Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

3D Monínec
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 9:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj
Děkuji za pozdrav svému fanklubu. Je to příjemné. Určitě si větve zastřílím. Bohužel zatím jen koukám. Už je mi lásky skoro 40 let a nesrůstám jak za mlada. Snad na liščí farmě. Tomáš mi slíbil půjčit nějakou pětatřicítku.

Jo, jízdu s kočárem nic nenahradí.
Jirka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

myslím pane JH ,že po včerejší vizit u Hanušáka ten long oštěp odložíš a přidáš se k větvím ........a jinak tě moc zdravím chlape .
Jirka H. napsal:
Jste bezohledná banda , která ničí poslední zbytky TRLB. Příští rok budu jak přesýpačky a muset konvertovat některý závod k vám abych si zazávodil .
Čau
Jirka H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 7:39 pm    Předmět: Citovat

dyť tě taky furt lákáme Wink To ty nemáš čas a drandíš s kočárkem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 6:56 pm    Předmět: Citovat

Jste bezohledná banda , která ničí poslední zbytky TRLB. Příští rok budu jak přesýpačky a muset konvertovat některý závod k vám abych si zazávodil .
Čau
Jirka H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 5:42 pm    Předmět: Citovat

Je to tak. Jedná se o kolektivní dílo a soustředěný tlak několika pošuků Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 5:17 pm    Předmět: Citovat

Rolling Eyes jo, tak tedy nevím zdali je to zásluha jen pana Olnata(Mysa),že pan Vidím otevřel v 3D kategorii PH-HB musím napsat ,že Pražské větve se o to snaží již od začátku sezony a po té co jsme přesvědčili pár dalších větvařů tak se KONEČNĚ zadařilo,že si nás všimli těch s těmi větvemi a dřevenými šípy.
Soron napsal:
Griffin napsal:
zeli napsal:
Jak to vypadá do budoucna? Nebude třeba ještě letos PB HB na nějakém 3D závodě v ČR ?


To je samozřejmě letos problém. U nás tato kategorie zatím není, jenom Myšovi se intenzivní osvětou podařilo penetrovat s touto kategorií na Žleby i jinam a tím ukázat řadě příznivců světlo na konci tunelu. Předpokládá, že na členské schůzi Svazu 3D se sejde tolik lidí, kteří myšlenku podpoří, aby se tato kateorie regulérně střílela i u nás příští rok. Rozhodně ho v tom hodlám podpořit, považuju tuto jeho aktivitu za extrémně záslužnou.
Pokud by se podařilo obdobným způsobem penetrovat i do terenní lukostřelby (jako je to ve světě) a "naleptat" Český lukostřelecký svaz, bude to pro rozvoj tradiční i původní lukostřelby obrovský skok dopředu. Perfektně by se rozšířila možnost střílet těmito luky o mnoho příležitostí.

Tak do toho bych šel od příštího roku taky. Přeci jen mi je tradiční luk bližší ...
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 2:03 pm    Předmět: Citovat

vodicí pero je vertikálně. V podstatě oproti Evropě jsou pera pootočena o 45°
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 2:01 pm    Předmět: Citovat

Jako u kladkáčů, vodící pero není kolmo na tětivu, ale nahoře, zároveň s tětivou. Tedy v prodloužení zářezu v končíku.
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Deny
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 3.11. 2006
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 1:53 pm    Předmět: Citovat

Vím že to sem asi nepatří ale přesto se tě myšo zeptám.Jak se lepí peří tureckým způsobem Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 1:07 pm    Předmět: Citovat

s PB-HB už je to tak, že většina pořadatelů je ochotná kategorii otvírat, ale musíte si toto napsat do přihlášky..
Mimochodem- v pondělí jsem si přelepil peří dle tureckého systému a letové vlastnosti šípů se výrazně vylepšily
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
zeli napsal:
Jak to vypadá do budoucna? Nebude třeba ještě letos PB HB na nějakém 3D závodě v ČR ?


To je samozřejmě letos problém. U nás tato kategorie zatím není, jenom Myšovi se intenzivní osvětou podařilo penetrovat s touto kategorií na Žleby i jinam a tím ukázat řadě příznivců světlo na konci tunelu. Předpokládá, že na členské schůzi Svazu 3D se sejde tolik lidí, kteří myšlenku podpoří, aby se tato kateorie regulérně střílela i u nás příští rok. Rozhodně ho v tom hodlám podpořit, považuju tuto jeho aktivitu za extrémně záslužnou.
Pokud by se podařilo obdobným způsobem penetrovat i do terenní lukostřelby (jako je to ve světě) a "naleptat" Český lukostřelecký svaz, bude to pro rozvoj tradiční i původní lukostřelby obrovský skok dopředu. Perfektně by se rozšířila možnost střílet těmito luky o mnoho příležitostí.

