Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ilburský turnaj 15.9.2007
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 9:39 pm    Předmět: Citovat

Velmi se omlouvám, ake fakt jsem měl nějak zafixováno, že jsem výsledky Ilburku už umístil k odkazům Ke stažení. Neumístil.
Tímto to napravuji a výsledky jsou tady.
Ligu za Lazluk, Ilburk a Ronov dodám zítra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mrkev
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
už jenom chviličku Griffínku. Radši změň revír, abys nebyl frustrován. Blíží se sezóna turnajů s terčovkami na 200metrů Laughing



No což o to - luky budeme mít supra ,ale ještě jestli s nimi budeme umět střílet Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 10:28 am    Předmět: Citovat

Bambulka napsal:
...na výsledkové listiny si v pondělí Bastíček kreslil, tak jsem je vzala a vyhodila do koše.


..hhhhhhh.......hhhhhhh....chrrrr.....asi infarkt....hhhhh....
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 1:05 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:

Lucínku Exclamation kde jsou ligové výsledky z Ilburka Question
Mimochodem výsledky Ilburka jsem taky nenašel. Že je Hejtman neposlal?


Jaká liga, co to ten člověk vypráví? Na Ilburku se přeci liga nestřílela. To byl jen trénink pro zpestření a na výsledkové listiny si v pondělí Bastíček kreslil, tak jsem je vzala a vyhodila do koše. Twisted Evil
Výsledky Ilburka už Hejtman poslal, ale Lucínek je tají, protože nemůže unést, že jsi byl o bod před ním Wink ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 12:18 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Blíží se sezóna turnajů s terčovkami na 200metrů Laughing


Nedá se nic dělat - jdu do kuše!!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 11:24 pm    Předmět: Citovat

Soron napsal:
Kebule napsal:
Ahoj,
hledá se chrabrý rytíř, který by měl na svém oři dvě volná místa a byl by ochoten nás vzít pod svá mužná křídla a shodou náhod by jel na Ilburk přes Kladno....díky moc ... značka: nebude litovat Big Ups

Vaše Meine a Kebule

Kdyby se někde našlo místečko budeme moooc vděčné In Love


Jak to bylo myšleno tím, že " nebude litovat"? Wink
Ještě ,že jsem je nevezl Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 11:23 pm    Předmět: Citovat

už jenom chviličku Griffínku. Radši změň revír, abys nebyl frustrován. Blíží se sezóna turnajů s terčovkami na 200metrů Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 11:22 pm    Předmět: Citovat

Kebule napsal:
Ahoj,
hledá se chrabrý rytíř, který by měl na svém oři dvě volná místa a byl by ochoten nás vzít pod svá mužná křídla a shodou náhod by jel na Ilburk přes Kladno....díky moc ... značka: nebude litovat Big Ups

Vaše Meine a Kebule

Kdyby se někde našlo místečko budeme moooc vděčné In Love


Jak to bylo myšleno tím, že " nebude litovat"? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 10:53 pm    Předmět: Citovat

Já ti dám záčátečníka! Střílel jsi jako starej pes, to se pozná. Very Happy
Kýzl luky evidentně umí ale všude samý laminát. Když si od něj necháš udělat Sentinel bez okna nebo Geronima bez okna jako Soron, budeš atakovat v dostřelu hranice 200m s 45lbs lukem!
Tuhle kartu si nechávám v záloze, kdyby se moji oblíbení nepřátelé v TL, zvláště ti, kteří si objednali karbonové tzv. tradiční luky z Koreje, náhle zlepšili, díky použitým technologiím z kosmického výzkumu aplikovaných na tradiční luky. Very Happy Prozatím to stíhám s jasanem od Jizery. Ale je otázka, jak to dlouho bude trvat. Wink
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 10:39 pm    Předmět: Citovat

Griffine,

mam novy holy luk takze radsi si vem klasicky. Kyzl mi nestih udelat klasiku a tak jdu s novym Korejcem co skoro neutahnu.
Zas budu zacatecnik, chjo

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 10:33 pm    Předmět: Citovat

Prostudoval jsem si výsledky LIGY TL a pro jistotu i LIGY HL abych věděl s jakým lukem na Lazluk a zjistil jsem, že na Ilburku bylo kompletně všech prvních 12 střelců z Ligy TL. Rolling Eyes
Lucínku Exclamation kde jsou ligové výsledky z Ilburka Question Zjistil jsem studiem výsledků, že jsem se zlepšil v terčovce a moji oblíbení nepřátelé by se tím jistě chtěli pokochat. wave
Mimochodem výsledky Ilburka jsem taky nenašel. Že je Hejtman neposlal?
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 10:37 pm    Předmět: Citovat

Tak to ochutnejte ne?! Very Happy za medovinu ručím, ta je pravá, ale Blecherovku jsem neměl čest ochutnat Rolling Eyes . Tak potom dejte vědět jak to dopadlo ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 10:36 pm    Předmět: Citovat

