosť aktívne pracuje na rôznych pokusoch aj mimo hlavnú líniu výroby/inak by sa samozrejme neposunul/ a mnohé tieto "úlety" som už zazanamenal v predaji mino hlavné stránky .
Možno aj ten tvoj je taký.

Netvrdím, že je to kompozit, resp. hornbow, božechráň, to by ste ma tu rozcupovali na kúsky Wink To nie, ale je tam tá rohovina, a rozhodne nie je len na okrasu.
/quote]

Ale v koutku duše si myslíš, že spíš je Very Happy a budiš ti přáno za tu tvoji usilovnou snahu se k němu dobrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 3:52 pm    Předmět: Citovat

Jas napsal:
Grózer mi je simpatický aj preto, že dosť aktívne pracuje na rôznych pokusoch aj mimo hlavnú líniu výroby/inak by sa samozrejme neposunul/ a mnohé tieto "úlety" som už zazanamenal v predaji mino hlavné stránky .

Možno aj ten tvoj je taký.


Veď sme ho pozerali spolu......Presne, mne to pripadá ako nejaký prototyp, ktorým vyriešili moju reklamáciu popraskaného TRH. Nie je tam lisovaná rohovina ani náhodou, je to rohovinový plát. Pod ním nie sú žiadne sklenné vlákna, kukal som tam cez tie priesvitné časti aj pod silným svetlom, nič.
Je to určite niečo iné, inak by sa so mnou tak nesrali, aby som tam absolvoval zahrievanie luku a jeho tvarovanie. Netvrdím, že je to kompozit, resp. hornbow, božechráň, to by ste ma tu rozcupovali na kúsky Wink To nie, ale je tam tá rohovina, a rozhodne nie je len na okrasu.
Ja som z neho nadšený a mám ho rád. A ku Grózerovi chodím rád, aj keď je komerčák a robí všelijaké oj3bávky. Kiežby sa našiel aj v našich končinách niekto taký......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 3:23 pm    Předmět: Citovat

Grózer mi je simpatický aj preto, že dosť aktívne pracuje na rôznych pokusoch aj mimo hlavnú líniu výroby/inak by sa samozrejme neposunul/ a mnohé tieto "úlety" som už zazanamenal v predaji mino hlavné stránky .

Možno aj ten tvoj je taký.
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 3:12 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Dusan napsal:


Mimochodom prišla mi oficiálna odpoveď od Grózerovej asistentky v tom zmysle, že v BIOC typoch dávajú lisovaný plát rohoviny, lisovaný plát šliach na drevenné jadro, ale že viac mi povedať nemôžu.


Což je ovšem zásadní problém kdykoli budeš někde chtít střílet jako přírodní kompozit.
Já mám pocit, že on na svých stránkách mlží, ale v podstatě to říká. Je to novější verze té kamufláže laminátu rohovinou.

V tom je ten vtip, lebo ja tam lisovanú rohovinu nemám Smile V podstate mi neodpovedali.
Ale je mi to jedno. Viem aký som mal pocit z jeho TRH, viem aký mám pocit teraz.
Keď sa raz niekedy dostanem ku strieľajúcemu prírodnému kompozitu, potom si v takej kategórii zastrieľam, napríklad flajt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 2:55 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Stejně jako je pumpička, když máš toulec z vikslajvantu, tepláky a plastové končíky. Střelecky ti to žádné výhody nedává.


zobral si mi vsetky iluzie Sad ani teplaky nepomahaju? Laughing
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 2:52 pm    Předmět: Citovat

Ok,a vyriesi sa nieco ked sa rozhodnem pre Kassaia,alebo je to to same?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 2:52 pm    Předmět: Citovat

Dusan napsal:


Mimochodom prišla mi oficiálna odpoveď od Grózerovej asistentky v tom zmysle, že v BIOC typoch dávajú lisovaný plát rohoviny, lisovaný plát šliach na drevenné jadro, ale že viac mi povedať nemôžu.


Což je ovšem zásadní problém kdykoli budeš někde chtít střílet jako přírodní kompozit.
Já mám pocit, že on na svých stránkách mlží, ale v podstatě to říká. Je to novější verze té kamufláže laminátu rohovinou.

