Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skalanské vejce
#11
Lucínku díky za připomínku, ale buď konkrétnější. Potřebujem to na příští akce.

My jsme si uvědomili, že vlk nutně potřeboval zástěnu a posunout více do svahu,protože mohl ohrožovat kolečka.

Taky dáme terčovku 20m do lesa místo rychlostřelby a ta se v pohodě vejde dolů mezi plot a draka. Tím se uvolní to zahuštění třech disciplín na jednom místě.
Zároveň posunem směrově královskou a padesátku doleva, takže se uvolní více prostoru pro trap.

Napadá tě ještě něco?
Odpovědět
#12
Ahoj, já nerad kritizuju, protože vím, kolik dá práce to připravit Smile
Ale pokud potřebuješ věcné připomínky, tak tady jsou, ostatně jsi si ale řady věcí asi vědom sám, protože to hlavní píšeš:

- Vlk vs. kolečka, vidět za terčem vlka toho, kdo pouští kolečka, bylo fakt blbý
- Za rychlostřelbou byl schovaný jezevec, s ohledem na to, že jsme zpoza jezevce lovili ze skály šíp z rychlostřelby, tak to taky nebylo úplně OK. Jinak tedy osobně nemám moc rád terče na 3D, co jsou přímo před skálou, vyrobit ten šíp je celkem práce a pak jeden výstřel mimo a může být po šípu.
- Terčovka 20m a 50m vyloženě kolizní. Přitom na té louce místa dost. Kdyby se 20m dalo kolmo na KÚ směrem k silnici, tak bylo místa habakuk. Do lesa bych to nedával, protože to umístění rychlostřelby mi coby ligové disciplíny nepřišlo úplně OK - s DL tam bral člověk o větev nad sebou a bylo do dost do kopce. Jak rychlo, tak 20m terčovku bych dal na rovinu mimo les.
- Volavka u rybníčku se střílela proti stanům a proti střelcům vycházejícím z lesa od muflona.
- Letící výr byl bodově hodně nadhodnocený, počítal bych ho méně a udělal jako Ajutova medvěda, tedy "střel kolikrát stihneš", bylo by to zajímavější než jen pohyblivý 3D terč
- Na to, že se tam jednou minelou nechala získat čistá nula, byl drak taky poměrně hodně bodově hodnocený
- Střelba ku ptáku byla při použití méně brzdivých flu flu šípů (někteří střelci měli své vlastní flu flu) pří vhodném směru vystřeleného kolečka v dostřelišti odpalovaných koleček.
- Střelba ku ptáku byla specifická i v tom, že se pták každému natáčel jinak a byli střelci, co vůbec neviděli zásahové zóny, neb se jim pták otočil zády a zůstal tak. Chtělo by to nějak vymyslet, jak zamezit jeho otáčení podle větru.
Odpovědět
#13
Lucínku díky.
Celej tenhle okruh jsme použili tenhle víkend u příležitosti mých sedmdesátin, takže jsme to během týdne doladili a odstranili vlastně všechny tyhle závady.

Ptáka jsem klukům při stavění vysvětloval, leč nezkontroloval. Není co vymýšlet - na ocase má kroužek, který běhá po vytahovacím laně, takže se netočí a zároveň kryje vrchní kladky. 

Výr lítá až od vrchního stromu, takže času na dva šípy je teď dost.

Drakovi zkrátíme čas na vajíčka na 30 vteřin a bude létat rychleji - takže zaměření na adrenalín.

Všechno použijeme na Sychrově. Už dva měsíce na něm pracujeme. Organizaci má na starosti Olga a Marek Žákovi. bezpečnost Kybe, 3D Arni klub a olimpijské střílení Koba. Já jsem dodavatel materiálu.
Odpovědět
#14
Tak super Smile
Odpovědět
#15
Když vám vážka ladí k šípům :-)
https://goo.gl/photos/fhvGJ1F6GsKdDLWZ6

Poletovala u kyvadla. Slíbíl jsem oné dámě foto sdílet, avšak nemaje kontaktu, jste nuceni shlédnout ji i vy :-)
V.
Odpovědět
#16
(09-03-2017, 10:09 PM)valda Napsal(a): Když vám vážka ladí k šípům :-)
https://goo.gl/photos/fhvGJ1F6GsKdDLWZ6

Poletovala u kyvadla. Slíbíl jsem oné dámě foto sdílet, avšak nemaje kontaktu, jste nuceni shlédnout ji i vy :-)
V.


Ahoj Valdo,
díky za fotku. 

Ona dáma : )
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)