No jo - první místo!! To je luxus! Ale já se to bojím otevřít, chci jet na Lazluk. Asi to neotevřu a přivezu to do Všetic!! Tam to zkusím na Soronovi a pak se uvidí. Ale nedá mi to! Kdybyste mě už nikdy neviděli, tak jsem to nevydržel a vypil. Confused
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 10:29 pm    Předmět: Citovat

Já mám poctivou medovinu a prostříleným zadkem. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 10:27 pm    Předmět: Citovat

No tak z jiného soudku: hele, přivezl jsem z turnaje nějakou výhru, na které je napsáno BLECHEROVKA. Lákavá nálepka s kostrou přímo vybízí k požití. Je to evidentně nějaká domácí výroba a něco v tom řídce plave. Jeneši - ty máš co? Už´s to pil? Sorone - co v tom sakra je? scratch
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 1:41 pm    Předmět: Citovat

pomalu to přestává být odhadnutelné Laughing Zachvíli už to bude tak, že jak nedáš plný nástřel, o medailích nemůžeš uvažovat. Přibývá nebezpečných chlapíků. Evil or Very Mad Ještě že jsou stálice, které luk berou do ruky výhradně na turnajích. Kdyby byla všude účast: Jeneš, Richard, Lucínek, Griffini,PEZ, Pavel H, Mrkev, Miki, Opaváci,.... začnu papat prášky na nervy. Už teď je mám na pochodu. Ostatně mne osobně liga spíš stresuje Embarassed Je to až s podivem, o kolik se výkon zhorší, když přestanu střílet pro zábavu, ale abych nastřílel víc než minule a víc než Griffin Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 8:56 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Fakt dobrý! Ať už to bylo cílem nebo ne, považuju letošní průběh sezony za mimořádně pozitivně ovlivněný Ligou a serverem Lukostřelec.cz. Very Happy

Bylo to cílem Wink Těší nás proto, že se to tak ujalo ... a jsem upřímně zvědavý na příští ročník. Ostatně i na závěr toho letošního.

Jinak turnaj byl fajn, to čelo bylo opravdu strašně našlapané, když zvážím, že od hodnoceného pátého místa mi dělil jeden zásah v rychlostřelbě a od celkového prvního místa těch zásahů pět (tedy všechny ty, které jsem nasázel vedle Twisted Evil ), tak je to fakt nahuštěné ... to se mi líbí! Skoro přemýšlím zavést nějaké sázky ... mohlo by to být zajímavé angel11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 7:28 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Jeneš napsal:
....ale i tak byla konkurence děsivě tuhá.....

...Pryč jsou doby, kdy jsme si mohli dovolit slabší výkon ve 2 disciplinách a celkově to vyšlo. Je to SUPER!!!.....

Mohu jen potvrdit - zaváhal jsem na začátku a pak už se to nedalo dohonit- vyklepnul mě i Josh a šest dalších - ještě že Myša s Richardem odjeli. Zato družstvo mě podrželo a opět jsme byli na pěkném předposledním místě. Střelba z vozu byla pěkná náplast na všechny neúspěchy - skvělý zážitek. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 12:29 am    Předmět: Citovat

Jeneš napsal:
....ale i tak byla konkurence děsivě tuhá.....


No jo!! Dobrý ne? Myslím, že jsme se všichni letos střelecky trochu posunuli dopředu. Teď v závěru sezony musíš na turnaji předvést skoro plný nástřel ve všech disciplinách - nebo alespoň 80%. Pryč jsou doby, kdy jsme si mohli dovolit slabší výkon ve 2 disciplinách a celkově to vyšlo. Je to SUPER!!!
Určitě za to může i Liga a snaha o uvědomělý posun v ligových disciplinách! Kdyby mi tohle na začátku sezony někdo vyprávěl, tak mu nevěřím!!! Ještě rok až dva a splní se můj předpoklad, že bude čest umístit se v první desítce střelců v příslušné sezoně. A to nejenom v tradičním luku!! Když pozoruju tabulky holého luku, je to něco podobného a minimálně v první pětce je pěkně husto a minimální rozdíly!!!
Fakt dobrý! Ať už to bylo cílem nebo ne, považuju letošní průběh sezony za mimořádně pozitivně ovlivněný Ligou a serverem Lukostřelec.cz. Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 12:12 am    Předmět: Citovat

Re Mýša: Netěší - odveta v sobotu. I když ne - beru si asi reflexák, chci si ho letos alespoň trochu užít a trochu vycenit zuby na Ajutu, Joa a Jeneše, aby si nemysleli, že si příští sezonu budou dělat co chtějí! A když ne vycenit zuby - tak aspoň trochu zavrčet! Twisted Evil
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 6:14 pm    Předmět: Citovat

pěkně srabácky Griffine. Přecenil jsem tě jako střelce a příliš jsem spěchal , takže ti stačily prosté zásahy do figury Laughing Někoho porazit takto snad nemůže těšit ani tebe. To mě se spíš líbil v pavouku PEZŮV excelentní výkon. Turnaj byl velmi invenční a moc mě mrzelo, že nesmím soutěžit, ale vidět vás je taky požitek. Kdyby někdo našel 4 červené šípy se 4 zelenými peříčky, které prolétly slaměným terčem a dvěma zástěnami z pytloviny, tak je mám moc rád Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 5:02 pm    Předmět: Citovat

