Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lumarkův létající cirkus 16.02.2019
#11
... Nezapomeňte si vzít opalovací krém a slamák bude ,,pařák,,
Mlčoch
Odpovědět
#12
Moc děkuju Lumarkům za rozhodně velmi vyvedenou první soutěž. Super zázemí, milá domorodá kvočna (Kumo), trasa tak akorát dlouhá, pestrá, pěkně to odsejpalo, super oběd a skvělé dámy v kuchyni. A návdavkem dvě kila bahna na každý botě :-D Jen mě mrzí, že jsme nemohli pobýt déle po soutěži, moc ráda jsem po zimní přestávce viděla známé tváře a byla bych ráda s nimi prohodila pár slov.

Takže ještě jednou díky a těším se na další ročník. Šárka, LUKOS Heart
Odpovědět
#13
Skvela prace, diky Wink Jo a skvely jidlo.
Odpovědět
#14
Děkujeme za velmi příjemný turnaj, dobře objednané počasí a i závěrečný večírek. Myslím, že vše vyšlo na výbornou. Tak se budeme těšit na Landštejně.
Odpovědět
#15
Milý Lumarku,
byl to moc pěkný turnaj, díky Vaší práci i počasí se vaše premiéra moc vyvedla. Rovněž jídlo i večírek byly na jedničku. Jen tak dál!
Zdraví Johanka a Lojza
Odpovědět
#16
Ahoj,
turnaj byl fajn, užila jsem si to. Bylo to pohodové, jídlo skvělé, trať super, takže ať se daří a doufám, že budu moci přijet i za rok.  Wink
Lenka
Odpovědět
#17
Ahoj ,Eliška a Mlčoch děkuji Lumarku za parádní turnaj .Bylo tam všechno sluníčko, sníh,nádherné náročné terény( do kopce z kopce skoro jako v Mrazíkovi) pak sluníčko - teplíčko-bahníčko , a mám i několikrát splněn odznak bobříka odvahy(když nesvítilo tak v tunelu nebylo nic vidět)Jen tak dál příští rok u Vás nashledanou v Dýšiné.
Odpovědět
#18
(02-18-2019, 12:27 PM)Mlčoch Napsal(a): .. a mám i několikrát splněn odznak bobříka odvahy(když nesvítilo tak v tunelu nebylo nic vidět)..

.. si myslím, že tam nebylo nic vidět ani když svítilo  Big Grin Big Grin Big Grin
Bylo to super  Shy
Odpovědět
#19
Ahoj,
moc děkujeme za kladné ohlasy je to hřejivé a motivuje nás to pokračovatSmile

V salónku se našla jednča obyčejná zimní černá čepice. Jinak žádné další nálezy.

Kaťas
Odpovědět
#20
Odkaz na část fotografií z celé akce. Kdo má co sdílet posílejte mě na mejl nebo sem do fóra. Díky

https://uloz.to/!KtCoxaNoA8mA/fotky-rar
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)