Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

3D Tyršův vrch
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 11:29 pm    Předmět: Citovat

štěstí přeje připraveným
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

Tak to si měl dobrý to když já minul výra o půl metru neměl tam hlavu ale cedulku s číslem stanoviště. Embarassed
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 8:54 pm    Předmět: Citovat

Bylo to se štěstím. Několikrát jsem minul tělo třeba o půl metru a to zvíře právě v tom místě mělo hlavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 5:36 pm    Předmět: Citovat

tak nám to Zelí nandal rozdílem třídy. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 1:45 pm    Předmět: Citovat

Dik Very Happy
Pokud se mnu budeš mít trpělivost,tak se to rád naučím Razz


mahoni
_________________
Vždy to může být lepší,ale vždycky to může být taky i horší.!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

Mahoni,

jses prihlaseny v kategorii adult TRRB.

A priste te to naucim.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 12:56 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Mahoni,

dyt se tam prihlas primo pres internet, boze.

www.archery3d.cz > Rozpisy a vysledky> Kalendar vsech zavodu
vyber tyrsak a klikni na ZDE. Vypln formular a je to.

Vsischni to tak delame. Praci strojum.

Anebo mi napis cislo licence a jmeno a ja to udelam

San


č. Licence CZE0636
Miroslav Brooš

Dik Sane notworthy hello1

Jsem počítačovej negramot Shocked
_________________
Vždy to může být lepší,ale vždycky to může být taky i horší.!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 11:33 am    Předmět: Citovat

Mahoni,

dyt se tam prihlas primo pres internet, boze.

www.archery3d.cz > Rozpisy a vysledky> Kalendar vsech zavodu
vyber tyrsak a klikni na ZDE. Vypln formular a je to.

Vsischni to tak delame. Praci strojum.

Anebo mi napis cislo licence a jmeno a ja to udelam

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 10:27 am    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Mahoni,

zavolej na tyrsak data, oni ti pripravi na sobotu licenci a prihlasi te ...
Je to az tak jednoduche.


San



Licenci už jsem si zařídil. To je vpoho,dnes jim ještě brnknu aby mě přihlásili na tu SO. a pak už jen dorazit v čas Razz
dík

mahoni
_________________
Vždy to může být lepší,ale vždycky to může být taky i horší.!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 8:14 pm    Předmět: Citovat

No debaty jsem slysel taky. Ale abych rekl pravdu. V BB mame vsichni stejne luky a sipy takze tam je to docela pekne vyrovnane.

Na TRRB se uz taky strili vsechno treba dreveny stred s Hoytama ramenama.

Jakmile mi dorazi kratky stred Tradtech Titan , soupnu na to ramena z javoru na steroidech a budu s tim strilet BB . Udela to pekny 60 palcovy luk a to bych se pomalu vesel i k Mysovi do kategorie , hihi.

Fitak je presnostroj ale tahat ho po lese je docela hodne prace. Tak uvidim esli uz stred dorazil k Vidimovi.

Ja podvadet nepotrebuji, skore pocitam az na konci zavodu a kdyz to mam bez autu tak jsem stasten. Je pravda ze spousta mych souperu kamaradu jsou posledni dobou hodne kompetitivni a nasrani ale myslim ze prave toto je brzdi. Je zase pravdou ze skadlit je pak po zavode je moji zalibou.

Jinak zadny technostroj neni samospasitelny. To jak naladis sipy je u technostroje stejne dulezite jako u mongola. A nakonec u jakohokoliv luku. Kdyz investujes svuj cas tak se ti to vrati, jak v treninku tak v investovani do vystroje (casu nebo penez) . A to neni podvadeni ...

Kdyby to fungovalo jak rikas , vsichni maji Fatboye. Vybaveni ti dokaze mozna udelat 5% vysedku, podvody taky 5%, vyladeni sipou a luku asi tak 20-30 procent, zbytek jsou tvoje ruce, oci , hodiny treninku a psychicka pohoda.

Na 3D muzes udelat treba o 5 bodu vic podvodem. Kdyz te prestrilim o 20 tak ti je to prd platne. Co funguje na mne je dostat se do party bud hodne silnych strelcu, nebo naopak Vogonu. Nepocitam, strilim si pro radost a je to sranda.

