Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skalanské vejce
#11
Díky moc za super víkend. Neděle byla tentokrát výborně uspořádána :-D Sláva pořádajícím :-)
Odpovědět
#12
Ahoj Klacku, děkuji za odpověď a vysvětlení. V podrobných výsledcích stačilo pouze vyplnit kolonku kategorie a bylo by to jasné i mně. Trochu mne totiž zmátl Jiří Pohl, který, myslím, TL nestřílí. 
Teplé léto přeje Luis
Odpovědět
#13
Ahoj Lojzo,
výsledky psal poprvé Marek Žák jako předseda klubu. Probrali jsme to, takže příští rok to bude dobře.
Těším se, že se uvidíme na tom mlejně.
Odpovědět
#14
Rádi bychom vás tam viděli. Pracuju na nové disciplíně, takže se těšte!
Zdraví Luis
Odpovědět
#15
Hola hola,
posílám link na pár fotek z vydařené neděle 2019 :-)
V albu jsou i fotografie dětí, tak prosím nešiřte na žádné jiné sociální sítě, díky.
https://photos.app.goo.gl/t9LEkvd7AdW2aRGt9
Odpovědět
#16
Díky díky, počasí se nad očekávání vydařilo, výsledky už tolik ne, ale ono se asi nějak moc nedařilo více lidem ... což není vinou pořadatele Smile Já za naší skupinku poděkuji za prostřílenou neděli a budu se těšit na příště. Nějaké výsledky by byly k dispozici?
Odpovědět
#17
(08-12-2019, 03:06 PM)Lucínek Napsal(a): Díky díky, počasí se nad očekávání vydařilo, výsledky už tolik ne, ale ono se asi nějak moc nedařilo více lidem ... což není vinou pořadatele Smile Já za naší skupinku poděkuji za prostřílenou neděli a budu se těšit na příště. Nějaké výsledky by byly k dispozici?

Ahoj Lucínku, výsledky byly opravdu příšerné, uznávám to, že hlavní vina je na samotném střelci, ale nesouhlasím s tebou, že to není vinou pořadatele. Když střílíš padesátku a deset metrů v zorném poli před tebou střílí dítě na dvacítce, v pozadí terče ti courají lidi od ústupu a kolem tebe jsou čtyři povykující skupiny nemůžeš počítat s kloudným nástřelem.
 Jeníkovští děkují Skalanským za možnost zúčastnit se Vašeho turnaje.  
Jinak upozornění pro zájemce o ligové výsledky - budou až příští týden po dalším turnaji. (Holík se v tomto týdnu věnuje záslužnější činnosti pro rozvoj lukostřelby.) Jo a neboj stále vedeš tabulku primitivů, neboť tak jak ve Skalanech jsem už dlouho nenastřílela, myslím že asi vyhodím svou ligovou bodovačku, tak jako to udělali i jiní. Hezký podvečer Joh.
Odpovědět
#18
Ale ano, samozřejmě máš pravdu, každého rozhodí něco jiného. Mě tam několikrát "vykolejily" mé drahé ratolesti, ten nejmenší byl tentokrát půlku turnaje na zabití ... na terčovce jsme vedle sebe zrovna nikoho jiného neměli, takže to mi nějak na střelbu nevadilo, ale při souběhu bych to taky vnímal jako problém.
K tomu "zajištění bezpečnosti" by přitom stačilo poměrně málo. Alespoň tedy z mého pohledu - srovnat trochu na jednu úroveň (nebo více "rozevřít) terčovku na 50m a KÚ a tu terčovku 20m umístit jinde, třeba na té první louce namísto střelby skrz plot. Jinak jsem tam v rámci celého turnaje zase nějak moc dalších bezpečnostních lapsů neviděl.

O tabulku LL mi nejde, spíše mne zajímaly výsledky ostatních, jak vlastně dopadly děti v celkovém hodnocení a jak to bylo ve srovnání s dalšími kategoriemi, přišlo mi, že celkově byly ty výsledky z pohledu bodových zisků dost mizerné napříč kategoriemi. Mě se třeba dlouho nestalo, abych po projití prvních 7 disciplín měl zapsané hned čtyři nuly ... a nebyly poslední ...
Odpovědět
#19
Za výsledky děkuji, jen neskromný dotaz - po disciplínách to asi nikdo rozepisovat nechce, že?
Odpovědět
#20

.xls   skalanske-vejce-2019_start_vysl.xls (Velikost: 38,5 KB / Stažení: 26)
Pro Lucínka i ostatní zvědavce vkládám přílohu s podrobnými výsledky.

Vypadá to, že výsledky jdou přečíst jen když si je uložíte do svého počítače Blush
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)