Tak do toho bych šel od příštího roku taky. Přeci jen mi je tradiční luk bližší ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

Už je nahlodaný Pepa Jelínek z Libichova a Chiméra ji asi otevře na Adršpachu. Ten se ovšem tluče s Lazlukem. Jinak příští rok je v podstatě dohodnutý a snad nám to nepatrný zájem střelců o trdiční lukostřelbu příliš nenaruší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 11:26 pm    Předmět: Citovat

zeli napsal:
Jak to vypadá do budoucna? Nebude třeba ještě letos PB HB na nějakém 3D závodě v ČR ?


To je samozřejmě letos problém. U nás tato kategorie zatím není, jenom Myšovi se intenzivní osvětou podařilo penetrovat s touto kategorií na Žleby i jinam a tím ukázat řadě příznivců světlo na konci tunelu. Předpokládá, že na členské schůzi Svazu 3D se sejde tolik lidí, kteří myšlenku podpoří, aby se tato kateorie regulérně střílela i u nás příští rok. Rozhodně ho v tom hodlám podpořit, považuju tuto jeho aktivitu za extrémně záslužnou.
Pokud by se podařilo obdobným způsobem penetrovat i do terenní lukostřelby (jako je to ve světě) a "naleptat" Český lukostřelecký svaz, bude to pro rozvoj tradiční i původní lukostřelby obrovský skok dopředu. Perfektně by se rozšířila možnost střílet těmito luky o mnoho příležitostí.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:23 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
tak já předpokládal, že jako vášnivý 3D čkař si čteš rozpisy závodů

Je pravda, že letos jsem 3D skoro vypustil, kromě Žlebů, tam mě právě vylákalo to, že už dlouho před akcí se tady diskutovalo o tom, že tam bude jezd. luk. Tak jsem spoléhal na to, že tady zase před podobnou akcí budou asijské hordy o tom mluvit. Ten EC mě vůbec netrknul.
Jak to vypadá do budoucna? Nebude třeba ještě letos PB HB na nějakém 3D závodě v ČR ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

nevím jestli Král Artuš bude v období dospívání rád, že má tak vtipné rodiče Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 8:42 pm    Předmět: Citovat

Připojuji se ke gratulacím- Mistrovi Mýšovi a rodičům Artuše.Doufám,že půjde ve šlépějích svých ploditelů.To snad ani jinak nepůjde-s takovým jménem! love9 king queen king
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:04 am    Předmět: Citovat

Obrovskou gratulaci Mýšo, je to super a myslím, že jsi tímto nádherným výkonem motivoval další tradiční střelce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 11:13 pm    Předmět: Citovat

Mysovi gratulace, ja jedu zas zitra ve 3 k fyzioterapeutovi.
Jeste ted jsem nasrany. Mitju bych mozna udelal, v prvnim kole byl za mnou.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 11:03 pm    Předmět: Citovat

Re všichni ostatní: Gratulace a zdravice Myšovi klidně "sypte" rovnou do "Síně slávy 2008". Nejbližší další Mistrovství ČR jsou až v září (6. a 7. 9. v tradiční a 27.9. v terenní lukostřelbě), tak ať nám to tam nezeje prázdnotou. Wink
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 10:51 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Saníček měl přez 200(tuším 203) a já taky něco málo víc, než napsal Griffin.


Výsledky už jsou, takže je to takhle: SanDuro měl v prvním kole 205 tj. o 1 bod víc než Mitja Modec, který teda druhý den nastřílel těch 233. Takže - kdo ví?.
Tobě jsem to v "Síni slávy 2008" na 171 opravil. Pěkné a úctyhodné číslo!

Mysa napsal:
Stříbro a bronz si odvezli Maďaři, což je pro mistrovství republiky kdekoliv poněkud nestandartní postup. Schválně se na to zeptám Standy Vidíma, ale možná se mistrovství střílí podle Evropských pravidel (v ČR nemáme kategorie senioři, muži, ženy, takže to už nás bylo až dost).


Jednalo se o takovou klasickou nelogičnost - tzv. "otevřené mistrovství ČR", tzn. Mistrem ČR pak může být i Maďar. Sad Pokud by bylo MČR uzavřené, tak bys ale zase neměl dost lidí v kategorii.

