Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klepákův Mlýn 2019
#31
Ahoj Kamarádi, posílám Vám tabulku výsledků. Upozorňuji, že jsem pouze přepisovala čísla a nic nepřepočítávala. Vím o několika špatných součtech, ale to bylo pouze na Vás, jak kdo umí sčítat. Příště Vám nevařím a raději přepočítávám výsledky Big Grin Angry  . Na konečných výsledcích skupin (prvních třech by to myslím nic nezměnilo.) Hezký den Johanka

Do výsledků skupin nebudu rozepisovat jednotlivá jména, protože jste se je z valné většiny nenamáhali vypisovat a já zatím nenašla ten velký rozpis. 
Takže vám dodám jen první "jméno" a budu ho považovat za vedoucího skupiny. (Snad ho poznáte, víte s kým jste strávili celou sobotní trachtaci?) Ti, kdo si nevyplnili číslo skupiny, ho také nemají, neboť mě to nenapadlo a vytahala jsem papíry z označených desek. 

1. HOLÍK 1012 skupina č. 13 
2. BOŽA 971 skupina č. 1
3. PETR Č. 961
4. MLČOCH 918 skupina č. 8
5. ANIČKA ŠESTÁKOVÁ 894 skupina č. 15
6. LUCÍNEK 883
7. JANA 876
8. LENKA CYCOŇOVÁ 874
9. KOKOSÁK 859
10. ROMAN 833
11. LÁĎA 800 skupina č. 11
12. LUBA HLUŠTÍK 792 skupina č. 16
13. ALENA SOBOTKOVÁ 762 skupina č. 14
14. HANKA HOLUBOVÁ 743
15. RADEK 743 skupina č. 6

Chválím skupiny, co si přehledně vyplnily bodovačky!  Postřeh pro příště - asi budu dávat sto bodů navíc za řádně vyplněné bodovačky. (NE ASI, ALE URČITĚ!)
Mám Vás ráda!  Pár písmenek a bylo by to daleko jednoduší, že?  
Mějte se hezky a já jdu pro změnu za Lojzou uklízet naše lukostřelecké smetiště. Johanka
P.S.
Ještě jsem Vám chtěla napsat jak moc si ceníme, že jste téměř všichni (i přes to protivné počasí) zůstali na vyhlášení. Moc děkujeme. Vaši Lo+JO


Přiložené soubory Miniatury
   

.docx   výsledky klepák 2019.docx (Velikost: 30,77 KB / Stažení: 39)
Odpovědět
#32
V posledních krabicích z Klepáku se ještě našlo:
  • šedobéžová kšiltovka značky Hannah
  • zelený bavlněný klobouček 
  • velký výherní dětský hrnek
    Odpověď Kaťasovi: z jedné dávky uděláš asi čtyřicet tyčinek. Na Klepák jsem zadělávala z pěti dávek. Hezký den Joh.
Odpovědět
#33
Ahoj, nemáte někdo nějaké fotky z vyhlášení?
Odpovědět
#34
(10-16-2019, 11:54 AM)Roman Kopp Napsal(a): Ahoj, nemáte někdo nějaké fotky z vyhlášení?

Přesně...
Odpovědět
#35
(10-16-2019, 07:29 PM)Kaťas Napsal(a):
(10-16-2019, 11:54 AM)Roman Kopp Napsal(a): Ahoj, nemáte někdo nějaké fotky z vyhlášení?

Přesně...
Nemáte někdo vůbec nějaké fotky z Klepáku? Krom těch pár od Mlčocha jsem nic neviděla a už po tři roky v sobotu nevylezu z kuchyně na trať a nevím jak Klepák vypadá v obležení lukostřelců. Díky Johanka
Odpovědět
#36
Klepák vypadá výborně! Ale v kuchyni to zase o kus líp voní, řekl bych, soudě aspoň podle té dobroty, co mi v přistála na talíři ;-)
Odpovědět
#37
pár fotek má Markéta   zde    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=3&theater
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)