Ale v principu je to jedno. Pokud nechceš echt technologii (což skoro nikdo zatím neumí) a stačí ti luk který má přibližně podobné vlastnosti, jako předloha, tak je jedno z čeho je udělán . Je to luk historizující.

Stejně jako je pumpička, když máš toulec z vikslajvantu, tepláky a plastové končíky. Střelecky ti to žádné výhody nedává.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 2:10 pm    Předmět: Citovat

hmmmmm, zaujimavé, tuším prídem niekedy k tebe a natočíš to aj mne Wink
ja handshock necítim, ale jedna tajwanská štúdia, čo mi onehdy poslal Dawsa, to exaktne určuje jednoznačne.....vibračný čas laminátu je okolo 200ms, hornbowu 50ms
Na požiadanie pošlem.



Mimochodom prišla mi oficiálna odpoveď od Grózerovej asistentky v tom zmysle, že v BIOC typoch dávajú lisovaný plát rohoviny, lisovaný plát šliach na drevenné jadro, ale že viac mi povedať nemôžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Misiak
Nováček
Nováček


Registrace: 31.8. 2012
Příspěvky: 68
Bydliště: Nitra

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 1:28 pm    Předmět: Citovat

Som tu síce novo registrovaný, ale fórum už nejaký čas sledujem.

Nedávno som robil "vysokorýchlostné" video s Grozerovym lukom Bashkir (Nomad, 50#@28").
http://www.youtube.com/watch?v=xj1V27FCsDA

Video bolo robené čisto len zo zvedavosti a zdá sa že ten luk má riadny handshock. Doteraz som túto vlastnosť nejako neriešil, ale ako som si pozrel video celkom ma to šokovalo. [/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 11:52 am    Předmět: Citovat

ono to kopání souvisí víc s celkovým designem luku. Ty tvary vznikly pro konkrétní materiál, konkrétní klimatické podmínky, konkrétní libráž a dobové požadavky na luk.
Představa, že z moderních materiálů slepím něco se sportovní libráží, co se bude tvarem podobat nějaké předloze a bude to báječně střílet , je jalová.

Je docela dobře možné (pravděpodobnost hraničící s jistotou) že většina historických reflexáků měla nějaké mouchy kterými platila za vlastnosti, které byly pro střelce důležitější.

Jsem si téměř jist, že obyvatele stepí moc nezajímaly vlastnosti luku na 5-15m. A ani libráže pod 6O lb
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 12:41 am    Předmět: Citovat

Musi kopat kdyz nejaky idiot prilepi slachy a roh na drevolaminat a tim zvysi vahu ramen co si vyzaduje nekolikrat tezsi sip nez je ,jdu z techto blbu do vrtule .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 12:21 am    Předmět: Citovat

staso napsal:
Ja mám od Grózera Avara v base prevedení a ten kope ako stará koza.

Kopanie sa dá trochu eliminovať vhodným úchopom madla, avšak aj tak kopú poriadne.

Ak teda Fenit skúšal toho Rimana tiež v nejakej základnej verzii tak by mu to kopanie kľudne veril Smile

Na druhej strane kľudne uverím tomu, že pri biocompositoch je to už s kopaním lepšie...
Hej to si dal chlapik poslat cez net tak jak ho ma Grozer na stranke a kope a kope Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
staso
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 2.11. 2009
Příspěvky: 477
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 4:39 pm    Předmět: Citovat

Ja mám od Grózera Avara v base prevedení a ten kope ako stará koza.

Kopanie sa dá trochu eliminovať vhodným úchopom madla, avšak aj tak kopú poriadne.

