Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncovky na ramena Excalibur Matrix 380
#1
Zdravím, nemá někdo doma, nebo neví kde by se dali sehnat? Mám jednu prasklou po nehodě a v Archery mi řekli že už jsou k nesehnani a že jedině nový ramena Sad díky
Odpovědět
#2
Jasa byla jediná kdo to lepil...Vidím mi vždy říkal, že není problém po domluvě... jinak si objednej nová ramena ...
Odpovědět
#3
(02-27-2018, 07:47 AM)Jeník Napsal(a): Jasa byla jediná kdo to lepil...Vidím mi vždy říkal, že není problém po domluvě... jinak si objednej nová ramena ...

tam mi rekli ze nedavno jeste par tech koncovek mel v supliku ale ze uz se nedaji objednat a objednani ramen trva asi 12 tydnu. takze kdyby se sehnali u nekoho doma tak byc byl moc rad.... a v jasa mi to pak nalepi
Odpovědět
#4
No tak to vypadá že mi asi nic jinýho nezbyde  Sad
Odpovědět
#5
odfot to a napis na podporu priamo Excalibru a pockaj co ti odpisu, ak ti to uznaju vyplnis formular a s Kanady to mas do 5dni doma
Odpovědět
#6
To Légionnaire
Shodou okolností nadávno praskla koncovka nákončí kamarádovi s Matrixem 380. Opravu mu po domluvě provedl Franta Cerman. Zmíněný kamarád (špičkový frézař) se po těchto problémech rozhodl, že bude tato nákončí vyrábět duralová, aby předešel podobným selháním (Matrix 380 se jimi stává pověstným). Pokud by jsi je tedy chtěl, piš SZ.
Odpovědět
#7
Jeden kluk to dělá tak (ještě před prvním použití), že tu dolní část koncovky pod tětivou zpevní karbonem, pak s tím nemá problém - i když mu spíš praskají ramena...
Odpovědět
#8
(02-27-2018, 07:20 AM)Légionnaire Napsal(a): Zdravím, nemá někdo doma, nebo neví kde by se dali sehnat? Mám jednu prasklou po nehodě a v Archery mi řekli že už jsou k nesehnani a že jedině nový ramena Sad díky

Nevím jestli je to ještě aktuální, ale koncovky mám. Jinak sehnat se nedají
Odpovědět
#9
(03-07-2020, 07:41 AM)svikaj Napsal(a): Já se omlouvám za prudší reakci, ale pokud víte, že to sem nepatří, tak dotaz napište do vlákna kam patří - letmo jsem našel dvě vlákna ohledně náklopů. Chápete důvod, proč zde máme vlákna s různými tématy??

V poho-já měl ráno taky prudčí reakci, jen mě ještě malinko bolí břicho. Wink
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)