Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Svatoanenský turnaj 26.7.2008 Dol. Beřkovice. Luk, samostříl

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 12:00 pm    Předmět: Leon Citovat

Tak nám to bohužel neklaplo... nejsou lidi a sám tam a Crying or Very sad uto nepoženu.
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Ml.Boleslav

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 10:49 pm    Předmět: Citovat

Jaký byl turnaj? Menší pohodová akce. Střílelo se na 20m, 6sad po 5ti výstřelech. Na papírový lovecký terč, s vyobrazením běžícího kance. Zásahové zóny byly bodované od 1 do 10ti. Zásahové zóny pokrývaly jen asi polovinu plochy celé siluety. Za zásah do zbývající části siluety se dávalo 0,5 bodu (rozhodnutí rozhodčího, do kruhů se netrefovali všichni).
A vítězové turnaje? V lukostřelbě byla nejlepší Griffinka, se samostřílem byl nejúspěšnější Indián Láďa Kácha.
Kdo je zná, toho asi nepřekvapí že zvítězili právě oni. Oběma vítězům blahopřeji Very Happy

Jen mě trochu zklamalo že se samostřílem se nezúčastnil nikdo ze střelců kteří v minulosti stříleli například na Landštejně. Akce na Landštejně znám jen z fotoreportáže, doufal jsem že tentokrát uvidím střeleckou elitu v akci. Snad příště . . .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 3:35 pm    Předmět: Leon Citovat

Taky mě dalo fušku,než jsem ti tu směnu zařídil Twisted Evil . Musim přece nějak eliminovat konkurenci. Wink
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 7:51 am    Předmět: Citovat

Tak jsem tam ani volat nemusel.V sobotu musím být v práci a nemám šanci to stíhat.Přeji hezký víkend Patysoni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 3:57 pm    Předmět: Leon Citovat

Tak si pro jistotu vemu luky oba. Wink
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Ml.Boleslav

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 11:05 pm    Předmět: Citovat

Byl jsem se v Dolních Beřkovicích podívat. Zámek je v obci a park je volně přístupný. Takže z důvodu bezpečnosti asi nebude možné střílet královskou ústupovku. Uvidíme na místě. Kdo by o to střílení ligových disciplín měl zájem? Nebo jinak - kdo ze střelců účastnících se Lukostřelecké Ligy přijede do Beřkovic? Abychom věděli jestli má cenu plánovat odstřílení Ligy, shánět terče . . .
Na turnaj se samozřejmě hlaste pořadatelům, Beřkovským ze Šebířova. Kontakt jsem už uváděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 3:24 pm    Předmět: Leon Citovat

Ještě k těm lukum. Mám povolenej i krátkej jezdečák od Peroutky. Kuši beru goťárnu,hadry taky.Teda jenom něco ne ten spůsob... Rolling Eyes
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 10:42 am    Předmět: Citovat

Pokud se někdo zorganizování "ligy" na tomto "turnaji" ujme tak figura na "royal fall-back" je u mě, takže si jí musíte vyzvednout ( a pak zase přivést ), já bohužel příští sobotu nikam jet nemůžu.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Ml.Boleslav

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 11:53 pm    Předmět: Citovat

Leon mě předběhl Smile , vím dlouho to trvalo. Tak ještě pár dalších informací, které jsem zjistil od organizátorů:
jednotlivá kola střeleckého turnaje budou v přestávkách mezi vystoupeními šermířů. Předběžně to vypadá tak, že by se střílely sady po pěti (asi) šípech. Radši si jich vezměte víc. Vzdálenost přibližně 15 až 20m. Vyřazovacím způsobem. Vše se upraví podle počtu zúčastněných střelců. Zeptal jsem se na možnost Lukostřelecké Ligy. Kdybychom si ji sami zorganizovali, tak by se na 25 metrů prý dalo střílet, a v parku snad i královská ústupovka. Za nic neručím, neznám to tam. Pokud by to šlo*, tak by záleželo na tom, jestli bude někdo ochotný přivézt figuru a zástěnu. (a pro střelce to znamená zajistit si dostatek šípů) Terčovnice budou možná ze slámy, případně kartonové krabice naplněné něčím.
Další info - bližší upřesnění k oblečení není, zřejmě má odpovídat období gotiky (asi se předpokládá že použité zbraně jsou z této doby) ale není to akce kde by někdo řešil detaily. Parkování by mělo být bez problémů v okolí zámku nebo v obci.
*nevadilo by, kdyby se do letošního seriálu přidal další závod LL-TL?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 10:04 pm    Předmět: Leon Citovat

Nedělaj to jako nějakej fest závod. Jde jim o srandu. Je to součást nějakejch zámeckejch oslav. Asi si tam pojedem taky zablbnout. Kostým má bejt jakš takš,ale na tom taky moc nebazírujou. Luky pouze klasika. Možnost přespání v parku. Kdyžtak se Ajuto dohodni přímo. 733682349 - Brtník. Volat navečer. Wink
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 9:04 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem na 3d v rakousku pac se tam budu sluzebne vyskytovat.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

Crying or Very sad Bohužel jsem v uvedeném termínu pracovně mimo ČR. Ale je to tady na fóru nový turnaj a určitě by ho to chtělo podpořit účastí. Ať se vám tam vydaří počasí a pěkně si zastřílíte! thumbright
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Ml.Boleslav

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 7:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, na oděv a na střelecké vybavení jsem se Beřkovských ptal, čekám na odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 8:08 am    Předmět: Citovat

Nazdar Pavle.Jak moc je podmínkou odpovídající oděv k luku a je-li turnaj pro TL i HL ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Ml.Boleslav

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 11:30 pm    Předmět: Svatoanenský turnaj 26.7.2008 Dol. Beřkovice. Luk, samostříl Citovat

Pravidla pro svatoanenský turnaj ve střelbě lukem a kuší v sobotu 26.7.2008 od 13 h na zámku Dolní Beřkovice u Mělníka
Pořadatel : šermířská skupina Beřkovští ze Šebířova

1 Přihlášky na email berkovstizesebirova@seznam.cz a startovné ve výši 50,-Kč za střelce, bude zaplaceno hotově při příjezdu. V ceně občerstvení.

2 Každý přihlášený střelec bude mít svoji kuši nebo luk. K tomu odpovídající kostým.
3 Střelba bude probíhat souběžně ve 4 drahách. Terče ve vzdálenosti 15-20 m.
4 Postup do dalšího kola vyřazovacím systémem.
5 Počet kol podle počtu přihlášených účastníků.
6 První 3 místa ve střelbě kuší a první 3 místa ve střelbě lukem oceněna.

Tento turnaj není MS ČR ve střelbě, ale setkání lidí ,kteří mají rádi střelbu a historii.
(upraveno, zkráceno)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.