Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3D Rychnov u Verneřic 12.11.2022
#11
Ahoj. Ty malý mrchy byly sice daleko ale i tak jsme si to užili. Krásný místo, počasí super, pohodová skupina. Děkují Dvořáčci z Ag.
Odpovědět
#12
Thumbs Up 
Lumark mockrát děkuje za báječnej závod a za skvělý ceny. Už se láduju uzeným a popíjím víno.
Odpovědět
#13
Hallo,tady taky Lumark...
Taktéž,, Děkapír " za parádní den,super trať v nádherným prostředí a za libového počasí !
Parádně připravenej turnaj !
A velké díky,že u Vás jsem si mohl historicky prvně okusit,jak chutná ,,zlatá" ...Fidorka
Odpovědět
#14
Ahojte,
díky za trošku jiný turnaj a myslíme, ne víme, že vydařený... opravdu pěkné. Díky a určitě pokračujte nadále i s těma malejma 3D mrškama.
Faustíci
Odpovědět
#15
Zdravíme indiánský kmen z Údolí sviní a ostatní lukostřelce.
Děkujeme za povedený turnaj. Byla skvělá atmosféra díky tamtamu velkého náčelníka Wahinkpeho, pohodové skupině a vůbec všem, co přijeli.
Počasí a prostředí super. Doufáme, že jsme zde nebyli naposledy.

Zdaví
Libor a Mirka B.
MMN

a opět pár fotek

Údolí sviní 2022 – beda521 – album na Rajčeti (idnes.cz)
Odpovědět
#16
Photo 
Bylo to super ,modlitba za sobotní počasí vyslyšena a trať příjemně náročná! Dnes (neděle) jsem z Rychnova odjížděl do typického podzimního mlhavého studeného rána. Brr.
Odpovědět
#17
Přidávám se s díky za nádhernou sobotu. Prosluněný den nad hladinou mlžného moře a k tomu ta radost, když se občas šíp zapíchl i do zvířete Smile
Pokud bude šance to zopakovat, počítejte s námi Smile
Odpovědět
#18
Ahoj,
na úvod bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří nám od pátku pomáhali a v neposlední řadě i za donesení zvířátek z trati po závodě.Vážíme si toho.
Přidávám pár fotek z víkendu.
Jak už zmínil Petr, neděle byla krásná pochmurná podzimní...(viz foto) a vidět bylo jen na pár metrů. Tak snad Vás sobota proslunila i trochu na duši, stejně jako nás.

   Iníla  a Petr Pospíšilovi,já a přátelé.

Khuté okhólakičhiye se těší na setkání na jarních turnajích.
Výsledkovou tabulku dodáme co nejdříve.

https://wahinkpe.rajce.idnes.cz/Podzimni...22_Rychnov
Odpovědět
#19
(11-14-2022, 05:55 AM)wahinkpe Napsal(a): Ahoj,
na úvod bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří nám od pátku pomáhali a v neposlední řadě i za donesení zvířátek z trati po závodě.Vážíme si toho.
Přidávám pár fotek z víkendu.
Jak už zmínil Petr, neděle byla krásná pochmurná podzimní...(viz foto) a vidět bylo jen na pár metrů. Tak snad Vás sobota proslunila i trochu na duši, stejně jako nás.

   Iníla  a Petr Pospíšilovi,já a přátelé.

Khuté okhólakičhiye se těší na setkání na jarních turnajích.
Výsledkovou tabulku dodáme co nejdříve.

https://wahinkpe.rajce.idnes.cz/Podzimni...22_Rychnov

Ovšem ... byla-li by ta mlha v sobotu, tak polovinu 3D terčů bychom co? No ani neviděli:-) Challenge!
Odpovědět
#20
(11-14-2022, 12:55 PM)ficcus Napsal(a):
(11-14-2022, 05:55 AM)wahinkpe Napsal(a): Ahoj,
na úvod bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří nám od pátku pomáhali a v neposlední řadě i za donesení zvířátek z trati po závodě.Vážíme si toho.
Přidávám pár fotek z víkendu.
Jak už zmínil Petr, neděle byla krásná pochmurná podzimní...(viz foto) a vidět bylo jen na pár metrů. Tak snad Vás sobota proslunila i trochu na duši, stejně jako nás.

   Iníla  a Petr Pospíšilovi,já a přátelé.

Khuté okhólakičhiye se těší na setkání na jarních turnajích.
Výsledkovou tabulku dodáme co nejdříve.

https://wahinkpe.rajce.idnes.cz/Podzimni...22_Rychnov

Ovšem ... byla-li by ta mlha v sobotu, tak polovinu 3D terčů bychom co? No ani neviděli:-) Challenge!

proto byl turnaj v sobotu a nee v neděli...Smile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 5 host(ů)