Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jarní šíp
#1
Zdravíme všechny příznivce lukostřelby. Jelikož se nám množí dotazy na přihlašování a propozice, tak pro vás mám dobrou zprávu. Obojí bude. Vina padá na mě, protože o písemnosti a podobně se starám já, jenže kvůli státnicím, škole a práci nemám pomalu čas ani dýchat. Takže mějte trpělivost a soucit. ::D

Kdy turnaj bude, je v kalendáři. Končit budeme letos snad dříve, protože trasu osekáme. Zbytek zatím nepodstatný. Pokud někoho hodně pálí nějaké otázky, jsem k dispozici na mailu, telefonu a tady.

Zbyněk
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#2
Ahoj Zbyňku, dej prosím včas vědět, kdy chcete spustit přihlašování. Nejlépe bude, když se dohodneme telefonicky. Já nejsem stále na počítači, tak abych si to mohla naplánovat. Také je dobré dát vědět všem dopředu termín spuštění přihlášek, aby to stihli všichni, kteří mají zájem. Držím palce ať ti státnice dobře dopadnou.
Odpovědět
#3
Volejte hurá a radujte se. Konečně jsem dokončil propozice. Jen co se domluvím s Káťou, kdy bude mít čas, aby propozice nahrála na net. Předpokládám, že to bude nejpozději v pondělí a otevření přihlašování čekám ve středu. :Smile Tak buďte ve střehu.
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#4
Propozice v neděli večer, přihlašování se otevře ve středu v sedm večer, tak to můžete rozhlásit. Smile Kapacita je nastavená na 120 střelců. Po předběžné kontrole trati je tam dosti mokro, tak snad to aspon trochu vyschne.  Cool
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#5
Děkujeme za velký zájem! Kapacita naplněna. Smile Pište mi, kdo má zájem o zařazení mezi náhradníky. Těšíme se na Vás!

721 O18 O91
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#6
Čau, poslal jsem ti SMS, takže prosím o zařazení na seznam náhradníků.
Odpovědět
#7
Trošku nám v propozicích vypadla cena obědu navíc. Cena tedy zůstává stejná jako loni a to 120,-Kč.

Po domluvě ohledně vege oběda jsme se opět přiklonili k rizotu, protože zároveň vyhovuje celiakům, bude vylepšeno houbami a pan majitel byl doslovně požádán, aby bylo lepší než loni. Wink 

Ještě jednou Vás prosíme, abyste udržovali přes obědy limit okolo 20-25 lidí a nezdržovali se na další pivko, n3ebo si ho vzali s sebou na trať, aby to odsýpalo v kuchyni i na trati, což byla věc, o kterou nás naopak prosil pan hospodský. Dohnat pití můžete večer. Big Grin Obědy budou od 11 do 14.

Od toho se odvíjí i to, co jsme zmiňovali v propozicích. Hospoda zavírá o půlnoci, takže pokud očekáváte velkou žízeň, zásobte se.

Zároveň budu teď ještě obepisovat prvnich 9 náhradníků, protože zvýšíme kapacitu o deset lidí, takže pokud ještě váháte můžete se zařadit mezi první náhradníky. Smile

Těší se na Vás celá banda Stromové ligy
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#8
Právě jsem koukal na předpověď a po loňských atacích třicítky nás podle internetů čekají tři stupně a déšť se sněhem. Připravte oteplováky a zahřívací zařízení v lahvích, protože hezčí počasí měl i Kaťas v únoru. Big Grin
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#9
Nakonec to vypadá, že nám ani nebude nastávat Ragnarok a navíc se nám uvolnilo poměrně dost volných míst. Takže kdyby někdo nevěděl coby s víkendem, s radostí se nám ozvěte a uvidíme se. Wink
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#10
Díky za super turnaj. Počasí vyšlo nad očekávání a tak ani gumovky jsme nevyužili... :-D
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)