Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. Jarní šíp
#31
Byl to skvěle prožitý jarní den a navíc v příjemné společnosti. Akorát při pohledu na Mlčocha jsem pochopil, že některé disciplíny budu muset ještě potrénovat (aspoň TROCHU) Idea
Odpovědět
#32
Byla to moc hezká sobota. Díky Vám (a počasí) za ni. A za Totem díky taky za medaile:-) Petr
Odpovědět
#33
Na to, že Kokosák, Zbyněk a spol. pořádali turnaj poprvé, odvedly velký kus práce. Patří jim  dík, že 1. jarní stále žije. Moc pěkná akce.
Odpovědět
#34
Jak jsem avizoval, posílám link na výběr fotek od nás a Jardy. Wink

https://naconick.rajce.idnes.cz/1._Jarni_sip_2018/
Odpovědět
#35
Ahoj,
děkujem všem, že jste měli odvahu se do toho pustit.
Byla to fajn sobota se super skupinou.
Janča Vašík Honza
Odpovědět
#36
(04-23-2018, 07:27 AM)Johanka Suchardová Napsal(a): Jeníkovští se připojují k děkovným zdravicím.
Jen bych chtěla poprosit všechny lukostřelce, aby se nerozjížděli hned po skončení závodu. Na vyhlášení byla dle mého názoru sotva polovina soutěžících. Možná, že kdyby jste věděli, že můžete v losování vyhrát poukázku na lukostřelecké vybavení, počkali by jste o tu půlhodinku déle.
Jinak u ohniště zůstaly čtyři šípy (škoda je přiložit), nechce se mi fotit, tak zde je popis: Domnívám se, že výrobce je pan Kýzl, borovice - konická, černý končík (jeden poškozen), vodící žlutá, ostatek červeno černá, délka 32 palců +hrot, dole označení 37, 38. Hezký den Johanka

Tak ty jsou moje, super že se našly - díky! Jak a kde bych si je mohl převzít?
Jam
Odpovědět
#37
(04-24-2018, 09:28 PM)Martin jamain Vlk Napsal(a):
(04-23-2018, 07:27 AM)Johanka Suchardová Napsal(a): Jeníkovští se připojují k děkovným zdravicím.
Jen bych chtěla poprosit všechny lukostřelce, aby se nerozjížděli hned po skončení závodu. Na vyhlášení byla dle mého názoru sotva polovina soutěžících. Možná, že kdyby jste věděli, že můžete v losování vyhrát poukázku na lukostřelecké vybavení, počkali by jste o tu půlhodinku déle.
Jinak u ohniště zůstaly čtyři šípy (škoda je přiložit), nechce se mi fotit, tak zde je popis: Domnívám se, že výrobce je pan Kýzl, borovice - konická, černý končík (jeden poškozen), vodící žlutá, ostatek červeno černá, délka 32 palců +hrot, dole označení 37, 38. Hezký den Johanka

Tak ty jsou moje, super že se našly - díky! Jak a kde bych si je mohl převzít?
Jam
Ahoj, v sobotu 28. 4. jsme na Římově, 5.-6. 5. u Mlčochovců, 12.5. možná Licoměrsko, 26.5. asi Děčín.....někde se určitě potkáme. Nechám je v autě. Johanka
Odpovědět
#38
Kluci odvedli kus práce. Byl to jejich první pokus o soutěž navazující na tradici, kterou založil Zelí s Jařenkou a jejich První jarní šíp se stal pojmem. Fakt se hluboce skláním.... legenda neumře a pokračuje.

PS: A co tak ještě připojit podzimní Zelňačku... tak to by bylo fakt již dokonalé.

Jichoč
Odpovědět
#39
Ten turnaj se tolika lidem nelibil, nebo proc melo tolik lidi potrebu opustit turnaj pred vyhlasenim? To jim nestalo za to touto formou podekovat za skvely zazitek jenom proto, ze nic nevyhrali?
Male deti jsou samozrejme dostatecnou omluvou. Ale pokud ma nekdo pocit, ze se na vyhlaseni ceka moc dlouho, tak asi nema cenu aby se poradatele priste snazili o to, aby vsem vysli vstric a hostovali 140 strelcu, ale budete se muset smirit s mensim poctem mist a rychlou registraci.
Diky za super turnaj az do konce.
Odpovědět
#40
Pár fotek 
https://photos.app.goo.gl/mzyt7oAZcGTSkFbw2
Závod byl bezva, i přesto že jsme přijeli jako poslední a musel jsme odjet před vyhlášením.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 12 host(ů)