Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GENIUS LOCI
#1
Ahoj, kamarádi.
V pondělí se otevřou přihlášky na už desátý ročník turnaje na Hrádečku u Netolic.
Budem se na vás těšit. 
Kdo chce přijeďte už v pátek.
Odpovědět
#2
Ach jo, tak zase nic, opět jsem to prošvihnul. Docela by mě zajímalo kdy chodíte všichni do práce Smile .
Odpovědět
#3
(09-08-2020, 05:38 AM)Jirka Napsal(a): Ach jo, tak zase nic, opět jsem to prošvihnul. Docela by mě zajímalo kdy chodíte všichni do práce Smile .
Přihlašuju se z práce samozřejmě.  Big Grin
Odpovědět
#4
Hmm tak takovou práci bych taky bral. Smile
Odpovědět
#5
(09-08-2020, 04:09 PM)Jirka Napsal(a): Hmm tak takovou práci bych taky bral. Smile

Jo drahý Jiří, to se nesmíš stále potulovat někde ve výškách, sem tam taky musíš myslet na své koníčky a slézt ze střechy. Co třeba příště požádat kamaráda či kamarádku, aby tě přihlásili až budou přihlašovat sebe? Wink  
Jinak na tento turnaj se první člověk přihlásil kolem půl osmé ráno a poslední asi v půl šesté večer, přihlašování bylo avizováno několik dnů předem. Takže se to dalo docela dobře zvládnout. Hezký den Joh.
Odpovědět
#6
Njn moje hlava děravá zrovna v pondělí měla větší díru než obvykle. Smile Poslední dobou se to na mě sype a ještě jsem měl super nápad že budu přistavovat doma Smile. Nevím kde mi hlava stojí a v pondělí jsem se dostal k PC až v 20:00, to už jsem neměl sílu ani odpovědět.
Ale jde o prd, hlavně že máme co jíst, pít a pořád to docela i lítá.... Smile Smile Smile.
Kdyby se našlo náhodou místečko, tak prosím písněte, třeba budu mít čas. Smile.
Odpovědět
#7
Pro ty kteří se nestihli přihlásit: napište mi e-mail a zařadim vás jako náhradníky.
Odpovědět
#8
Motivační video k turnaji: https://youtu.be/dgbTcVzAIfY
Odpovědět
#9
(09-14-2020, 08:14 AM)lancelot Napsal(a): Motivační video k turnaji: https://youtu.be/dgbTcVzAIfY

Big Grin
Hele dotaz - je ten luk v tom videu zdravej? Mě přijde, že má to jedno rameno v háji ... a průhyb tak spíš jak japonské yumi Smile Nebo se pletu?
Odpovědět
#10
Hoho, taky bych tomu luku už moc nevěřil, ale nic holt nevydrží věčně. Ale mne zajímá mnohem víc jiná věc, v propozicích píšete:
Dále bude vyhlášena soutěž žen v kategoriích a) lovecký luk b) tradiční a primitivní luk. Není mi jasné, proč oficiální kategorie Lovecký luk ženy bude vyhlašována "dále". Měla by být vyhlášena normálně vedle kategorie Lovecký luk muži.
Co se týká bodu b), připomínám, že tyto kategorie by měly být, pokud mají být respektovány kategorie ATL, vyhlášeny bez ohledu na pohlaví. Jestli chcete udělat nejlepším ženám v tradičním a primitivním luku radost dvakrát, proč ne.
Na shledanou v sobotu se těší Lojza
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)