Moc me mrzi ze jsem nemohl dostrilet Mistrovstvi republiky kvuli zadum, chodit s Helmutem a Mitjou ve skupine byla radost.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Mám pocit, že je mezi nimi větší klid a cílem je zlepšovat se a ne někoho porážet.


Já jsem letos klidnej proto, že něco střílím skoro každou sobotu nebo neděli. Very Happy Počet závodů/ turnajů uklidňuje hodně a vím, že když nenastřílím něco dneska, tak to můžu dohnat příště.

Spočítal jsem si, že díky různým formám lukostřelby absolvuju jenom letos celkem 4-5 závodů, které se jmenují Mistrovství ČR v ..... Ty už máš za sebou letos 1 takový závod, já dva, něco jsme si tam už "vystříleli", takže to tě holt pak taky uklidní. Wink
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

Nejsem schopen posoudit, jak tloušťka šípu ovlivňuje míření, protože nemířím po šípu ani po hraně luku. Odhaduji dráhu šípu. Ale opravdu jsem byl svědkem několika debat, jak oblafnout soupeře.
Loni na Letních Všeticích mi někdo vymyslel k disciplínám nástřelné šípy a pozoroval jsem jednoho střelce jak místo 1O a dve nástřelné střílí 14 šípů a nástřelné byly pochopitelně ty mimo. Dva navíc rychle ztopil.
Honba za body a umístěním vede k tomu, že lidem přestane vadit, že ztratí úctu ostatních (skoro vždy si toho někdo všimne). A to ani nemluvím o žebříčkových soutěžích, které úplně mrví charakter Rolling Eyes
Nic proti sportovcům a sportovním lukům nemám- jejich přesnost je fascinující. Jenom že se mezi sebou poměřují a ten kdo nejvíc investuje je silně zvýhodněn. U tradičních luků jde o to, jak přesné si dokážeš vyrobit šípy.
Když mne porazí Jeneš, Griffin, Zelí, Ajuta.... srdečně jim to přeju, pochválím je a nejedu domů nasr...a naopak. Neptám se jich s hrůzou roztřeseným hlasem, jak dopadli a jestli mne obrali o nějakou zbytečnou medaili. Mám pocit, že je mezi nimi větší klid a cílem je zlepšovat se a ne někoho porážet.
Když vyhraju 3D s nástřelem 12O, nemám z toho radost. Radost mám, když mi žádné zvíře neuteče Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 3:56 pm    Předmět: Citovat

Mahoni,

zavolej na tyrsak data, oni ti pripravi na sobotu licenci a prihlasi te ...
Je to az tak jednoduche.


San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 3:14 pm    Předmět: Citovat

No budes to mit o 50% dražší, raději si tam zavolej, případně se zkus přihlasit na tom webu http://archery3d.cz/svaz/2008/rozpis0908.htm
Registrace je od 9:00 do 10:00
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 2:59 pm    Předmět: Citovat

Jinak na ten Tyršák jedu Shocked Jery ani školník nemůžou.A přihlásit se budu muset až tam. Sad
Nevíte náhodou od kolika do kolika je prezentace?? Abych nedorazil pozdě. Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Vždy to může být lepší,ale vždycky to může být taky i horší.!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 2:49 pm    Předmět: Citovat

Myša napsal:

Loni jsem svedl vnitřní bitvu, aby mi bylo jedno, kde jsem na výsledkové listině, ale aby byl důležitější osobní rozvoj. Jsem šťastnější, ale už jsem si všimnul vysloveně nešťastných lidí, že je někdo přestřílel. Klidně mě přestřílejte produkty NASA a namontujte si na to teodolit. Nebo si zapíchejte šípy do desítky -nebudu se dívat. Střílím proti sobě Laughing[/quote]


