Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyber noveho luku
#11
Tak uz jsou doma.
Redman 40# a Eagle 32# pro manzelku.
Jeste jedna otazecka.
Kolik pouzivate na Redmanu BH?


Přiložené soubory Miniatury
           
Odpovědět
#12
Ahoj Honza,

páči sa mi tvoje hodnotenie lukov. Strielam 3D s lukom Samic sage - 40lb, ale na 25m už musím nadstavovat. Uvažujem nad Redman 62, ak mi vieš poradit či mi stačí na bežné preteky 35lb,alebo volit radšej 40lb. Strielam obstojne,ale na vačšie 30-40m vzdialenosti robím chyby.
Odpovědět
#13
Čaute, mám dotaz, doufám že píši do správného vláknaSmile


Strašně moc se mi zalíbila lukostřelba, kamarád mě vzal na střelnici a hodně mě to chytlo. Tak zvažuji co pořídit.
Našel jsem si tohodle Luk Ragim Bobcat 60, prostě ty dřevěné se mi líbí nejvíc!

A nebo  si mám pořídit něco levnějšího třeba Best Hunter Eraser? Jsou s těmi dřevěnými luky větší starosti?
 Poraďte prosímSmile Díky
Odpovědět
#14
Raději si to napřed někde vyzkoušej. Srovnáváš luk se silou 32 liber s lukem 18 liber. A to je pro začátečníka velký rozdíl! Pro představu, o co jde: tahat budeš něco kolem 14 kg nebo 8 kg. Silnější luk zpočátku nemusíš dokázat plně natáhnout. A ten slabší zase moc daleko nedostřelí. Navíc k tomu vybranému luku je potřeba používat vhodné šípy.
Odpovědět
#15
klidně vem levnej. a slabší 18 - 25 liber. až se ho nabažíš tak ho se slevou prodáš.
silnější luk se prodává hůř. pokud to teda není luk od arniho :-)
až začneš jezdit na akce tak stejně pocítíš že tíha financí leží v cestovném, startovném, ubytovném, šípovném, ... atd :-)
Odpovědět
#16
Díky moc za názor, nakonec jsem pořídil tento luk, sice tam píší, že je pro ženy, ale co už Big Grin
http://www.colosus.cz/luk-jandao-beginner-62-26lb-bily/
Odpovědět
#17
(11-02-2018, 04:20 PM)DaveN65 Napsal(a): Díky moc za názor, nakonec jsem pořídil tento luk, sice tam píší, že je pro ženy, ale co už Big Grin
http://www.colosus.cz/luk-jandao-beginner-62-26lb-bily/

luk vyzerá fajn, ale ta libráž no neviem :/ môj 12 ročný synovec strieľa v pohode 30lb celodrevom, verím tomu že po pár výstreloch zhodnotíš že je to na tebe slabučké.
Odpovědět
#18
(11-02-2018, 07:30 PM)woodan Napsal(a):
(11-02-2018, 04:20 PM)DaveN65 Napsal(a): Díky moc za názor, nakonec jsem pořídil tento luk, sice tam píší, že je pro ženy, ale co už Big Grin
http://www.colosus.cz/luk-jandao-beginner-62-26lb-bily/

luk vyzerá fajn, ale ta libráž no neviem :/ môj 12 ročný synovec strieľa v pohode 30lb celodrevom, verím tomu že po pár výstreloch zhodnotíš že je to na tebe slabučké.
Na soutěžích potkávám chlapy, kteří střílí 30lb a jsou naprosto spokojení. Myslím, že zrovna síla luku není moc rozhodující. Když k němu pořídí správné šípy, tak bude navýsost spokojen. Já mám primitiv 35lb a na soutěži bych moc víc tahat nechtěl... Myslím, že pro komfortní střelbu je 40lb hraničních.
Odpovědět
#19
Souhlasím se Zbyňkem. Já jsem prodělal vývoj - 35lb -> něco přes 40 a zpátky na 35lb a jsem naprosto spokojený. Na trénink používám 26-28lb, podle toho jestli si přinesu vlastní primitiv (28lb) nebo si půjčím tamního Samicka (26lb). A taky to naprosto vyhovuje. Na správné naučení techniky je lepší to s libráží nepřehánět.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 3 host(ů)