Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výběr luku pro terénní/terčovou ls
#4
Moc děkuji za obě odpovědi. 
Co se týče luku jsem se špatně vyjádřila - tím "celodřevěným" jsem myslela "vcelku", já vim já vim.. Big Grin 
Že je tolik soutěží jsem popravdě neměla ani tušení a ten výčet mi moc pomohl. Něco jsem si o tom načetla a příští rok se určitě pojedu podívat, snad i zastřílet Smile.

Jinak sem napíšu jak to se mnou nakonec dopadlo, třeba to někomu pomůže Smile.
Podívat se na soutěž a pokecat o tom s lidmi by byla asi ta nej možnost, ale přeci jen to je nejdříve za půl roku. A kdo ví... 
Tak jsem se nakonec odhodlala a vydala se osobně za panem Kýzlem do Teplic. Neměla jsem moc velká očekávání, protože jsem měla trochu nakročeno k dlouhému luku na který bych rozpočtem u pana Kýzla nedosáhla. 
No... strávila jsem tam 3 a půl hodiny, osahala a vyzkoušela si snad všechny kousky, které tam měli k dispozici. A nakonec u mě vyhrál Curon v kratším provedení - 58" (hybrid) a vešli jsme se do rozpočtu 5k (Kdybych nevolila úpravu rukojeti, tak by to bylo 3,8 tuším). 
Střílelo se z něj parádně a už se na něj fakt moc těším.

Osobně jsem měla několik týdnů nutkání si objednat z netu (prakticky na blind)... Věřím, že tak má asi dost lidí. Jsem ale ráda, že jsem nakonec zvolila osobní setkání. Za sebe můžu doporučit :Smile (je to fakt zážitek! Big Grin)  

Přidávám pár fotek z návštěvy :Smile (testování luků, výběr materiálů)


Přiložené soubory Miniatury
           
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Výběr luku pro terénní/terčovou ls - od zuzizrzi - 10-28-2020, 10:26 PM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 4 host(ů)