Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUMARKŮV LÉTAJÍCÍ CIRKUS - pro velký úspěch opět bez dětí
#11
Přihlašování na první letošní turnaj bylo spuštěno...
Odpovědět
#12
Ahoj,
bohužel nás to mrzí, ale turnaj je v době, kdy končíme prázdninovou dovolenou na lyžích.
Než dojedeme s rodinu domů a vybalíme, bude sobota večer.
A tak si na svůj první letošní turnaj budeme muset počkat.
A to jsme se tolik těšili.
:-(
Honzík s Luckou
Odpovědět
#13
(01-09-2020, 02:24 PM)honzik181 Napsal(a): Ahoj,
bohužel nás to mrzí, ale turnaj je v době, kdy končíme prázdninovou dovolenou na lyžích.
Než dojedeme s rodinu domů a vybalíme, bude sobota večer.
A tak si na svůj první letošní turnaj budeme muset počkat.
A to jsme se tolik těšili.
:-(
Honzík s Luckou
Lyže jsou taky fajn... na těch jsem nebyl ani nepamatujuSad
Odpovědět
#14
Z čiré radosti jsem se přihlásil na vlastní závody. Netušil jsem však, že oproti loňsku toliko naroste zájem o náš miniaturní závod. Pokud se tedy kapacita plně naplní, může se ještě jeden šťastlivec přihlásit místo mě na můj email katass@seznam.cz
Odpovědět
#15
Čím vícekráte se na svůj turnaj přihlásíš, tolikrát uděláš radost přihlašovacím opozdilcům, Kaťasi.
Odpovědět
#16
(01-22-2020, 04:20 PM)Luis Napsal(a): Čím vícekráte se na svůj turnaj přihlásíš, tolikrát uděláš radost přihlašovacím opozdilcům, Kaťasi.

A nemůže to být třeba čím vícekrát se přihlásím tím vícekrát jsem lukostřelcem?Smile
Odpovědět
#17
Ahoj, je mi to lito, ale budu muset uvolnit sve misto. At se vam turnaj vydari! Smile
Odpovědět
#18
(01-23-2020, 08:22 AM)Kaťas Napsal(a):
(01-22-2020, 04:20 PM)Luis Napsal(a): Čím vícekráte se na svůj turnaj přihlásíš, tolikrát uděláš radost přihlašovacím opozdilcům, Kaťasi.

A nemůže to být třeba čím vícekrát se přihlásím tím vícekrát jsem lukostřelcem?Smile

No to taky.
Odpovědět
#19
(01-27-2020, 01:53 PM)Stalker Napsal(a): Ahoj, je mi to lito, ale budu muset uvolnit sve misto. At se vam turnaj vydari! Smile

Dík za info, snad budou i další ročníkySmile
Odpovědět
#20
(01-27-2020, 07:43 PM)Kaťas Napsal(a):
(01-27-2020, 01:53 PM)Stalker Napsal(a): Ahoj, je mi to lito, ale budu muset uvolnit sve misto. At se vam turnaj vydari! Smile

Dík za info, snad budou i další ročníkySmile

Ale budou a ono se to jednou na tom zmrzlém poli povede.  Smile Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 3 host(ů)