Mysa napsal:
Nicméně vzhledem k tomu, že zatím jsem držitelem rekordu Evropského poháru, medaili si ponechávám


To rozhodně udělej, patří ti oprávněně. Navíc jsi soutěžil, co se nátahové síly luku týká, i lukem, kterým jsi měl šanci, kdyby ta zvířata byla živá, i něco ulovit. V BB Zoran Marenčic (se kterým jsem byl ve skupině v sobotu) i Mitja Modec (s tím jsem chodil v neděli) mají luky 32 lbs!!! To by ten bizon, kterého jsme stříleli v sobotu, takové "lovce" asi ani nezaregistroval!! Very Happy

Jinak je možné si prohlédnout i výsledky z Wichsthausenu a Vorau na http://www.archery3d.cz/
_________________
Griffin


Naposledy upravil Griffin dne út červen 17, 2008 12:02 am, celkově upraveno 4 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 9:30 pm    Předmět: Citovat

tak já předpokládal, že jako vášnivý 3D čkař si čteš rozpisy závodů a krom toho jsi při registraci dostal kartičku, kde je to ještě jednou. Navíc Prčice je celkem blízko od Zelíštatu Laughing
Jura je v Turecku, Pikačák v Itálii, Mrkev v práci, Gator dělal zkoušku, Gyurkovský jezdí jenom v rámci okresu, Ajuta v sobotu slavně porodil syna Artuše, ty jsi Zelí negramotné...prostě pech.
Popravdě jsem si zprvu taky nevšiml, že je to i Evropský pohár, tudíž podle Evropských pravidel. Pak, když jsem zaznamenal, že jsme jenom 4 (nevšiml jsem si, že Láslóm Kóltai je senior (u nás tato kategorie není) a pan Zagloba se přihlásil až po uzávěrce (a taky jako senior), podnikl jsem mohutnou náborovou kampaň a v sítií mi uvízl dobrotivý Pet ar kay. Obětoval se, ale přesto to nestačilo.
Teď abych jezdil na závody Evropského poháru a na to peču. To bych spadl na úroveň dravých sportovních bezskrupulózních bodohoničů Cool . To nedělá ani Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 9:13 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:

Medaili za Evropský pohár jsem nedostal, protože v kategorii pohlaví male jsme byli jenom 4- bylo nás tam potřeba 5!!!

Kdybych se to dověděl včas, jel bych, bylo by nás pět a medaili bys měl. Zajímalo by mě, proč byla kategorie PB HB tak dokonale utajená. Na stránkách Českého svazu (archery3d) o tom nebylo ani písmeno a na Lukostrelci taky nikde nic. Škoda!
Samozřejmě se připojuju ke gratulantům!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 7:37 pm    Předmět: Citovat

podezříval jsem ho, že si nerv skřípl Jamessonem, ale prý je to skutečně páteř. Bylo mi ho líto. Ale na medaili by mu to stejně nestačilo. Bronzový medailista v barebow měl v sobotu přez 230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 6:12 pm    Předmět: Citovat

Saníček měl 205 bodů, je škoda že tu neděli nemohl kvůli skříplému nervu odstřílet. Pokud by se mu v neděli dařilo stejně bylo by to zajímavé.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 5:48 pm    Předmět: Citovat

tak pana Zaglobu jsem potřel jenom několikanásobným počtem bodů Cool , ale věc je poněkud složitější.
Saníček měl přez 200(tuším 203) a já taky něco málo víc, než napsal Griffin.
Medaili za Evropský pohár jsem nedostal, protože v kategorii pohlaví male jsme byli jenom 4- bylo nás tam potřeba 5!!!
Zato nejenom já, ale i přítomní Maďaři jsme se podivovali, že jsem získal zlato na Mistrovství ČR v kategorii PB-HB, ačkoli tato kategorie u nás neexistuje .Stříbro a bronz si odvezli Maďaři, což je pro mistrovství republiky kdekoliv poněkud nestandartní postup. Schválně se na to zeptám Standy Vidíma, ale možná se mistrovství střílí podle Evropských pravidel (v ČR nemáme kategorie senioři, muži, ženy, takže to už nás bylo až dost).

Nicméně vzhledem k tomu, že zatím jsem držitelem rekordu Evropského poháru, medaili si ponechávám
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 11:04 am    Předmět: Citovat

Sakra to je hezké, už takhle to s ním bylo k nevydržení.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 10:18 am    Předmět: Citovat

Také se připojuji ... je prostě třída Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
traperbob
Nováček
Nováček


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 7:41 am    Předmět: Citovat

Gratulace to je dobrá zpráva a povzbuzení pro ostatní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

Připojuju se ke gratulaci, natřel to panu Zaglobowi (pan Krupa) rozdílem třídy Very Happy Poláci i Maďaři se vrací domů bez korouhví.
_________________
Ostatně soudím, že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 7:50 pm    Předmět: Citovat

Tak blahopřeji Myšovi k jeho 1. místu v kategorii primitivní a jezdecký luk.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.