Souhlasim s Myšou a Petr ar kayem. Vždycky je lepší jet na nejakou akci s tím že si jedeš zařádit,pobavit se a pokecat se kamarádama. Než s tim že musíš nutně vše vyhrát. Mě teprve vnitřní bitva čeká Razz ,jsem nervák a vše chno dost prožívám Rolling Eyes ,takže mě to bude trvat o mnoho dýl než stoicky klydnýmu myšovi Cool Souhlasim se Sanem,když jdu něco střílet a nemám jakýkoli ambice,tak jsou výsledky vždy o poznání lepší Laughing

m.
_________________
Vždy to může být lepší,ale vždycky to může být taky i horší.!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 2:13 pm    Předmět: Citovat

Myso,

Znacky na Tabu jsou povolene, dle definice FITA muzes mit znacky, dokonce tam muzes mit i meritko, co tam nesmis mit je znacky z napsanymi vzdalenostmi. Tot definice FITA. 3D ma jasne napsane ze BB kategorie je podle definice FITA Takze na TABu muzes mit skoro cokoliv krome stupnice v metrech. Takze ze strany "sportovnich strelcu" je to spis machrovani a spousta pover.

Ja tam mam kousek drevenneho metru (hihi).

Jestli to nekdo strili z rukavice jako treba Helmut z Rakourska je to jeho vec a jde to taky. 0 - 10 m dva a pul prstu, 15 metru dva prsty atd ... zalezi na tom kde kotvis. Konstatni delku natahu si zarucis tim ze tahas treba po nos nebo po oko, zalezi na tom kde kotvis.

Takze sportovni strelce klidne poslouchej jak si predavaji tajne nepovolene informace , ktere jsou ovsem verejne a povolene. Na co jsou ti znacky na tetive kdyz je muzes mit legalne namalovane na tabu.

Jakekoliv znacky na luku a vsude jinde jsou ti tim padem na prd.

Maximalni tloustka sipu je taky presne predepsana ale za vsechno se plati.
Kdyz si koupis FATBOYe , nejsirsi, tak je trubka docela dost trustla abys ji pouzil jako miridlo ( na hrot sipu totiz nevidis, jen na konec trubky) a tim padem zase mas vesti rozptyl do strany. Nerikajic ze FATBOY je docela tezkej na muj luk kolem 208 grainu trubka.
Pak mas moznost jit do LIGHTSPEEDU (189gr) nebo REDLINU a dostanes se treba na hranu povoleneho 5gr na libru .
Akorat LIGHTSPEEDY blbe litaji a REDLINY jsou uz tezsi.

Pak muzes mit ACEcka ktere jsou tenke a litaji supr akorat po sezone asi zbankrotujes ... ( tucet bratru za 8,5000 )

Anebo jdes jak ja cestou nejmensiho odporu, trubky POWERFLIGHT za 83 korun aj s koncikem. Slusna vaha 212gr a litaji uplne stejne jako EPICy. Coz ti na 30 metru v pohode staci. Mnohem dulezitejsi je ty sipy vyladit nez se spolehat na to ze kdyz budes strilet BRVNA tak to bude cara.

Jedine co se muze nelegalne delat je mereni vzdalenosti pohledem pres luk. Ma to zase sve nevyhody, protoze to funguje jen na rovine a to vetsinou 3D terce nejsou. Mnohem jednodussi a presnejsi je odhadovani vzdalenosti povolenymi metodami (viz volne stahnutelna prirucka FITA tereni lukostrelby)

Podle mne je kategorie BB tedy mnohem min nachylna na podvadeni nez kategorie jine. Tim ze vsechno co potrebujes je vlastne povoleno. Krome mericu a zamerovacu.

Tento prispevek jsem nenapsal abych neco obhajoval nebo se s Mysou hadal ale abych vnes trochu pravdivejsi pohled na svet mytu a baji jak videt hojne rozsireneho mezi lidmi ohledne sportove lukostrelby a kategorie BB.

Nakonec ti ale musim dat zapravdu, ze strilet jen tak a ne na umisteni je za prve mnohem zabavnejsi. Za druhe tak vzdycky nastrilim vic a nakrknu konkurenci.

