Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TenPoint-kvalita
#11
Dann..Áno, presne to som mal na mysli.kazdy vníma podvedome silu ktorú odlahcuje kladka ako taká.len to je udaj ktorý poskytuje výrobca. Ale to rameno ma reálne oveľa viac. To vnimam ako dosť zavádzajúci údaj. To je potrebné aby mal každý vo vedomí.je to v podstate to iste akokeby výrobca 280 libroveho reflexu,ktorý ku každému svojmu vyrobku dodá kladkovy natahovak,udaval ťah kuše 140libier.Ja osobne inak nestrielam ako bez chranicov očí.
Odpovědět
#12
Je to jen stroj, tutově to pořešíš přes reklamaci, mně shodou okolností loni ruplo rameno na luku - Bowtech - po záruce a postavili se k tomu čelem, bezplatně nová ramena, jen ta doba Undecided stalo se to v prosinci a stále ramena nemám, prý už jsou v Evropě, tak snad do konce dubna střílí.
Odpovědět
#13
Zdravím, takže Tenpoint sa zachoval veľmi seriózne, nové ramená už sú doma namontované aj otestované. Nebol treba ani posielať ramená do USA, stačilo poslať ich do nemecka dílerovi ARROW IN APPLE, v pohode to vyreklamovali aj bez nejakých dokladov o kúpe. Zaplatil som len poštovné tam a späť, posielal som 26.4. a nové mi prišli 11.5., na to, že boli ešte aj dva sviatky medzitým, tak docela rýchlo. Takže kuše Tenpoint môžem veselo doporučiť, pokiaľ sa aj náhodou vyskytne nejaká závada nemajú najmenší problém s reklamáciou.
Odpovědět
#14
No, tak som ani poriadne nezabehol ramená a prdla mi naťahovacia šnúra, našťastie to bolo ešte ešte tak v jednej tretine náťahu takže ramenám sa, že nič nestalo. Pravdu povediac k tej tenkej šnúrke som nemal dôveru od začiatku, myslím, že páni v Tenpointe to trocha nedomysleli, dať 2mm šnúrku na naťahovanie takej libráže to mi teda hlava neberie...
Pravidelne som ju pred streľbou kontroloval, ale nejaké opotrebenie nevykazovala, 714 výstrelov si myslím, že tiež nie je veľa.


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#15
Už z pohľadu na fotografiu to vyzerá neduzive..v dnešných časoch je priam nutnosť byť sám sebe servisakom,sustruznikom,puskarom a podobne. Na replike palnej zbrane za 400eur sa nachádzajú dva otvory vyvrtane a opatrené zavitmi a povrch otvoru je xy hran,tak prečo nie..,že? Máš ty na tie kuše šťastie chlape..ak ti ešte niečo dôležité prdne na zbrani,tak ti normálne vážne odporúčam kúpiť niektoré staršie modely excalibru,150,175,200 librove

A konečne sa kľudne vysantis
Odpovědět
#16
Excalibur som mal prdla mi koncovka na ramene  Big Grin, luk mi praskol v strede takže už mám čo to odskúšané  Cry no rozmýšľam, že by som tam dal oceľové lanko to už by malo čosi vydržať, skôr ma sere, že si to ktosi neuvedomí pri konštruovaní, že to tam nevydrží...
Odpovědět
#17
daj tam original paracord snuru a mas pokoj....
Odpovědět
#18
Paracord tam nedám ani náhodou je to krpatá špulka na ktorú sa asi tak namotá niečo v priemere 2mm a to by splnilo to oceľové lanko akurát musím na konce nejak naletovať voľajaké bambule,  aby sa mi to odtiaľ nevysvrčilo ...
Odpovědět
#19
Original paracod vydrží 200kg
Odpovědět
#20
Pre ilustráciu dám nejaké rýchle foto, pre predstavu ako to vyzerá v reále, tá špulka má vonkajší priemer 3,7 cm takže  paracord môže udržať aj 100 ton keďže sa mi tam nevôjde  Wink


Přiložené soubory Miniatury
       
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)