Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výhodné koupě kuší a příslušenství
#6
(01-03-2018, 09:13 PM)KOŘEN Napsal(a): hmm to je zajímavé. S tímto problémem jsem se ještě nesetkal. Tak v tom případě paypal (pokud to umožňuje obchodník) nebo využít asistovaný nákup u prostředníka - toto tě vyjde na cca 15 USD + 7% z celkové ceny. Nebo ještě složitěji - kontaktovat známého v USA, ať to za tebe zaplatí a ty mu převodem pošleš platbu (bacha na poplatky za převody na účty mimo EU, především pak USA - jsou tam nějaké dva typy účtů a české banky si účtují nemalý poplatek za tento převod. Už si to přesně nepamatuji, jen vím, že jsem nakonec zvolil drahý paypal, protože ve finále vyšel o dost levněji).

Případně pokud je obchodník ochotný komunikovat mailem, popros ho, ať ti udělá speciální fakturu, která bude sloužit jen pro účel platby a do balíku ať pak hodí fakturu se správnou adresou.

Ahoj.

Obchodníka jsem kontaktoval...ale odpověděl mi že bohužel nelze zadat Billing "address out of USA", paypalem to platit nelze...jedině známý v USA...

Jinak, nevíš kde Horton Legend Ultra Lite sehnat v Evropě? Myslím za rozumnou cenu...

Děkuji.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Výhodné koupě kuší a příslušenství - od AVbowmaster - 01-04-2018, 05:19 PM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 12 host(ů)