Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. Jarní šíp
#11
(03-18-2018, 01:39 PM)Zbyněk Napsal(a): Tak drazí spolustřelci,
během dneška se na webu objeví propozice. Přihlašování bude spuštěno v neděli 25. 3. od 18:00. Zbytek všech potřebných informací najdete přímo v propozicích a v případě dalších dotazů je můžete směřovat rovnou na mě. Smile Těšíme se na vaší hojnou účast!
 

Asi mi něco uniká...kde najdu ty propozice? Orientačně jsem v novém ztracena....díky moc.
Odpovědět
#12
(03-19-2018, 04:16 PM)macek Napsal(a):
(03-18-2018, 01:39 PM)Zbyněk Napsal(a): Tak drazí spolustřelci,
během dneška se na webu objeví propozice. Přihlašování bude spuštěno v neděli 25. 3. od 18:00. Zbytek všech potřebných informací najdete přímo v propozicích a v případě dalších dotazů je můžete směřovat rovnou na mě. Smile Těšíme se na vaší hojnou účast!
 

Asi mi něco uniká...kde najdu ty propozice? Orientačně jsem v novém ztracena....díky moc.

Tuto:
http://lukostrelec.cz/kalendar-akci/prvn...-sip-2018/
Odpovědět
#13
(03-19-2018, 08:36 PM)fedosteve Napsal(a):
(03-19-2018, 04:16 PM)macek Napsal(a):
(03-18-2018, 01:39 PM)Zbyněk Napsal(a): Tak drazí spolustřelci,
během dneška se na webu objeví propozice. Přihlašování bude spuštěno v neděli 25. 3. od 18:00. Zbytek všech potřebných informací najdete přímo v propozicích a v případě dalších dotazů je můžete směřovat rovnou na mě. Smile Těšíme se na vaší hojnou účast!
 

Asi mi něco uniká...kde najdu ty propozice? Orientačně jsem v novém ztracena....díky moc.

Tuto:
http://lukostrelec.cz/kalendar-akci/prvn...-sip-2018/

Presne tam. Dekuju. Big Grin A jeste doplnim, ze limit strelcu je 120. V pripade velkeho zajmu mozna navysime na 130, ale jak rikam jen MOZNA. Wink
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#14
Big Grin 
(03-19-2018, 09:36 PM)Zbyněk Napsal(a):
(03-19-2018, 08:36 PM)fedosteve Napsal(a):
(03-19-2018, 04:16 PM)macek Napsal(a):
(03-18-2018, 01:39 PM)Zbyněk Napsal(a): Tak drazí spolustřelci,
během dneška se na webu objeví propozice. Přihlašování bude spuštěno v neděli 25. 3. od 18:00. Zbytek všech potřebných informací najdete přímo v propozicích a v případě dalších dotazů je můžete směřovat rovnou na mě. Smile Těšíme se na vaší hojnou účast!
 

Asi mi něco uniká...kde najdu ty propozice? Orientačně jsem v novém ztracena....díky moc.

Tuto:
http://lukostrelec.cz/kalendar-akci/prvn...-sip-2018/

Presne tam. Dekuju. Big Grin A jeste doplnim, ze limit strelcu je 120. V pripade velkeho zajmu mozna navysime na 130, ale jak rikam jen MOZNA. Wink
Díky chlapci,fakt jsem se v tom zamotala. Budu číhat na neděli. Po roce mi zdraví snad dovolí si opět zastřílet! :-)
Odpovědět
#15
(03-19-2018, 09:36 PM)Zbyněk Napsal(a): Presne tam. Dekuju. Big Grin A jeste doplnim, ze limit strelcu je 120. V pripade velkeho zajmu mozna navysime na 130, ale jak rikam jen MOZNA. Wink

Tak to doufám, že možná = určitě jo Smile  S ohledem na to,   že jsme přihlášení jako 121. - 127., tak by mě oříznutí na 120 střelců opravdu nepotěšilo ... bych se už třetí rok v řadě na PJŠ nedostal  Cry
Odpovědět
#16
(03-26-2018, 11:02 AM)Lucínek Napsal(a):
(03-19-2018, 09:36 PM)Zbyněk Napsal(a): Presne tam. Dekuju. Big Grin A jeste doplnim, ze limit strelcu je 120. V pripade velkeho zajmu mozna navysime na 130, ale jak rikam jen MOZNA. Wink

Tak to doufám, že možná = určitě jo Smile  S ohledem na to,   že jsme přihlášení jako 121. - 127., tak by mě oříznutí na 120 střelců opravdu nepotěšilo ... bych se už třetí rok v řadě na PJŠ nedostal  Cry

Neboj se vlka nic, limit je nakonec 130. Takže letos se uvidíme. Wink
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#17
Drazí a milí, moc Vám děkujeme za hojnou účast na registraci, kterou jste naplnili za méně než den. Smile Ale... Šíří se nám tu takový nepěkná věc. Kolem a kolem si o něco navíc do přihlášek napsalo tak pět lidí... :Big Grin Nějak se mi nechce věřit, že nikdo nechce ani spát, ani vege oběd nebo cokoli navíc. Chodí nám totiž třeba i platby s více penězi a kdo ví, za co vlastně jsou. :Big Grin Takže prosím, kdo si vzpomene, že vlastně něco chtěl, pište mi na taurohtar.mi.telme@gmail.com do předmětu uveďte 1. Jarní šíp a do zprávy jméno, variabilní symbol (číslo přihlášky) a na co jste zapomněli, ať to má nějakou štábnou kultúru.
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#18
(03-27-2018, 12:30 PM)Zbyněk Napsal(a): Drazí a milí, moc Vám děkujeme za hojnou účast na registraci, kterou jste naplnili za méně než den. Smile Ale... Šíří se nám tu takový nepěkná věc. Kolem a kolem si o něco navíc do přihlášek napsalo tak pět lidí... :Big Grin Nějak se mi nechce věřit, že nikdo nechce ani spát, ani vege oběd nebo cokoli navíc. Chodí nám totiž třeba i platby s více penězi a kdo ví, za co vlastně jsou. :Big Grin Takže prosím, kdo si vzpomene, že vlastně něco chtěl, pište mi na taurohtar.mi.telme@gmail.com do předmětu uveďte 1. Jarní šíp a do zprávy jméno, variabilní symbol (číslo přihlášky) a na co jste zapomněli, ať to má nějakou štábnou kultúru.

O ano - mě se to stalo a přiznám proč - tolik jsem kvaltovala aby na mě bylo místo a přehlédla jsem info o tom co napsat do poznámek. Děkuji za záchranu hned napíši. Jen zda by to nechtělo tam mrsknout více kolonek s ...oběd,ubytování,počet osob.....poznámky jsem neměla...tak jsem to prostě přešla.
Díky.
Odpovědět
#19
Přátelé a kamarádi, za dva dny máme deadline placení přihlášek. I přestože byl zájem při přihlašování opět enormní, platby nám nějak váznou. Zaplaceno nemá ani polovina přihlášených. Takže bych rád připomněl, že PLATBA NA MÍSTĚ NENÍ MOŽNÁ! Pokud víte, že se nezúčastníte, prosíme, dejte nám vědět, protože musíme objednat obědy a nahlásit počty lidí. Zároveň máme už dost nahlášených náhradníků, kteří by rádi jeli... Ještě vám všem, kterých se to týká, budu posílat mail. Takže to zatím berte jen jako malé připomenutí.
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#20
Nojo, nojo... Se clovek prohlasi, dvakrat se vyspi a uz ma pruser Big Grin Hlavne doufam, ze ti to KB pripise jeste letos Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)