Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
farebné variácie malby na šípy alias cresting
#11
foto1     
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6

pouzil som rajce.net tak skuste teraz kliknut na odkaz
Odpovědět
#12
Super, děkuji. Je to krása! Smile A samozřejmě se mi víc líbí ty primitivy se selfnocky. Ale to už je moje preference.
Odpovědět
#13
Parádna práca, škoda, že fotky sú dosť mizerné, skús ostriť na šípy nie na podklad Smile
Odpovědět
#14
cresting není malba. To je jako bys o soustružení řekl, že je to řezba Big Grin

malba

malba


Přiložené soubory Miniatury
                               
Odpovědět
#15
Hmm, tak toto vyzerá skvele  Wink
Odpovědět
#16
Mas pravdu Myso ale ako nazvat danu technologiu postupu co najjednoduchsie slovenskym jazykom alebo ceskym ? Ale to nieje to o com som chcel diskutovat aj ked v detailoch mas absolutnu pravdu . Inak na tvoje sipy je vzdy radost pozriet ... velmi krasne
Odpovědět
#17
jakákoli přidaná hodnota k šípu je bezva věc. Kromě toho, že šíp činí nápadným a snadno identifikovatelným, dává najevo, že majitel si s ním dal práci. Cresting znamená poměrně vysokou přidanou hodnotu. Třeba se dočkáme dob, kdy se zase bude diskutovat o dřevech, lukařině, šípařině........kroužkované šípy se moc líbí. Tady je třeba malovaný šíp z Manchester University kde už jde o přechod mezi malbou a crestingem a turecký šíp , rovněž ze Simonovy sbírky


Přiložené soubory Miniatury
       
Odpovědět
#18
(06-10-2017, 07:08 PM)tulak77 Napsal(a): Mas pravdu Myso ale ako nazvat danu technologiu postupu co najjednoduchsie slovenskym jazykom alebo ceskym ? Ale to nieje to o com som chcel diskutovat aj ked v detailoch mas absolutnu pravdu . Inak na tvoje sipy je vzdy radost pozriet ... velmi krasne

Tak hodil som slovo cresting do translatoru a preložil to ako vlys.
http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=vlys
alebo
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/vlys
Odpovědět
#19


 Tu som medzi roznymi stylmi nasiel aj tento mne sa velmi paci praca toho cloveka
Odpovědět
#20
Tu som skusil urobit pierka v dvojbarevnej variacii ... skuste posudit .. ale uz teraz viem co a ako by som urobil inak takze to bude casom lepsie 

foto1
foto2
foto3
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)