Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuše Mission
#9
(10-03-2018, 02:00 PM)bran Napsal(a): Zdar - moc pekne povidani. Vaham mezi SUB-1 - TP NXT Stealth a Bulldog 380.

Mel bych par otazek;
- jake jsou teda pocity po nejake dobe ohledne SUB-1? 
- da se na to primontovat acu50 popr. privazat k tomu acurope? 
- jake sipy a odkud nakupujes pro SUB-1?
- vzhledem k tomu ze mas zkusenost s TP kusema - dokazes nejak posoudit jake jsou naroky na udrzbu u SUB1 vs TP Stealth NXT?

Dik za pripadne odpovedi!

Ahoj. Vybiral jsem stejne. Rozhodoval jsem se mezi Stealth NXT a SUB-1. Po dlouhem zvazovani vyhrala SUBina. A to predevsim kvuli jeji vyvazenosti a univerzalnosti. Strilim prevazne dlouhe vzdalenosti, a vim, ze predchozi rychlost mi u TP stacila do nejakych 150 m, tak neni nutno pozadovat vice. Dalo by se strilet i dale, ale na to uz musi byt sakra dobre podminky. Stealth NXT je super kompaktni a ma krasnou rychlost, ale bal jsem se zivotnosti omotavky, nechtel se mi porizovat nebo stavet dalsi lis a vadil mi porad ten loveckej dizajn (ve finale bych stejne tu origo pazbu shodil a udelal si svou). Nebojim se, ze by to byla nekvalitni kuse. Proto si to taky Tenpoinz loni otestoval na kusich Ravin (kde meli sve patenty, ktere pouzili letos na svych kusich).

SUBina ma vyhodu skveleho drzeni, neni ji vubec tezke natahnout, i kdyz ma 200 liber, spoust je bezva, zvlaste pri nizsich librazich. Pri plne zatezi je uz tvrdsi, ale konzistentni a citelna. Na muj.vkus by mohla mit delsi 1. stage. Jak psal DanM - je vazne ticha. Nema na sobe zadne tlumice a je to jedna z nejtissich kusi na trhu. Dat tam tlumice tetivy a bowjaxy, myslim, ze by nemela konkurenci. Neni to ale jen o hlucnosti, ale predevsim o klidnem prubehu vystrelu a temer zadnych vibracich po vystrelu. Presnost je velmi dobra, ale to bude i u Stealtha. 

O kladky bych se nebal. Pokud budes s kusi hazet, budou trpet i koncovky na Bulldogovi. Jinak zakaznicky servis je u vsech znacek skvely.

Sipy strilim 20'' 0.001 Black Eagle Executioner, ktere si sam spinuji a vyrabim. Vahu maji asi 417 nebo 419 grainu. Tedka nevim - ma to DanM u sebe spolecne s rychlosti, kterou jsme naposledy u me merili. 

Z casovych duvodu se sem tedka moc nedostavam, takze bohuzel pokracovani recenze nejak vazne - stejne tak i me strileni. Momentalne zase venuji trochu casu Hickory Creek Mini, respektive vyrabeni a testovani nejlepsich sipu pro ni.

Ohledne acudraw a accudraw50 - samozrejme ze by to slo dat i na SUBinu, jen by byla potreba udelat uprava. Accurope se myslim zahakuje za ten zarez v pazbe jako je tomu u jinych kusi, tudiz u subiny by se dal pouzit i na ten oranzovy hacek. Mas pravdu, to nabijeni s podvlikanim pod pazbu je vazne opruz, ale da se na to zvyknout. 

Subina a jine kladky maji jeste jednu nevyhodu oproti reflexum. Pri dels nepouzivani na sebe nachytaji vice prachu Big Grin
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Kuše Mission - od KOŘEN - 08-02-2018, 07:16 PM
RE: Kuše Mission - od bran - 10-03-2018, 02:00 PM
RE: Kuše Mission - od KOŘEN - 10-04-2018, 01:13 PM
RE: Kuše Mission - od DanM - 10-04-2018, 01:33 PM
RE: Kuše Mission - od svikaj - 10-03-2018, 06:17 PM
RE: Kuše Mission - od bran - 10-03-2018, 06:55 PM
RE: Kuše Mission - od DanM - 10-03-2018, 07:40 PM
RE: Kuše Mission - od bran - 10-03-2018, 08:18 PM
RE: Kuše Mission - od DanM - 10-03-2018, 08:38 PM
RE: Kuše Mission - od matus-svk - 10-03-2018, 07:04 PM
RE: Kuše Mission - od bran - 10-04-2018, 02:27 PM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 9 host(ů)