Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spoušťové mechanismy (upgrade a úpravy)
#7
S Cermanovou úpravou jsem měl tu možnost 2-3 vystřelit, je to čitelná spoušť a jde zlehka. Nijak detailně jsem to nezkoumal, ale přišlo mi to že je to zpřevodovaný (mezi lučík a záchyt je přidaná další páka) klasický mechanismus. Ale netvrdím to na 100%, možná se pletu. Jestli by ti byl schopen Cerman udělat tu jeho úpravu i pro Bulldog, to nevím (na stránkách to napsané nemá).

ACP a Triggertech jdou však jinou cestou, mají mezi lučíkem a záchytem vložený malý váleček, který snižuje tření (toto tření je u Bulldog 380 značné, už i na 310 je ta spoušť tvrdá). V Triggertechu je tento váleček plovoucí, u ACP je přidělaný k záchytu (usuzuju jen z fotek). U Triggertechu se mi nelíbila hůř čitelnější spoušť (výstřel přišel dřív než chceš, což na závodech nepotěší), ale třeba jsem měl vadný kus (vada válečku). Čím víc váhy drží záchyt tětivy (pro Bulldog 380 je to 260 lb = 118 kg), tím větší nároky na spoušť jsou, proto jsem dal Triggertech na kladku.

Jestli máš Bulldog 380, tak tam je lučík mírně předsazený oproti spoušťáku, tudíž Triggertech bys asi musel mechanicky upravovat:
   
ACP trigger existuje i ve variantě pro Bulldog.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Spoušťové mechanismy (upgrade a úpravy) - od svikaj - 12-25-2019, 11:22 AM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 9 host(ů)