Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15. 6. 2019 - turnaj Sv. Víta v Habří u Českých Budějovic
#11
My děkujeme! Ještě dodatečná omluva za pozdní dodání ligových bodovaček. Pokud si je někdo zapomněl vyplnit, dejte mi vědět. Napravíme to. Celoturnajové bodovačky máme, tedy je z čeho čerpat potřebná data;-)
Ahoj
Petr
Odpovědět
#12
Díky za krásný turnaj. Škoda, že závěr byl poněkud v panice. Nestihli jsme vám ani pořádně zatleskat a poděkovat.
Všimla jsem si, že už máte výsledky ve fóru. Stojíte také o jejich zveřejnění na lukostřelci? Pokud ano, kontaktujte mě na mailu.
Odpovědět
#13
Ahoj Lukostřelci,
nemáte náhodou nějaké fotky? Já pro samé datlování výsledků neměl čas na focení...
Honzík
Odpovědět
#14
Ahoj pár fotek jsem objevil zde na facebuku

Rawen horaždovice
https://www.facebook.com/media/set/?set=...=3&__xts__[0]=68.ARCtXimLAEDC9Y6JSOE8pKSjw3ZJ7wVKO8QlekJAk7YW40cpXVihohuqvGt0Oi9yD6kJv9fJuFlEn3kmZDoO1QHOX2QaH0mofJIoD1cCrvoGKyEnOopiNVILgnzU2SO1dQCXQPlgrtSD_GvAEDYyhE_TBLLPgHxkbkIm2ZLPk3N2FOn2vUkEy72hQ7g0dmypm_FmF3HPPTXCTREJR_r3Jqyk35PO4XcSsejkyCPeFCQFXaDMdjZ2E5cESSXsyzsJeLj1HfI1YTNt4-Y47LsRRshYNFG1naZJmuR9qqRk740oqJgWFBmykHlv3llylSVccDWV1DF3-kBV1TESE4-c-G50-mzMy7c&__tn__=-UCH-R
Odpovědět
#15
Velké poděkování za pěkně připravený turnaj. Díky!!
Ještě malý dotaz - proč ve výsledcích PL není Horst? Já vím, že neodstřílel úplně všechno, ale leccos jo ...
Odpovědět
#16
(06-20-2019, 06:50 AM)Lucínek Napsal(a): Velké poděkování za pěkně připravený turnaj. Díky!!
Ještě malý dotaz - proč ve výsledcích PL není Horst? Já vím, že neodstřílel úplně všechno, ale leccos jo ...


Černá můra zpracovatelů výsledků...
Ať děláš, co děláš...
Uděláš si dopředu seznam lidí, kteří přijedou dle nahlášených lidí, a na konci sčítání kontroluješ, zda ti některá bodovačka nechybí - Běžkař přijel nepřihlášen a nebyl tudíž na seznamu v NB.
Asi díky větru, který nám asi 3x rozfoukal všechny bodovačky se Běžkařova bodovačka dostala mezi již vyhodnocené.
Nebo děvčata, které mi pomáhali, když viděli nevyplněnou celou bodovačku, tak ji zařadili mezi ty nešťastníky, kteří odjeli po dvou disciplínách.
Kde se ta chyba stala netuším, ale stala se.
Bodovačku jsme našli a doplnili do výsledkové listiny.
Běžkař je dobrý střelec a tak jeho výsledky, ačkoli neabsolvoval celou loveckou stezku, mu vystačili na druhé místo v kategorii Primitivních luků.
Tímto se mu veřejně omlouvám.
Honzík


Přiložené soubory
.pdf   2019_Habri_vysledky2.pdf (Velikost: 730,43 KB / Stažení: 9)
Odpovědět
#17
Ano. Běžkař je černou můrou pořadatelů turnajů. Ale stejně ho mám rád.
Odpovědět
#18
Jéje, chudák Vítek, to je letos už podruhé, co byl třetí a pak se zjistilo, že až čtvrtý Smile
Každopádně stane se, v tom chaosu, co vždy při vyhodnocení je, se tomu prostě nedá moc vyvarovat.
Odpovědět
#19
Horst: Vidíš, dědku ... kdybys býval zůstal i na 3D, tak jsi mohl taky obsadit krásné druhé místo  Big Grin
Odpovědět
#20
(06-25-2019, 07:32 PM)Luis Napsal(a): Ano. Běžkař je černou můrou pořadatelů turnajů. Ale stejně ho mám rád.

Horst Černá Můra!

(06-28-2019, 11:53 AM)Lucínek Napsal(a): Jéje, chudák Vítek, to je letos už podruhé, co byl třetí a pak se zjistilo, že až čtvrtý Smile
Každopádně stane se, v tom chaosu, co vždy při vyhodnocení je, se tomu prostě nedá moc vyvarovat.

Ok, takže ten diplom a medaili , co mám pro Vītka někde v garáži, mohu vyhodit.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)