Hlasování: Preferuji luky od:
Hlasování je ukončeno.
Bratrů Kýzlových
60.00%
6 60.00%
Od Opletala
30.00%
3 30.00%
Od Kolihy
0%
0 0%
Od Arniho
10.00%
1 10.00%
Celkem 10 hlas(ů) 100%
* Hlasovali jste pro tuto možnost. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Recenze Kýzl, Koliha, Arni, Opletal
#1
Ahoj Všem, chtěl jsem vytvořit nějaké průmětové téma věnující se těmto výrobcům luků, osobně mám zkušenosti s výrobky pana Kýzla, se kterými jsem na výsost spokojen, konkrétně curon a maro. Kvalita i výkon těchto luků jsou pro mě top kvalita obzvlášť v porovnání s mass výrobou některých známých značek. Rád bych posbíral nějaké zkušenosti a názory lidí, kteří mezi sebou mohou porovnat tyto známé a chválené výrobce, ať už z vlastních zkušeností s jejich výrobky nebo získanými poznatky od druhých. Charakter luků, přístup k zákazníkovi, vzhled výrobků, důraz na detail při zpracování, apod. Nejedná se mi ani tak o nějaké hodnocení/benchmarking, jako spíš sdělení vlastního názoru, pozitivní, či negativní zkušenosti. Případně obecný náhled na výrobky těchto čtyř lukařů. Na internetu nenajdete příliš mnoho recenzí ani veřejně sdílených názorů, případný zájemce by si pak musel uvedené lukaře vyzkoušet na vlastní kůži, ne každý je však milionář. Smile

A přesto, že jsem se svými stávajícími luky spokojen, rád bych měl trochu náhled na díla těchto ostatních řemeslníků. Pokud by někdo přidal i recenze konkrétních kousků, tak by to bylo fajn. Já připravuji recenzi na svůj curon, následně pošlu odkaz.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)