Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prihlasovani na turnaje
#11
Spis pro prihlasovani najit nejakou externi sluzbu, s tim volnym casem je to pokazde problem.
Odpovědět
#12
(05-29-2019, 08:09 PM)Stalker Napsal(a): Spis pro prihlasovani najit nejakou externi sluzbu, s tim volnym casem je to pokazde problem.

To je právě na diskusi pro valnou hromadu. Ale abychom to zbytečně nedramatizovali: myslíme si s Johankou, že pokud se o propozice a přihlašování pořadatel opravdu stará, tak nemá ani v současném stavu závažnější problémy ani pořadatel, ani Katka ani přihlašovaný. Myslíme, že s Klepákem i s Landštejnem to celkem šlo.
Odpovědět
#13
Luis Napsal(a):To je právě na diskusi pro valnou hromadu. Ale abychom to zbytečně nedramatizovali: myslíme si s Johankou, že pokud se o propozice a přihlašování pořadatel opravdu stará, tak nemá ani v současném stavu závažnější problémy ani pořadatel, ani Katka ani přihlašovaný. Myslíme, že s Klepákem i s Landštejnem to celkem šlo.


Souhlasim, jen jeste sjednotit nejak vzhled a obsah propozic a bylo by to super. Myslim, ze by se to i vic libilo poradatelum, protoze by se nemuseli bat, ze na neco zapomenou.
Odpovědět
#14
(05-29-2019, 11:31 PM)Stalker Napsal(a):
Luis Napsal(a):To je právě na diskusi pro valnou hromadu. Ale abychom to zbytečně nedramatizovali: myslíme si s Johankou, že pokud se o propozice a přihlašování pořadatel opravdu stará, tak nemá ani v současném stavu závažnější problémy ani pořadatel, ani Katka ani přihlašovaný. Myslíme, že s Klepákem i s Landštejnem to celkem šlo.


Souhlasim, jen jeste sjednotit nejak vzhled a obsah propozic a bylo by to super. Myslim, ze by se to i vic libilo poradatelum, protoze by se nemuseli bat, ze na neco zapomenou.

Já ti nevím. Jako seznam doporučených informací někde v kolonce pro pořadatele by se hodil. Sám jsem pročítal propozice ostatních, abych se ujistil, že mám vše důležité a člověk si nemůe být jist, že opisuje správněSmile. Ale vyplňovat nějaký připravený formulář by mě asi nebavilo. Co nějaká kreativita?
Odpovědět
#15
Propozice to je ten nejmenší problém protože , je jednou vytvoříš, uložíš a na příště je zkopíruješ a upravíš datum. největší problém je to přihlašování a evidence kolem. Mlčoch
Odpovědět
#16
No realisticky - ohnout to, co kdysi dělal Petr Kyjovský, je pro trochu šikovného vývojáře tak na dva dny práce maximálně. Udělat k tomu nějaké rozhraní, kde by se mohl ten turnaj snadno upravit (a nemuselo se to dělat v databázi přímo, jako jsem to dělal neustále já) je další den. Jestli máme nějakého střílejícího PHP vývojáře, za úvahu by to stálo. Přijde mi to jako nejméně bolestivá cesta.

K propozicím - myslím, že nikdo z pořadatelů by se necítil poškozen, pokud někdo jiný zkopíruje jeho propozice a změní je na "své". U propozic, které jsme vytvářeli na Lukohrátky s využitím dřívějších propozic na SEBU akce, se to stalo hned několikrát a rozhodně nám to nevadilo. Dokonce je na "starém" lukostřelci článek, co všechno do propozic napsat Smile
Pro ty, co by je to zajímalo, tak:
Popis toho, proč "Káčka": http://www.lukostrelec.cz/modules.php?na...cle&sid=27
Popis disciplín: http://www.lukostrelec.cz/modules.php?na...cle&sid=29
Pořádání turnaje: http://www.lukostrelec.cz/modules.php?na...cle&sid=28
Při čtení buďte shovívaví, ty články jsou už 12 let staré Smile
Odpovědět
#17
Kopirovani propozic problem neni, problem je vybrat ty nejlepe napsane. Ne to, kde je odkaz na prihlaseni o stranku jinde, nez sekce "Prihlaseni", nebo dokonce to co je na Skalanskym vejci. Proto jsem mluvil o nejake sablone. Kreativita je spis na skodu, ta bude lepsi v disciplinach nez na papire. Jak jsem uz psal, radsi bych se na prvni pohled dovedel, kdy a kam mam prijet a jak se tam prihlasit, nez to kam mam zaplatit a zbytek jako by byl nedulezitej.
Odpovědět
#18
Ahoj, důvody hledání jiných (podrobnějších) přihlašovacích možností tu již byly popsány. Prostě v situaci, kdy se v propozicích vždy psalo "požadavky na obědy pište do poznámky" a 1/3 lidí tam nenapsalo nic a pak psali "upřesňující" mail či volali, je to snad i pochopitelné:-)
Zmínil bych ještě další související téma - placení startovného. Sám jsem už také zapomněl zaplatit včas a bylo mi stydno, když mi to pořadatel musel připomínat. Přitom sám vím, jaká je to pakárna, když se musejí obesílat/obvolávat opozdilci.
Organizace turnaje je časově náročná věc a i účastníci turnajů a jejich nápomocnost s hladkým průběhem turnaje dávají šanci na další povedený ročník. Ta hranice mezi udělat/neudělat další ročník je mnohdy tenká.
Těším(e) se na vás v Habří a ať nám to lítá!
Ahoj Petr
Odpovědět
#19
(05-30-2019, 08:05 PM)Stalker Napsal(a): Kopirovani propozic problem neni, problem je vybrat ty nejlepe napsane. Ne to, kde je odkaz na prihlaseni o stranku jinde, nez sekce "Prihlaseni", nebo dokonce to co je na Skalanskym vejci. Proto jsem mluvil o nejake sablone. Kreativita je spis na skodu, ta bude lepsi v disciplinach nez na papire. Jak jsem uz psal, radsi bych se na prvni pohled dovedel, kdy a kam mam prijet a jak se tam prihlasit, nez to kam mam zaplatit a zbytek jako by byl nedulezitej.

Ahoj Stalkere, všechny propozice nemohou být stejné - tedy nelze vybrat ty nejlépe napsané. Pouze údaje typu co, od kdy do kdy, kde, za kolik a pod., mohou být univerzální a i ty se nevejdou vždy do formuláře. To ostatní může být i diametrálně jiné, pojetí turnajů mohou mít dokonce protichůdné prvky, jak psal třeba Kaťas. Ale asi by bylo opravdu dobré doplnit do pokynů pro pořadatele pár dalších doporučení. Ale vsadím se, že polovina pořadatelů si propozice udělá stejně jinak a polovina účastníků  i nadále žádné propozice číst nebude. Jsme lidi a tak to asi dokonalé nikdy nebude (zejména v případě takové sbírky exotů, jako je ATL). 
Zdraví Luis
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)