A co se tyce vice vystrekenych sipu tak kdyz vystrelis 4 misto 3 zapocitavaji se ti 3 sipy s nejmensi bodovou hodnotou. Smile

Smile
Preji prijemny den

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 1:12 pm    Předmět: Citovat

S tim s tebou Myšo souhlasím. Je mi jedno kde jsem na výsledkové listině, nejednou, už jsem měl tu čest výsledkovou listinu uzavírat. Těší mě když se mi podaří zásah a jsem si jistej že to nebyla náhoda. A je jedno jak je ten zásah bodovanej, že se xy lidí trefi lepe, nebo že to bylo úplně mimo soutěž. A taky mám radost že se mé výsledky sice pomalu ale přece jen zlepšují.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 1:03 pm    Předmět: Citovat

imago napsal:
Myšo, mimo všechny pocity a emoce, kam bys zařadil ty nedávno zveřejněné fotky mongolů s takovymtim klacikovym mířidlem, respektive, považuješ to osobně za podvádění tradice?

Střílejí z velmi špatných hornbow, šípy mají centimetr tlusté s kuželkou z pertinaxu na konci a střílejí na 75 metrů takové jakoby gorodky. Takže nemají pravidla omezující výbavu, nebo střeleckou techniku.

Tímpádem se vždycky najde někdo, kdo se pokusí vítězit pomocí technologické převahy. Tito lidé beztak nikdy nevítězí, takže to zatím nikoho nezajímá Laughing Nicméně u některých národností je něco na způsob zaměřovače běžné.
Co se pohybuji mezi sportovními střelci a poslouchám ty rozpravy Rolling Eyes Jak měřit vzdálenost, aby to nikdo nezjistil, jak si udělat značky na tabu, na tětivě...Ve 3D používat šípy fatboy, které jsou markantně tlustší a je větší pravděpodobnost, že se budou dotýkat čáry. Vytahovat si šípy dřív než někdo přijde blíž a pak se hádat. Pokud se střílí větší sady šípů, tak se splést a vystřelit jich o pár víc .
Tohle se ale vyskytuje všude a ve všech kategoriích. Je to otázka přístupu. Mám pocit, že v primitivních lucích je tento jev minimální. Loni jsem svedl vnitřní bitvu, aby mi bylo jedno, kde jsem na výsledkové listině, ale aby byl důležitější osobní rozvoj. Jsem šťastnější, ale už jsem si všimnul vysloveně nešťastných lidí, že je někdo přestřílel. Klidně mě přestřílejte produkty NASA a namontujte si na to teodolit. Nebo si zapíchejte šípy do desítky -nebudu se dívat. Střílím proti sobě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 10:51 am    Předmět: Citovat

pet.ar.kay napsal:
Do HB (Horse Bow) spadá třeba můj luk.
Pokud si dobře pamatuji tak střílíš skládačkou a karbonovými šípy. To je kategorie TRRB



Peta ma pravdu,střílím skládačkou s dřevěným středem,se zakládkou. A s karbonovejma šípama. Při nátahu držím všechny prsty pod šípem, a ukazováčkem se dotýkám končíku. Smile Confused
_________________
Vždy to může být lepší,ale vždycky to může být taky i horší.!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 12:10 am    Předmět: Citovat

Myso,

Ve vsi ucte, opravdu nevim jak jde v BB podvadet. Teda krome mereni vzdalenosti nepovolenym zpusobem, coz se da i v jinych kategoriich.

TRRB pouzivaji bud gap metodu, nebo facewalking, nebo point of aim, coz jsou zname metody mireni. Velmi malo lidi strili TRRB instiktivne, teda tech co chodi na 3D zavody.

Mozna jsem jenidy. hihi. Nikdy nezapomenu otazku spolustrilejich kdyz me videl strilet TRRB v konfiguraci jeden prst nad a dva pod. A jak vlastne miris vzdyt to musis mit sip tak metr pod cilem. Na moji odpoved ze nemirim a vystrelim tehdy kdyz ten obrazek prede mnou vypada dobre se moc podivovali.

