Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Údolí sviní 2024 29.6.
#1
Ahoj ,
přihlášení bude spuštěno v neděli 9.6.2024 od 20h.
Odpovědět
#2
Zdar,
jen chci připomenout, že stejně jako vždy se počítá s pátečním i sobotním večírkem.....,grilem , hudbou , pivkem.... tak přijedte na pokec. Smile
Odpovědět
#3
Děkujeme všem za krásný turnaj a duchům předků za krásné počasí.
Moc jsme si to u vás užili.

Ze středně dalekého jihu H&P.
Odpovědět
#4
LUMARK děkuje kmeni Khuté okhólakičhiye za parádní turnaj se vším šudy ...super trať,disciplíny...( Teda ta ,,Singrovka" byla vošemetná Smile ale zajimavá )
Počasí rize prérijního charakteru Smile Voběd byl famózní,to pečeny před uzený nemělo chybu a co bodlo nejvíc byla lednice na trati s chlazeným drinkem.Bohužel jak PÁ tak NE jest výjimečně pracovně povinná,tak mi mrzí že nemohla být dýmka míru s vohnivou vodou v kolektivu kmene Smile Budu se těšit na příští sezonu a opět rád zavítám i s večírkem,toť slibuji.
Díky za stylovou medajli,až půjdu na grizzly'ho..nabiju ji místo hrotu ...HOWK
Odpovědět
#5
Děkujeme za parádní turnaj, unaveni, ale spokojeni:-)
Odpovědět
#6
Thumbs Up 
Ahoj, 
Faustici se také přidávají k velkému DÍKY za pěkný turnaj, kyvadlo a  šicí stroj= moc hezké disciplíny, které museli bavit všechny.
Odpovědět
#7
Za mne i zbytek tlupy moc děkuji za turnaj plný překvapení a bezva nápadů. Bylo trochu tepleji, ale kouzelná lednice řešila přehřátí dokonale. Malá zvířátka na jeden šípy jsou krajová specialita, na kterou si je potřeba chvíli zvykat .. ale ve výsledku pak každý zásah uvolní takových pozitivních emocí, že se to jinde nepotká Smile
Speciální obdiv za šicí stroj a hlavně za to neuvěřitelně propracované kyvadlo. Jsem z něj zcela nadšen a moc se těším, až ho opět potkám. Nápad i provedení za mne na 1*
Ještě jednou děkuji za krásný den. Sice se střelecky nejdřív vůbec nedařilo, ale druhá půlka se zvířátky a pohyblivými terči přinesla i nějaké zásahy.
Petr a další Holubi a příbuzné ptactvo
Odpovědět
#8
Ahoj, chtěl jsem také něco připsat a pochválit, ale ono už není moc co - vše podstatné bylo řečeno. Takže se budeme těšit za rok znovu.
Odpovědět
#9
Ahoj,
také díky za moc hezky prožitý den a obdiv pořadatelům, jak perfektně zvládli tak rozsáhlý turnaj. Jsme rádi, že jsme se se všemi viděli a mohli si popovídat. Jirko, budu trénovat čepování piva a příště budu rychlejší než ty - možná.  Smile 

Libor a Mirka B.
MMN
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)