Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lumarkův létající cirkus 16.02.2019
#1
Lumarkův létající cirkus
16. 2. 2019 bude první ligový závod ATL v Dýšině, a to premiérově pod taktovkou lukostřeleckého a mariášového klubu Lumark (Kaťas, Kumo, Soňa, Mára a Petr). Závod je určen pro dospělé (dítě které je nevyhnutelně nutné mít s sebou bude střílet jako dospělí nebo mimo soutěž). Více viz propozice.
Omezený počet střelců – 60
Obuv na přezutí a půllitry s sebou!
Ulice na vyhlídce 266, Dýšina
Prezentace: 7:30-9:00

propozice ZDE http://www.lukostrelec.cz/site/assets/fi...pozice.pdf
Odpovědět
#2
Po posledním průzkumu kuchyňky jsem zjistil, že není třeba si sebou brát půllitry.

Zatím to vypadá na slušný mráz, snad nám to vydržíSmile
Odpovědět
#3
Takže zkoumání půllitrů by Lumarkům asi šlo. Už máte postaveno?
Zdraví sněhem zasypaný Luis
Odpovědět
#4
(01-26-2019, 10:56 AM)Luis Napsal(a): Takže zkoumání půllitrů by Lumarkům asi šlo. Už máte postaveno?
Zdraví sněhem zasypaný Luis

Ale kdež, je to prakticky ve vsi a bojíme se, že by nám to lidi rozebrali, takže stavět budem až v pátek před akcí. Trasa je vymyšlená a terčovnice máme už skoro všechny hotovýSmile
Trochu toho sněhu přivez k nám, obávám se oblevySmile
Doufám, že zůstanete na večírek!!!
Kaťas
Odpovědět
#5
Limit přihlášených se nenaplnil a tak můžeme posunout prezentaci v klidu na 8:00-9:00

Masový oběd budou výpečky se špenátem a knedlem. Jelikož vegetariánů je méně, budu o jejich stravu pečovat osobně, bude to asi něco mezi thajskou a mexickou kuchyní po ČeskuSmile

Půllitry s sebou tahat nemusíte, ale náhradní boty jsou nutností, především přijde-li obleva!

Terén bude možná trochu náročnější, podpoříme lanovým.

Kromě avizovaného 3D a klasických ATL disciplín se můžete těšit na koule, soustřel trochu jinak, postupku a zvěrokruh (ověřte si v jakém znamení jste se narodili).

V případě dotazů neváhejte napsat. Doufám, že všichni zůstanete na večírek!

Těšíme se,
Kaťas a celý Lumark.
Odpovědět
#6
Oficiální uzavření přihlášek na turnaj bude v úterý 12. 2. Pokud by někdo chtěl přijet na poslední chvíli není probém, místo v turnaji pořád je a k obědu se taky něco najde.
Odpovědět
#7
Hezký den kolegové lukostřelci,
 dnes večer pošlu aktualizovaný seznam členů ATL ke zveřejnění a k aktualizaci tabulky ligy ATL. Bude to pro tento týden poslední aktualizace. Ti z Vás, kteří nemají uhrazen členský příspěvek ATL pro letošní rok nemohou počítat, že jim bude započítán výsledek jejich střílení z prvního turnaje této sezóny do ligy ATL. (Dobře pokud mi napíšete nebo zavoláte, zkusíme s tím ještě něco udělat, ale nejpozději do středy.)
Pokud mi někdo bude dávat příspěvky v pátek či sobotu na turnaji u Lumarků, upozorňuji na to, že je s radostí utratím na večírku a to je tak všechno co s nima udělám!! Big Grin  Těším se na shledanou v létajícím cirkuse. Johanka
Odpovědět
#8
Tak jsem se na Dýšinu těšil a můj krásný nový luk začal po pár desítkách výstřelů fretovat a šel na generálku. Vzal jsem tedy zpět moruši, která fretovala už vloni, ale střílet se s ní ještě dalo - a zjistil jsem, že už nedá, praskla už i na zádech a má velmi podezřelý průhyb v nově vzniklém pantu, takže už na střílení nebude, pokud nechci ublížit sobě nebo okolí.

Takže teď tři dny před turnajem zjišťuji, co z ostatních primitivních zásob bych mohl ještě oprášit a čím to odstřílím. Všechno je to bohužel asi tak o 10 - 20 liber slabší, než na co jsem teď zvyklý, šípy k tomu nemám žádné a výsledky tomu odpovídají. Ach jo ... a tak to vypadalo s průměrných nástřelem na terčovce kolem 70 bodů na slibný začátek sezóny :-( Teď jsem zase tak na polovině ...

No i tak se na vás všechny těším darebáci a doufám, že budete všichni zůstávat i na večírek, když já už taky zase jednou ano Smile
Odpovědět
#9
(02-12-2019, 08:53 PM)Lucínek Napsal(a): Tak jsem se na Dýšinu těšil a můj krásný nový luk začal po pár desítkách výstřelů fretovat a šel na generálku. Vzal jsem tedy zpět moruši, která fretovala už vloni, ale střílet se s ní ještě dalo - a zjistil jsem, že už nedá, praskla už i na zádech a má velmi podezřelý průhyb v nově vzniklém pantu, takže už na střílení nebude, pokud nechci ublížit sobě nebo okolí.

Takže teď tři dny před turnajem zjišťuji, co z ostatních primitivních zásob bych mohl ještě oprášit a čím to odstřílím. Všechno je to bohužel asi tak o 10 - 20 liber slabší, než na co jsem teď zvyklý, šípy k tomu nemám žádné a výsledky tomu odpovídají. Ach jo ... a tak to vypadalo s průměrných nástřelem na terčovce kolem 70 bodů na slibný začátek sezóny :-( Teď jsem zase tak na polovině ...

No i tak se na vás všechny těším darebáci a doufám, že budete všichni zůstávat i na večírek, když já už taky zase jednou ano Smile

To zamrzí, ale jsem rád, že to nevzdáváš a přesto přijedeš ochutnat náš turnajový pokusSmile
Odpovědět
#10
(02-12-2019, 08:53 PM)Lucínek Napsal(a): Tak jsem se na Dýšinu těšil a můj krásný nový luk začal po pár desítkách výstřelů fretovat a šel na generálku. Vzal jsem tedy zpět moruši, která fretovala už vloni, ale střílet se s ní ještě dalo - a zjistil jsem, že už nedá, praskla už i na zádech a má velmi podezřelý průhyb v nově vzniklém pantu, takže už na střílení nebude, pokud nechci ublížit sobě nebo okolí.

Takže teď tři dny před turnajem zjišťuji, co z ostatních primitivních zásob bych mohl ještě oprášit a čím to odstřílím. Všechno je to bohužel asi tak o 10 - 20 liber slabší, než na co jsem teď zvyklý, šípy k tomu nemám žádné a výsledky tomu odpovídají. Ach jo ... a tak to vypadalo s průměrných nástřelem na terčovce kolem 70 bodů na slibný začátek sezóny :-( Teď jsem zase tak na polovině ...

No i tak se na vás všechny těším darebáci a doufám, že budete všichni zůstávat i na večírek, když já už taky zase jednou ano Smile

Nazdar Lucíne, my se taky těšíme. A netrénuj tolik. Kdyby ses na to vykašlal, luky Ti vydrží trochu déle.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)