V kategorii BB je jasne dane co je povolene a co ne. Je jasne ze kazdy miri pres sip. Kdyz znas nejaky zpusob jak v teto kategorii podvadet, urychlene mi ho prosim sdel, pouziju ho hned v sobotu na Tyrsaku Smile

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 11:20 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
to nebyla řeč o tvých pocitech, ale o zjednodušené definování kategorií v 3D EAA. Laughing Stringwalking žádnou tradici nemá a v kategorii TRRB je zapovězen. Používá se v kategorii BB, založené buďto na podvádění, nebo na obcházení pravidel a vítězení nad někým pomocí technologické převahy.
Klidně si stringwalkuj. Laughing

Já tahám šíp k uchu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 11:19 pm    Předmět: Citovat

to nebyla řeč o tvých pocitech, ale o zjednodušené definování kategorií v 3D EAA. Laughing Stringwalking žádnou tradici nemá a v kategorii TRRB je zapovězen. Používá se v kategorii BB, založené buďto na podvádění, nebo na obcházení pravidel a vítězení nad někým pomocí technologické převahy.
Klidně si stringwalkuj. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 10:30 pm    Předmět: Citovat

Mysaku,

Vychazi z tradice ze stringwalking je presnejsi a tedy je nutna kategorie pro nestringwalkery at strileji treba ramenama z raketoplanu namontovanymi na drevenym stredu.

Pri trose ladeni sipu button od 0 do 30 metru nepotrebujes a strelecka chyba je vetsi nez chyba luku.

Protoze numim tahat sip k oku a nedela mi to dobre strilim BB Smile

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

pet.ar.kay napsal:
Do HB (Horse Bow) spadá třeba můj luk.
Pokud si dobře pamatuji tak střílíš skládačkou a karbonovými šípy. To je kategorie TRRB

Pokud máš dřevěný střed bez buttonu a s jednoduchou zakládkou. I když mi není jasné, z jaké tradice takový luk vychází Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

Miki napsal:
Mysa napsal:
Volba proběhla. Jdu na Tyršák. Stejně jsem na Wotanburg chtěl jenom, abych předal Wotanovi dárek. Wink

Ještě včera jsi mi do fónu tvrdil, že pojedeš na WB, protože jsi to slíbil synkovi, no to ses na něj rychle vyprdnul. Twisted Evil

Nevyprdnul. Tchýně si Mikulíka půjčila na týden a nechce ho vrátit už v pátek. Tak abych se jel sám podívat k Liberci, jak na sebe dospělí lidé oblečení do vázacího drátu, eventuelně do vaťáků ,křičí?? To je fakt pro mého sedmiletého synka Laughing To radši půjdu na Tyršák a popostrčím tím tradiční lukostřelbu.
Mahoni si samozřejmě dělá srandu.
PB-HB=primitivní a jezdecký luk - dřevěný LB z jednoho kusu, nebo jezdecký luk kratší než 160 cm bez střeleckého okna.........samozřejmě dřevěné šípy s přírodním opeřením
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 11:23 am    Předmět: Citovat

Do HB (Horse Bow) spadá třeba můj luk.
Pokud si dobře pamatuji tak střílíš skládačkou a karbonovými šípy. To je kategorie TRRB
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 11:15 am    Předmět: Citovat

Nazdar strelci,

Jelikoz uz jsem zpet v civilizaci a zada zase drzi, uvidim Vas rad na Tyrsaku.

Smile

San

Mahoni , jen prijed, 3D je zabava a jelikoz na tyrsaku neni moc kameni tak si nemusis brat vic jak 12 sipu, hihi. PBHB je jezdecky luk.

Ja nevim cim strilis ale jestli to nejsou drevosipy a longbow (TRLB) tak si kategorie TRRB (reflex) a kdyz jeste stringwalkujes nebo mas button tak jsi BB.

Co mas za luk ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 10:40 am    Předmět: Citovat

Ted jsem si přečetl že nám na 3 D. otvírají kategorii PB HB . nejsem si jist překladem Confused znamená to "prinitivní luk,a holý luk. ?? Embarassed A když střílím do LL. Holým lukem budu spadat i na tom 3D do kategorie PB HB. ?? Shocked ?


mahoni
_________________
Vždy to může být lepší,ale vždycky to může být taky i horší.!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 12:16 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Volba proběhla. Jdu na Tyršák. Stejně jsem na Wotanburg chtěl jenom, abych předal Wotanovi dárek. Wink

Ještě včera jsi mi do fónu tvrdil, že pojedeš na WB, protože jsi to slíbil synkovi, no to ses na něj rychle vyprdnul. Twisted Evil
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.