Fórum - Lukostřelec.cz
Pod Lipicí 2024 - Verze k tisku

+- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum)
+-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Téma: Pod Lipicí 2024 (/showthread.php?tid=719)

Stran: 1 2


Pod Lipicí 2024 - Nada - 06-08-2024

Výsledky :-)


RE: Pod Lipicí 2024 - loccoCZ - 06-08-2024

Za Holoubátka z Brandýsa moc děkujeme za parádně připravený turnaj, který jsme si moc užili .. i když jsme dohromady nic netrefili.
Jen to rozhánění dešťových mraků vám zafungovalo spíš na 200% takže jsme letos poprvé potkali sluníčko a všichni jsme jak zebry, jen spíš červenobílé.
A parádní masíčko k obědu musíme taky pochválit a od našich dvou vege ještě přidávám obrovskou pochvalu za to, co jedli oni Smile


RE: Pod Lipicí 2024 - Jura - 06-09-2024

Díky za opět parádní turnaj. Skvělá skupina, jídlo, pití. Vše super. A oproti Holoubátkům jsme v pohodě, měli jsme faktor 50.
Ještě jednou díky. Dvořáčci z Ag.


RE: Pod Lipicí 2024 - Béďa - 06-09-2024

Ahoj, děkujeme za turnaj, moc se nám u vás líbilo, vše bylo na jedničku. Zdravíme lidi ze skupiny, bylo to s vámi fajn. Těšíme se, že se zase se všemi potkáme na dalších turnajích. 

Zdraví Libor a Mirka B.
MMN Big Grin


RE: Pod Lipicí 2024 - BAZY - 06-09-2024

LUMKOS děkuje za parádně strávenej den na turnaji mezi přáteli.
Trať super...a vše kolem jakbysmet.Voběd vcajku,chuťově a jako vždy vynikající polotmavý mok.
PS : Hluboce se omlouvám .. pořadatelům a kamarádům na stupních vítězů že jsem nemohl jim potřasti pravicí a zúčastnit se ceremoniálu ..časový pres a další povinnosti nás hnali ku domovu.
Díky a za rok nashledanou Smile


RE: Pod Lipicí 2024 - Franta_7 - 06-09-2024

Za mě a TOTEM moc díky za turnaj. Počasí výborné, jídlo perfektní, disciplíny krásné. Těšíme se zas příště. :-)

Fanouš


RE: Pod Lipicí 2024 - Luis - 06-09-2024

Milí Titěváci,
hluboká poklona za moc pěkný turnaj i za rekordně rychlé zveřejnění výsledků. Hezky se u vás střílelo. Dnes to ještě asi není vhodné říkat, ale těšíme se za rok! 
Johanka a Lojza


RE: Pod Lipicí 2024 - mincička - 06-09-2024

Ahoj, krásný turnaj, výborný oběd, ostatně jako každý rok, počasí horké...
Kdo si všiml, tak Káťa upekla pěknou stylovou buchtu s šípy a Petr dodal skvělé pivo...turnaj skvěle připravený, takže velké díky všem, kdo jste si dali s přípravami turnaje, zázemí i oběda práci! Bylo to super.
Tak zase za rok  Smile Heart


RE: Pod Lipicí 2024 - Honza Holík - 06-10-2024

Děkujeme kamarádům za fajn den a sousedskou vstřícnost. :-)


RE: Pod Lipicí 2024 - honzik181 - 06-10-2024

Ahoj,
chci vám pochválit krásný turnaj.
Disciplíny byly moc pěkně připravené. Vynikající masíčko. Počasí na jedničku.
Jen bych pro příště trochu poupravil bodovačku, aby disciplíny na sebe logicky navazovali. O přesunu Princezny jsme věděli, ale pořadí nesedělo ani kolem rybníka ani v sadu. Člověk pak má pocit, že buď bude běhat sem tam, nebo že nejde podle správného pořadí a předbíhá. Mapka by taky pomohla. U dětí bodovačka připomínala spíš typovačku - jaké mají Ká a podobně...
Chtěl jsem moc poděkovat všem, kteří mi pomohli, když jsem se jako blbec pořezal o vlastní půlitr. Moc děkuji Honzovi, Petrovi a i kamarádovi, který mě vezl do Budějické nemocnice. Ještě jednou děkuji.
Moc se těším na příště a doufám, že už se obejdu bez zranění.
Honzík