Ak teda Fenit skúšal toho Rimana tiež v nejakej základnej verzii tak by mu to kopanie kľudne veril Smile

Na druhej strane kľudne uverím tomu, že pri biocompositoch je to už s kopaním lepšie...
_________________
Archery is meant to be simple, not easy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 3:24 pm    Předmět: Citovat

fenit napsal:
No neviem chcel som kupit Grozera,ale strielal som zo 40 lb Roman a kopal jak svina.Chcel som to pre manzelku,ale ma to odradilo.Inak presny luk a tichy,to ano.

kopal? to sa mi ani verit nechce. neskusal som teda vsetky (ani rimana) ale nekopali. praveze nekopali.
moj nekope vobec Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 1:18 pm    Předmět: Citovat

No neviem chcel som kupit Grozera,ale strielal som zo 40 lb Roman a kopal jak svina.Chcel som to pre manzelku,ale ma to odradilo.Inak presny luk a tichy,to ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 12:47 am    Předmět: Citovat

hm hm hm, podivné....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2012 7:59 pm    Předmět: Citovat

Dusan napsal:
ozaj Tecumseh, a aký máš pri strieľaní pocit?
lebo ten je najdôležitejší Wink čo tam po špagáte a nejasnej rohovine a šľachách....
a parametre? libry, dĺžka atď atď ?

ten detailný obrázok mi nejde otvoriť......


Hmm,pocit fajn Laughing plynulý náťah, krásny švih, nekope a páči sa mi aký je tichý,oproti recurve čo mám ten teda plieska podstatne viac.
Dľžka 53 palcov je to tá dlhšia verzia čo robí ale ja ho ťahám trojprstovou technikou,teda zatiaľ,takže preto som vybral dlhší.Má 53 libier,ale ja ťahám 29" takže voľačo viac ono rozmýšľal som aj o väčšej libráži,ale aj tak mám kľby dosť drbkané a nechcem ich zbytočne preťažovať.
tu je ešte raz ten detail https://picasaweb.google.com/Tecumseh68/Detail?authkey=Gv1sRgCOKfgsnR5t3cBw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2012 11:16 am    Předmět: Citovat

Ja viem, Vašone Smile je okolo toho zmätok.
Už to písali viacerí (a samozrejme aj ja) vo vlákne o Lukobraní: biokompozit je drevenné jadro, lisovaná rohovina a lisovaný šľachový plát zlepený modernými lepidlami - zrejme toto zlepenie sa podobá laminovaniu a preto to dal do tejto sekcie.....čakám na odpoveď od neho.
Keď nedostanem, nevadí, spýtam sa keď tam pôjdem na deň otvorených dverí, na jeseň niekedy by mal byť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2012 8:07 am    Předmět: Citovat

Dusane jeste k nasi debate kde jsem na Grozerovych strankach videl, ze ma Biokompozity v sekci laminaty, tak se podivej do STOCK\Laminated bows
http://nomadbows.com/stock/index.php?main_page=index&cPath=70
_________________
Nikdy nic neni tak jak se zda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 10:57 pm    Předmět: Citovat

ozaj Tecumseh, a aký máš pri strieľaní pocit?
lebo ten je najdôležitejší Wink čo tam po špagáte a nejasnej rohovine a šľachách....
a parametre? libry, dĺžka atď atď ?

ten detailný obrázok mi nejde otvoriť......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 10:35 pm    Předmět: Citovat

Jas napsal:
Dušo... B-50 je DACRON... http://www.3riversarchery.com/brownell+b-50+dacron+waxed+bow+string+material_c0_s0_p0_i4144X_product.html

Embarassed

a je zo to je rozdiel Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 10:34 pm    Předmět: Citovat

Jas napsal:
Tie špagáty sú naozaj hnus !

Ale mám pocit Dušan, že to nie je "novšia " a lepšia verzia. Toto je naozaj "TRH" toto nie je "kompozit" čo máš pravdepodobne ty .
Držal som to v rukách , vo variante "Maďar". Tu sú tie šľachy lisované a nalepené , ako keď sa lepí laminát - ako suchý plát.


