Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turnaje a zobrazení v novém fóru...
#1
Ahoj, je tady nové fórum.... Nevím, zda jásat nebo ne... Napsal jsem to i mezi náměty k posouzení, ale tam se asi dívá jenom pár lidí a tady to dávám k širší diskuzi pro všechny, kdo se přihlásí...

Nebyl jsem u počátků http://www.lukostrelec.cz, ale myslím, že jedním z největších přínosů pro lidi, kteří o lukostřelbě nevěděli, byla možnost se podívat do fóra na turnaje, které se zobrazovali každému bez přihlašování. Každý si mohl pročíst i diskuzi a někoho nového to mohlo přitáhnout aby se zaregistroval a třeba se podíval co je to taková soutěž. Ano, turnaje se zobrazují na titulní straně ale pouze ty registrované nebo nějak (nevím jak) administrované a jenom výběr těch následujících. Asi chápu pohnutky.... proč registrace ale toto zavání vynucováním si tohoto kroku. Podle mého je tento způsob zobrazování turnajů krokem zpět a je zásadně proti myšlence propagace lukostřelby. Budiž, když někdo chce něco napsat do fóra, tak se musí přihlásit. Tomu rozumím. Když ale ani nevím, že jsou ve fóru turnaje, které se zobrazí se až po přihlášení, tak ani nevím, že se mám přihlásit. Navíc je hloupá doba, kdy mnozí mají oprávněný strach zanechávat kdekoli své údaje.


Jichoč
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Turnaje a zobrazení v novém fóru... - od jchocz - 05-28-2017, 09:43 PM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)