Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod Lipicí 2024
#1
Výsledky :-)


Přiložené soubory
.xlsx   Výsledky - Pod Lipicí 2024.xlsx (Velikost: 121,05 KB / Stažení: 69)
Odpovědět
#2
Za Holoubátka z Brandýsa moc děkujeme za parádně připravený turnaj, který jsme si moc užili .. i když jsme dohromady nic netrefili.
Jen to rozhánění dešťových mraků vám zafungovalo spíš na 200% takže jsme letos poprvé potkali sluníčko a všichni jsme jak zebry, jen spíš červenobílé.
A parádní masíčko k obědu musíme taky pochválit a od našich dvou vege ještě přidávám obrovskou pochvalu za to, co jedli oni Smile
Odpovědět
#3
Díky za opět parádní turnaj. Skvělá skupina, jídlo, pití. Vše super. A oproti Holoubátkům jsme v pohodě, měli jsme faktor 50.
Ještě jednou díky. Dvořáčci z Ag.
Odpovědět
#4
Ahoj, děkujeme za turnaj, moc se nám u vás líbilo, vše bylo na jedničku. Zdravíme lidi ze skupiny, bylo to s vámi fajn. Těšíme se, že se zase se všemi potkáme na dalších turnajích. 

Zdraví Libor a Mirka B.
MMN Big Grin
Odpovědět
#5
LUMKOS děkuje za parádně strávenej den na turnaji mezi přáteli.
Trať super...a vše kolem jakbysmet.Voběd vcajku,chuťově a jako vždy vynikající polotmavý mok.
PS : Hluboce se omlouvám .. pořadatelům a kamarádům na stupních vítězů že jsem nemohl jim potřasti pravicí a zúčastnit se ceremoniálu ..časový pres a další povinnosti nás hnali ku domovu.
Díky a za rok nashledanou Smile
Odpovědět
#6
Za mě a TOTEM moc díky za turnaj. Počasí výborné, jídlo perfektní, disciplíny krásné. Těšíme se zas příště. :-)

Fanouš
S přátelským pozdravem a dobrou trefou Big Grin
František
Odpovědět
#7
Milí Titěváci,
hluboká poklona za moc pěkný turnaj i za rekordně rychlé zveřejnění výsledků. Hezky se u vás střílelo. Dnes to ještě asi není vhodné říkat, ale těšíme se za rok! 
Johanka a Lojza
Odpovědět
#8
Ahoj, krásný turnaj, výborný oběd, ostatně jako každý rok, počasí horké...
Kdo si všiml, tak Káťa upekla pěknou stylovou buchtu s šípy a Petr dodal skvělé pivo...turnaj skvěle připravený, takže velké díky všem, kdo jste si dali s přípravami turnaje, zázemí i oběda práci! Bylo to super.
Tak zase za rok  Smile Heart
Odpovědět
#9
Děkujeme kamarádům za fajn den a sousedskou vstřícnost. :-)
Odpovědět
#10
Ahoj,
chci vám pochválit krásný turnaj.
Disciplíny byly moc pěkně připravené. Vynikající masíčko. Počasí na jedničku.
Jen bych pro příště trochu poupravil bodovačku, aby disciplíny na sebe logicky navazovali. O přesunu Princezny jsme věděli, ale pořadí nesedělo ani kolem rybníka ani v sadu. Člověk pak má pocit, že buď bude běhat sem tam, nebo že nejde podle správného pořadí a předbíhá. Mapka by taky pomohla. U dětí bodovačka připomínala spíš typovačku - jaké mají Ká a podobně...
Chtěl jsem moc poděkovat všem, kteří mi pomohli, když jsem se jako blbec pořezal o vlastní půlitr. Moc děkuji Honzovi, Petrovi a i kamarádovi, který mě vezl do Budějické nemocnice. Ještě jednou děkuji.
Moc se těším na příště a doufám, že už se obejdu bez zranění.
Honzík
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)