Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuše Excalibur
#51
Takto som dopadol s rovnym koncekom
   
Takto som to mal osustruzene
   
ta baterka bola 500mm pod tercom .Ani keby som chcel,tak to tak blbo netrafim.Sip sa ani neda vytiahnut.....tak ho zarvalo.Tak uz nebudem pokusat osud s rovnymi koncekmi.Insertove ani netusim,ako vypadaju.Ale stale viac som presvedceny,ze galibu robi to zuzenie na konci tela.Mozete niekto pozret,ci to mate tiez na svojom starom exkaliburovi?Sipov mam 4 druhy po 6-12kusov a robi to na kazdom.Su to sice cinaky,ale do 30 m stacia,kym mi strelba z kuse vojde do krvi.
Myslis,ze by to mohla robit aj tetiva?Byvaly majitel nevie,kolko ran ma za sebou,ja som mohol dat tak 250-300....Ale dal mi aj novu tetivu(na krabicke rok vyroby?1989),tak mozem skusit nahodit tu.Ja som sice coraz viac presvedceny,ze to robi to blbe zuzenie na konci...len to nemam s cim porovnat.Sipy,nato,ze su cinaky,tak sa lisia max 5-6gr a to je myslim si uplne v cajku na tych par metrov.Moznoze pri strelbe cez 50m by sa uz ukazovali rozdiely,ale zatial sa presnost viac ovplyvnuju chyby strelca,ako sipov.
Odpovědět
#52
Ok..je možné že pán predchádzajúci majiteľ bol kutil a niečo majstroval.
Zajtra doobeda ti nafotim svoj rail a závesom to tu..ak to niekto urobí dovtedy predomnou, máš bonus..Smile
K tetive.. zbytočne nemen za novú, musíš zistiť ako je na tom stará.
Kontrolu vieš urobiť rýchlo a bezbolestne.
Servisnym napinakom ohni luciste.
Jedno oko výber z koncovky lucista.
Držíš ho medzi prstami,tetivu narovnaj, druhé oko musí ostať na koncovke  lucista.nato daj pozor,aby sa nezvieklo.otacaj okom ktoré máš v ruke do opačnej strany ako sú natočené nekryté vlákna tetivy.otacaj dovtedy, dokiaľ nebudú nekryté vlákna tetivy voči sebe rovnobezne.zapamataj si počet otociek.otockou sa rozumie 360 stupňové otočenie.. spätným postupom dáš tetivu do pôvodného stavu.
Oko ktoré budeš otáčať je to od railu napravo pri pohľade na kusu zvrchu z pohľadu strelca.
Obzvlášť treba dávať pozor ak ide  o manipuláciu s flemish, čiže vlamskou,splietanou tetivou.tam prekročenie za hranicu rovnobeznosti vláken môže znamenať jej rozobratie.co je samozrejme nežiaduce.
Odpovědět
#53
Nejako som nepochopil tu kontrolu Huh....co tam mam pozerat?Na pohlad vypada dobre,akurat na tele kuse niesu ziadne znacky,v akom rozmedzi by mala byt nenatiahnuta tetiva.Tak neviem,ci ju mam dobre natiahnutu.rozplietat sa ju zatial nechystam....to neskorsie,ked naberiem dake skusenosti.Zatial dam radsej novu....ktovie,kolko ma tato za sebou.Potom ta budem unuvat o vyrobu novej,ked o tebe ide taky dobry chyr Wink.
Zistil som,ze take iste zuzenie railu je aj pod spustovou pakou vzadu......nechapem,naco odlahcovali tu drahu medzi nimi.Zeby trenie?Lenze to musi zbytocne rozkmitat sip,ked koniec najprv padne kusok dole,chvilu cestuje a hned mu zadok vykopne nahor.....
Potom to musi odierat.Trocha(dost) som tomu odieraniu zamedzil.Zistil som,ze mazanie cistym jelenim lojom je kratke a koniec sipu uz v tom zuzenom raile leti nasucho.A kto nemaze,nejede.Tak som rail aj tu zuzenu cast natrel vcelim voskom,takisto aj koniec sipu,ktory odieralo s odieranie zrazu prestalo.Vykopavat koniec sipu bude ale furt,kym nestiahnem z toho zuzenia,myslim si.Mal si pravdu....natahoval som to rukami krivo a preto odieralo len 1 stranu.Teraz som skoncil strielanie.Dal som nejakych 80 ran,natahoval som stale natahovakom a nemalo to chybu.Ked som si na letky popisal(sipy z 1 sady maju rozptyl na 30m okolo 120mm)kde idu oproti stredu(na kazdy sip kam leti a ci treba pridat pol,ci jednu ciarku v kukeri),tak som uplne rozstrielal tie terciky,co davaju k sipom.Takze aj tie cinany lietaju sice kazdy inde,ale kazdy do toho isteho miesta.
Budem vdacny,ak este niekto nafoti svoje raily,aby som videl,ci este niekto ma tie vybrania v nich.Furt sa mi to vidi ako hovadina.
Odpovědět
#54
No mazať,treba,to už vieš,nielen hlavne predoviek..Smile
Stredovku na tetive mazes ako často a čím?ak je dobre a pravidelne mazana netreba často mazať rail.
Mazať treba raz za čas aj oka tetivy a odkryté vlákna.