Veru tie špagáty sú naozaj hnus Wink Dáva to na TRH, divné, že teraz aj na biokomp.
Veď to mi je divné, ten plát. Ja som ho mal na predchádzajúcom turkovi od neho, ten plát sa kvoli sile luku a mojej horúčkovitej snahe trénovať za necelý rok popraskal.
Preto som šiel k nemu a chcel náhradu, a oni že keď priplatím majú aj bioc. A ja som si ho kúpil, šlo evidentne o luk, z ktorého sa už trochu strieľalo, ale mne srdce poskočilo a....už som ho nepustil. Na mojom vobec nie je hentaká rohovina, ale jeden kus na každom ramene, a nie je to plochá placka ale oblúčik. V rohovine je belší priesvitný pás, cez ktorý sa dá vidieť na drevenné jadro - nie sú tam vidieť žiadne sklenné vlákna. Chrbát luku je zakrytý, to neviem čo tam je, odolal som požiadavkám ho "rozpižlat".
Ako som už spomínal, mal som predtým 75lbs, teraz mám 73lbs a tento "bioc" je o moc mäkší na pocit a dlho mi predvádzali, ako ho mám zahriať pred založením tetivy, ako založiť tetivu, ako ho napraviť, keď má po založení nesúmerné ramená a podobne. Podľa mňa to je nejaký jeho hybrid. Lebo fotky toho luku boli v sekcii "hornbow" Very Happy aj keď to hornbow neni, to by musela byť šľachová časť do oblúčika tiež......
Takže neviem. Ak je hento čo máš bioc, je to určite iná technológia ako mám ja, to by už nasvedčovala aj cena....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 10:32 pm    Předmět: Citovat

Dušo... B-50 je DACRON... http://www.3riversarchery.com/brownell+b-50+dacron+waxed+bow+string+material_c0_s0_p0_i4144X_product.html
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 10:26 pm    Předmět: Citovat

Tecumseh napsal:
Oh ja nie som urážlivý Laughing nakoniec je celkom možné,že si kúpim onô, aj ten riadny kompozit hornbow bez Bio Mr. Green
Inak môže sa na tom luku používať aj FF tetiva ?


FF podľa mňa nie. A nie je to Dacron, ale B50.

Grózer je zvlásť citlivý na to, akú tetivu si tam dáš - keď jeho, záruka platí, keď nie, tak záruka je fuč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 10:23 pm    Předmět: Citovat

Oh ja nie som urážlivý Laughing nakoniec je celkom možné,že si kúpim onô, aj ten riadny kompozit hornbow bez Bio Mr. Green
Inak môže sa na tom luku používať aj FF tetiva ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 9:56 pm    Předmět: Citovat

Na druhej strane rád by som zdôraznil pre všetkých Grózerových vyznávačov , ktorý sa cítia urazene za Grózera-Netreba. Som jeden z vás.Nehľadiac na kritiku , ten človek urobil neuveriteľé míľové kroky vo veľkovýrobe lukov a jeho snaha o fabrickú výrobu so šľachami a rohovinou je neuveriteľná. Prešťať ho môžu len číňani čo už robia, ale mezitým stihol aj na nich zarobiť a zaplavil najprv áziu svojimi lukmi. KLOBÚK DOLE !!! Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 9:49 pm    Předmět: Citovat

Tetiva je z dacronu . A samozrejme to je aj bio- lebo tie šľachy aj rohovina sú bio.Neber tie kritické poznámky osobne. To je o luku.Ty máš plné právo tešiť s svojmu novému lnástroja.
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 9:41 pm    Předmět: Citovat

Jo ešte,má to byť biokompozit aspoň tak píšu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 9:38 pm    Předmět: Citovat

Dušan dal som si to poslať poštou,bohužiaľ,ked som mal čas ja ,mali prázdniny , potom to už nevychádzalo mne a nechcel som čakať dlhšie ,jo narovnať hej mám nejake videjko nieje to až také zložité .Inak nevieš z čoho robí tetivy ?Ešte ma napadlo chvíľu som maturoval nad tým ktorý koniec
je horný a ktorý spodný,nakoniec som usúdil,že asi ten keď sa dajú normálne čítať písmená .
Tu máš ten detail,snáď Ti to bude stačiť https://picasaweb.google.com/Tecumseh68/Detail?authkey=Gv1sRgCOKfgsnR5t3c

Mysa tož to sa musíš spýtať mistra Grozera Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Strana 1 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.