Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podzimních 7 modřínů 2022
#11
Za celý AWEN děkujeme za krásně připravený turnaj a spoustu disciplín. Nové rozložení bylo velmi zajímavé. Díky i za nejmenší členy. Moc jsme si pohodový turnaj užili a těšíme se na jarní setkání u vás :-)
Za AWEN Dáda
Odpovědět
#12
Ahoj, i Lukosové děkují za skvěle připravený turnaj. I počasí nakonec oproti předpovědi vyšlo, ta trocha deště nám nemohla zkazit celkový dojem. Těšíme se na jaro.
Odpovědět
#13
Ahoj, na tento turnaj se vždycky moc těším i když jen vzácně je suchý tím způsobem, že neodjedu s mokrýma nožičkama.  Big Grin
Taky bych měl malou reklamaci, Ali určitě nenastřílela třetí i čtvrté místo zároveň, to by měla víc než sám mistr Mlčoch.  Wink 
A tak bych se k té bramboře skromně přihlásil. Angel
Odpovědět
#14
Ahoj za renonc se omlouvám , zřejmě na to již nemám  a nebo to odpovídalo tomu že jsem na to už  v noci blbě viděl  , ale to mě neomlouvá. SYPU SI POPEL NA HLAVU. Hynek je dopsán , 9-10 místo ženy jsem prohodil , SVĚDOMITÝ MÁRA, vypisoval bodovačky všem a svojí odevzdával na konec . při kontrole jsem ho dali do LL. (nepamatuji si co měl zaškrtnuto ) Večer do zkontroluji , nejhorší je to že u MÁRY se to U NÁS STALO JIŽ PODRUHÉ co jsem ho obrali o placku . Mirku Bendovou LL ženy (1441 bodů)  taky večer ještě pohledám. A to  všechno je jasný signál ,že už jsem případ pro Chocholouška a nebo s tím MUSÍM seknout. Omlouvám se mlčoch

zatím opravené výsledky jsou v příloze


Přiložené soubory
.pdf   tabulka výsledků 2022_444.pdf (Velikost: 55,24 KB / Stažení: 14)
Odpovědět
#15
To nic Mlčochu, to se může stát každému. My si tam stejně jezdíme hlavně zastřílet a užít pohodového závodu. Big Grin
Odpovědět
#16
Mlčochu, díky za turnaj, i přes to, že počasí se snažilo, náladu nám nezkazilo. Tak zase v květnu! :Smile
Týna
Odpovědět
#17
(09-12-2022, 08:54 AM)Mlčoch Napsal(a): Ahoj za renonc se omlouvám , zřejmě na to již nemám  a nebo to odpovídalo tomu že jsem na to už  v noci blbě viděl  , ale to mě neomlouvá. SYPU SI POPEL NA HLAVU. Hynek je dopsán , 9-10 místo ženy jsem prohodil , SVĚDOMITÝ MÁRA, vypisoval bodovačky všem a svojí odevzdával na konec . při kontrole jsem ho dali do LL. (nepamatuji si co měl zaškrtnuto ) Večer do zkontroluji , nejhorší je to že u MÁRY se to U NÁS STALO JIŽ PODRUHÉ co jsem ho obrali o placku . Mirku Bendovou LL ženy (1441 bodů)  taky večer ještě pohledám. A to  všechno je jasný signál ,že už jsem případ pro Chocholouška a nebo s tím MUSÍM seknout. Omlouvám se mlčoch

zatím opravené výsledky jsou v příloze

Jo to se stává. Nic se neděje. Hlavně, že jsme si to užili  Tongue
Odpovědět
#18
Ahoj výsledky už jsou opravené všem se omlouvám zejména MÁROVI ( již pracuji na tom jak mu dnes již dvojitou křivdu odčiním)  medaili a diplom pochopitelně předáme.
mlčoch
Odpovědět
#19
Ahoj, děkujeme za tradičně parádně připravený turnaj. Sice netradičně pršelo Big Grin , ale nám se u vás vždy líbí. Krásná dřevěná mistička mi už zdobí stolek* Díky a zas příště. M & T
Odpovědět
#20
(09-13-2022, 07:19 AM)Mlčoch Napsal(a): Ahoj výsledky už jsou opravené všem se omlouvám zejména MÁROVI ( již pracuji na tom jak mu dnes již dvojitou křivdu odčiním)  medaili a diplom pochopitelně předáme.
mlčoch

Medaili pro Máru přivezu do Radíkova, diplom (se jménem) si s dovolením uložím jako připomínku toho, že se musím zlepšit Smile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 3 host(ů)