Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Havrani 2020 - stručné info k dubnovým turnajům
#7
(03-03-2020, 09:43 AM)honzik181 Napsal(a): Ahoj Tome.
Dorost počítáte mezi děti, nebo mezi dospělé?
Já jestli můžu přihlásit na HAVRANa svoji téměř samostanou 15ti letou slečnu.  Smile
Honza s Luckou
LK Totem

Ahoj Honzo, tak jsem to probral s naším astrologem a na sobotu nebudeme dorostence počítat mezi děti, čili tak kvóta bude pouze pro děti (žáky). Ještě doplňuji, že ne vždy budou mít děti své mety, některé discipliny z praktických nebo bezpečnostních důvodů vynechají, pididěti v sobotu také nebudeme zohledňovat zvláštními metami, ani vyhlašovat. Všechno bude v propozicích. Tož tak.

(03-05-2020, 08:22 AM)Kaťas Napsal(a):
(03-04-2020, 01:21 PM)Mlčoch Napsal(a): ...  Ahoj tak si myslím že  60 , bude málo  mlčoch

To máš jedno. Málo je i 120, tak co s tím naděláš? Radši ať to mají v klidu. Jen se můžeme důvodně obávat, že se nestihneme přihlásitBig Grin

Klucí, jsem rád, že očekáváte zájem, já také doufám, že se to naplní. Ještě před 10 lety bych udělal rovnou turnaj pro 120 střelců a nakonec by to "nějak" dopadlo. Letos jsme to ale vymysleli pro 60 kousků a budeme moc rádi, když do sebe všechno zapadne a lidi budou odjíždět když ne přímo spokojení, tak aspoň s pocitem, že to stálo za to. A my z toho nebudeme měsíc marodit a neotráví nás to do budoucna. Nápady totiž jsou, pořád vzpomínám na ten loňský Landštejn, ty akce na hradech mají něco do sebe a my tu máme blízko Kašperk, Rabí, Velhartice... uvidíme časem, ale v hlavě to mám! Jinými slovy, jak říkal kdysi můj spolužák Pepa, když se dvořil Monice a jí už to přišlo hrozně dlouhé a bez výsledků - "drahoušku vydrž, všechno bude. Ale postupně!"
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Havrani 2020 - stručné info k dubnovým turnajům - od RAVEN - 03-05-2020, 10:11 AM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)