Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kde trenovat
#4
(05-05-2017, 12:10 PM)kaucukovnik Napsal(a): narazil jsem na tento clanek na jinych strankach kde to docela dobre vysvetluji. Je to docela smutne.

http://www.bowhunter.cz/lov-lukem/lov-v-...zakon.html

smutné je, že v tom článku je zbytečně mnoho domněnek a absurdních vysvětlení, samozřejmě rozebírat se to dá z mnoha hledisek, tím ale svůj problém evidentně nevyřešíš
 luk je určitě od cca 33 liber z pohledu zákona zbraň, šíp z pohledu zákona, ale není střelivo, zrovna tak s lukem v lese nejsi s pohledu zákona ani na lovu, ani pytlák i když tě z lesa samozřejmě vykázat můžou a to nejen skrze luk, ale třeba i pro kopací míč 
mám podobný problém jako ty střelnice daleko, tak jsem si našel několik míst v lese a na některých mám i stálé terče, myslím, že to tak může dělat každý, většinou jsem si odchytl přímo v lese člověka, který jako myslivec vypadal a dohodl se přímo s ním, nebo jsem se aspoň dozvěděl komu patří pozemek (les, louka) i když není takový problém přes katastrální mapy zjisti majitele, zrovna tak zjistit kdo obhospodařuje honitbu dojít za nimi představit se a požádat je o souhlas a ještě se mi nestalo, aby někdo řekl ne a pokud myslivci řekneš, že potřebuješ jeho radu jestli se tam dá sportovat/střílet, aby jsi zbytečně neplašil zvěř stoupneš u něj v ceně a o souhlasu ani nemusíš začínat
i policajti se na mě byli několikrát podívat poklábosili jsme a žádný problém, je určitě dobré nepočítat s tím, že neznají zákon,takže samozřejmostí je střílet tam, kde nemůžeš nikoho ohrozit ani náhodou 
dělám to tak už šest let, ale pokud to sám nezkusíš nemusíš věřit, že to tak jde
Odpovědět


Příspěvků v tématu
kde trenovat - od kaucukovnik - 05-04-2017, 06:33 AM
RE: kde trenovat - od kaucukovnik - 05-05-2017, 12:10 PM
RE: kde trenovat - od Tecumseh - 05-05-2017, 07:55 PM
RE: kde trenovat - od Jira - 05-05-2017, 08:04 PM
RE: kde trenovat - od kaucukovnik - 05-06-2017, 08:18 AM
RE: kde trenovat - od tulak77 - 05-06-2017, 04:08 PM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)