Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podnět k zamyšlení nad turnaji a změny v LL
#8
Pokud ti Ondro prijde 50m a 100m na KU hodne, tak by se takovy turnaj, kde to neni mozne zajistit i s rezervou, asi nemel poradat. Nechci ted resit, ze luky a sipy jsou na tom technologicky lepe a lepe. Chci resit to, ze pokud nemuzes zajistit dostatecne bezpecny prostor za tercem, tak je to problem. Bezpecny prostor neni sit nebo kus hadru, ktery slabouckym lukem snadno prostrelim, ale bud teren jako pevna prekazka a nebo dostatecne prehledna plocha. Klidne v kombinaci s tou siti. Odrazeny sip zmizi i 100+ metru daleko. Takze je z hlediska bezpecnosti jedno, jestli je terc na 30 nebo 50, z hlediska souteze je 20m vs 30m nuda.
A jinak souhlasim, 4 discipliny mi nestoji za tech 200 a vice kilaku z Brna kamkoliv na turnaj v patecnich kolonach. Do Truskovic jsem jel 4 hodiny. To je 2x vic casu, nez za kolik odstrilim 4 discipliny, spolknu obed a bez placeni utecu. Me by zajimalo, jestli nekdo neuvazoval udelat turnaj v nedeli, nebo to rozdelit sobota odpolko a nedele dopoledne. Ta patecni cesta je pokazde utrpeni, do Dlouhyho Ujezda jsem jel jednou 8,5 hodiny.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Podnět k zamyšlení nad turnaji a změny v LL - od Stalker - 06-20-2024, 11:28 PM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 5 host(ů)