Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.5.2020 - dětský turnaj v Šindlových Dvorech ...
#1
... bude. Registrace ráno na místě. Propozice během týdne. Ahoj a těšíme se. Petr z Totemu
Odpovědět
#2
propozice jsou přidané v kalendáři akcí na lukostřelci
Odpovědět
#3
"Dodržujte aktuální nařízení/doporučení ohledně roušek, rozestupů atd."
Tedy za předpokladu, že někdo z vás bude alespoň přibližně tušit, která ta aktuální nařízení a doporučení to zrovna jsou, protože situace se mění každým okamžikem, slibuji, co jsem slíbil a odvolávám, co jsem odvolal :-D
Odpovědět
#4
Exclamation 
Přátelé, kamarádi, právě jsem zveřejnila aktuální seznam členů ATL před sobotním turnajem. http://www.lukostrelec.cz/atl/seznam-clenu-2020/
Prosím, zkontrolujte ho a pokud se tam nenajdete a jste přesvědčeni, že jste se registrovali a máte zaplacené příspěvky, prosím napište či zavolejte. Myslím, že to společně vyřešíme.
Připomínám, že turnaj je zařazen do ligy ATL (děti a dorost) nicméně pro započítání musíte mít příspěvky před turnajem uhrazené. 
Vzhledem k tomu, že jsme se poněkud vychýlili z lukostřeleckého i lidského normálu, jsem dnes již seznam dvakráte opravovala a udělám to ještě i zítra večer pokud najdu nějaké nové platby na účtu ATL. Přeji krásné šindlovácké střílení. Johanka
Odpovědět
#5
(05-28-2020, 01:46 PM)Lucínek Napsal(a): "Dodržujte aktuální nařízení/doporučení ohledně roušek, rozestupů atd."
Tedy za předpokladu, že někdo z vás bude alespoň přibližně tušit, která ta aktuální nařízení a doporučení to zrovna jsou, protože situace se mění každým okamžikem, slibuji, co jsem slíbil a odvolávám, co jsem odvolal :-D

přesně tak je to myšleno! Nechávám na zvážení rodičů dětí, jestli jsou všichni zdrávi a svou účastí nejsou rizikem pro ostatní. To samé platí v případě, že má někdo např. sníženou imunitu. Buďme rozumní a bude dobře. Děkuji za pozornost:-)

(05-28-2020, 05:56 PM)Johanka Suchardová Napsal(a): Přátelé, kamarádi, právě jsem zveřejnila aktuální seznam členů ATL před sobotním turnajem. http://www.lukostrelec.cz/atl/seznam-clenu-2020/
Prosím, zkontrolujte ho a pokud se tam nenajdete a jste přesvědčeni, že jste se registrovali a máte zaplacené příspěvky, prosím napište či zavolejte. Myslím, že to společně vyřešíme.
Připomínám, že turnaj je zařazen do ligy ATL (děti a dorost) nicméně pro započítání musíte mít příspěvky před turnajem uhrazené. 
Vzhledem k tomu, že jsme se poněkud vychýlili z lukostřeleckého i lidského normálu, jsem dnes již seznam dvakráte opravovala a udělám to ještě i zítra večer pokud najdu nějaké nové platby na účtu ATL. Přeji krásné šindlovácké střílení. Johanka

Johanko, děkuji za pečlivou administrativní podporu. Pomáhá to:-)
Odpovědět
#6
Výsledky turnaje.
Děkujeme všem za účast.


Přiložené soubory
.pdf   2020_Sindlak_vysledky.pdf (Velikost: 483,17 KB / Stažení: 13)
.xls   2020_Sindlak_vysledky.xls (Velikost: 33,5 KB / Stažení: 13)
Odpovědět
#7
Děkujeme všem zúčastněným za příjemnou atmosféru ... a nabízíme majitelům zapomenutou dětskou modrou mikinu a plastový box s modrým víkem (od nějaké buchty). 
Ztráty & nálezy
K odběru u mě na prodejně Proluk.cz nebo to mohu vzít za 14 dní na turnaj do Truskovic. Volejte na 602409512. Díky a ahoj - Petr z Totemu.
Odpovědět
#8
Box od perníku je náš. Už jem dostal za uši od své ženy... Na vyzvednutí se domluvíme telefonicky. Díky.
Odpovědět
#9
Modrá mikina je naší Tiny. Zastavím se příští úterý u tebe na krámě, jestli je to možné.

Děkuju

HBT
Odpovědět
#10
ok, pro honzika i hbt.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)