Letošní Ilburk byl mimořádně vydařený zejména po stránce tvořivé invence pořadatelů, co se týká skladby disciplín a neuvěřitelné píle, se kterou vytvořili to množství figur včetně dvou koní s jezdci!!
Je škoda, že Myša s Richardem neabsolvovali celý turnaj, ale jenom ochutnali, dali si ligu a pelášili do Prahy, ale i tak byla konkurence děsivě tuhá. Moc se mi to líbilo a pořadatelům veliký DÍK ! ! ! Banana


Naposledy upravil Jeneš dne po září 17, 2007 11:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 11:34 pm    Předmět: Citovat

Bezva turnaj! Telegraficky: Bojovky bezkonkurenční! Obě v jednotlivcích jsem odstřílel naprosto katastrofálně a spravedlivě za to zaplatil umístěním. Nicméně jízda perfektní. Drátěnku jsem prostřelil terčovým 3D hrotem bez problémů. Asi to chce fakt nejtovat.
Jízda na voze - naprostá exotika. Umím si představit i dvě až tři jízdy a půl dne o zábavu postaráno! Jasná adrenalinovka. Málem jsem dostal infarkt, když jsem tlačil vůz a Michael přede mnou mlátil při každém výstřelu špičkama luku o postranici. Na srdci se mi určitě nadělalo několik rýh a "pumpa" se mi cestou i několikrát zastavila, když jsem viděl jak špička jasanového LB s rohovinovým končíkem jednoznačně míří na postranici s visícím řetězem. Griffinka to prý dělala při jízdě taky, to jsem ale stál vedle, pálil na figury a nic nevnímal. Stejně jako Michael při jeho jízdě.
Nemám co dodat. Bylo to dost dobrý! Hejtmane a gardo, - JO!
Jako zvláštní bonus jsem v pavoukovi vymlasknul Mýšu, sice tak jako na zásahy figury a nikoli "do srdce" ale taky dobrý - přímý luk opět jednoznačně triumfoval nad asijskou zkrouceninou!!! Tongue
Jo a ve družstvech jsme byli i s Malým Griffinem čtvrtí a to ještě o fous. Počkejte příště!!! Twisted Evil
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kebule
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 290
Bydliště: KLADNO

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 11:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
hledá se chrabrý rytíř, který by měl na svém oři dvě volná místa a byl by ochoten nás vzít pod svá mužná křídla a shodou náhod by jel na Ilburk přes Kladno....díky moc ... značka: nebude litovat Big Ups

Vaše Meine a Kebule

Kdyby se někde našlo místečko budeme moooc vděčné In Love
_________________
"Ne každý zpívá bez křečí. Ne každý má to štěstí, aby jako jablko k cizím nohám spad."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 9:07 pm    Předmět: Citovat

Na Ilburk nemůžu Sorone. Nemám vhodný luk, ani obuv. Sice už asi mám pár luků, které by vyhovovaly, ale musím si k nim vyrobit šípy a spolu s obuví to jsou investice, které se mi teď nehodí. Nehledě k tomu, že už by doma asi byla scéna Crying or Very sad Už kvůli Bívru bylo pěkně dusno a toto by ohrozilo mou účast na Lazluku, na kterém mi záleží o fous víc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 11:39 am    Předmět: Citovat

Soron napsal:
Pro PEZa: luk jen jeden ... Very Happy. Bude se střílet max. 100 m. Leda že bys v královské postoupil dál ... Wink

Já nemám problém s mým párátkem, žena možná taky ne, ale synek možná nevydrží tahat novou sedmiliberku po celý den. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 9:44 am    Předmět: Citovat

Pro PEZa: luk jen jeden ... Very Happy. Bude se střílet max. 100 m. Leda že bys v královské postoupil dál ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 9:42 am    Předmět: Citovat

Myšo, tak se přijeď polepšit na Ilburk. A ne, že se pak zase budeš vymlouvat ... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 2:15 pm    Předmět: Citovat

Dva dotazy:
Můžeme střídat luky? Naše družstvo je vybaveno luky jednak na pohodové pinkání do terče do 25 m a jednak na zabíjení terčů ve vzdálenosti 100m.
Nebudu perzekuován, když omylem trefím otravný hmyz s kuší? Reflex je reflex, nevím, jestli se udržím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 11:17 pm    Předmět: Citovat

Re Josh: No, že jsem si to nemyslel!! Jdu hledat kované hroty, co jsem zjara sundal!! Rolling Eyes Chudák kůň.
Po dalším prostudování propozic ("...člen družstva ....zasažen šipkou..") přibalíme i prošívanice a přilby.
Vypadá to na interesantní turnaj!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.