Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3D Rychnov u Verneřic 12.11.2022
#1
Ahoj ze severu,

abychom také přispěli troškou do mlýna, rád bych Vás jménem Khutá okhólakičhiye pozval na podzimní klání ve střelbě na  3D a 2D terče ,které proběhne 12.11.2022 v Rychnově. Propozice  přihodím začátkem příštího týdne a přihlášení bude spuštěno ve čtvrtek 6.10. ve 20h. Wahinkpe
Odpovědět
#2
To je velmi dobrý nápad,huž se hlásim, doporučuji terče 2D,3D.a4D
Odpovědět
#3
Drobná úprava...,na stezce budou i Ligové disciplíny.  Wahinkpe
Odpovědět
#4
Drobné upřesnění - nejen že "tam budou ligové disciplíny", ale turnaj je zařazen do LL pro rok 2023.
Odpovědět
#5
TURNAJ S LIGOU, to znamená, že ligový soutěživci už se přihlašují, jen tak dál.. . Mám radost, že se uvidíme i na podzim. Johanka
Odpovědět
#6
Ahoj všem,
prosím o info,kdo se chystáte dorazit už v pátek, popřípadě kdo se zdrží do neděle a v neposlední řadě, budete-li spát ve stanu, či autě.Díky
Odpovědět
#7
Ahoj Kamarádi, máme konec října, dva ligové turnaje za námi, jeden se rychle blíží a tak dnes jsem vyvěsila aktuální seznam členů, prosím zkontrolujte si ho, a jestli se tam nenajdete, prosím ozvěte se (mohla jsem udělat chybu),  ať můžeme  konečně vystavit ligovou tabulku. 
https://www.lukostrelec.cz/atl/seznam-clenu-2020/
 Děkuji Johanka
Odpovědět
#8
(10-19-2022, 05:55 PM)wahinkpe Napsal(a): Ahoj všem,
prosím o info,kdo se chystáte dorazit už v pátek, popřípadě kdo se zdrží do neděle a v neposlední řadě, budete-li spát ve stanu, či autě.Díky

Přijedu v pátek a přespím v autě až do neděle.
Odpovědět
#9
Ahoj,
zatím se mi ozvali jen tři účastníci na vege oběd.Pokud jste někdo poopomněl ,dejte vědět.Dík
Odpovědět
#10
(10-19-2022, 05:55 PM)wahinkpe Napsal(a): Ahoj všem,
prosím o info,kdo se chystáte dorazit už v pátek, popřípadě kdo se zdrží do neděle a v neposlední řadě, budete-li spát ve stanu, či autě.Díky

Ahoj, já plánuji dorazit v Pátek, přespat v autě a odjet v sobotu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)