Nevidím logický dôvod prečo by mal byť ten zľab frezovany konicky.premeriam ti to na svojej pre istotu.
Odpovědět
#55
Stredovku mazem jelenim lojom,ako som sa tu docital.Mazem kazdych 8 ran a po kazdej rane ju len prstami trocha posucham...teda,tu cast,kde ju zachytavaju ozuby.Celu tetivu prebehnem lojom kazde strelby a necham ju chvilu na slnku,nech sa loj vpije.
Lenze som nemazal tuto zasrafovanu cast toho zuzenia,cize sip tam musel prebehnut nasucho a preto ho drelo.Tetiva ho musi dost dobre pritlacat do tej drazky,kedze klinovity tvar konceka musi tu silu este znasobovat.

   

Mazal som len vrchnu cast toho tela,ci railu.Teraz mazem aj tu pocmaranu cast a aj koniec sipu...teda,cely spodok sipu.To zuzenie vypada presne,ako prechodovy kuzel v hlavni zadovky,keby si ju pozdlzne rozrezal a mne to nedava zmysel.
Odpovědět
#56
premeral som sirku zlabu na svojom raile a je to 7.3mm po celej dlzke,mimo vybratia v dlzke cca 2cm,ktore sa nachadza pod zubami zachytu tetivy.
Odpovědět
#57
Technický tip pro majitele nových kuší od Excalibru.
V Arrow in Apple mě tvrdily, že Air Brakes - tlumiče ramenou, nejsou na kuše série Bulldog příliš vhodné.
https://www.excaliburcrossbow.com/access...ir-brakes/
Totéž mě napsali přímo z Excalibru.

Hi,
The Air Brake system is only to help quite the crossbow and not required for any other purpose.  They were really designed to fit the Micro series crossbows and will fit a bit tight on the Bulldog models.  Its not something you need to have, its just an accessory for those trying to make their crossbows quieter.

Peter Balfour
Communication Manager
EXCALIBUR CROSSBOW CANADA INC.
Phone (519) 743-6890 Ext. 210 (800) 463-1817
Fax (519) 743-6964

Volně přeloženo. Tyto nové typy tlumičů ramen jsou konstrukčně stavěny na řadu Micro. U Bulldog nemusí být.
Přesto jsem je dal na Bulldoga 380. Zatím jsem to netestoval, tak jsem zvědav, jak to bude fungovat.
Odpovědět
#58
Spitamen,vdaka!Takze mozem smelo frezovat.
Odpovědět
#59
Ahoj, dneska jsem přeměřil rail u Excaliburu (Matrix) a Stryker, všechno má stejně široký žlábek, žádné zúžení.
Odpovědět
#60
Zdravím vespolek
Mám zajímavou informaci pro majitele série Bulldog.
Systém Air Brakes na tlumení ramen je primárně postaven pro sérii Micro. Pokud jej osadíte na sérii Bulldog, tak dojde k většímu přitlačení dorazových gum. Chtěl jsem jej osadit na Bulldog 380.
Originál vyjádření od Excalibru na můj dotaz:

Hi,
The Air Brake system is only to help quite the crossbow and not required for any other purpose.  They were really designed to fit the Micro series crossbows and will fit a bit tight on the Bulldog models.  Its not something you need to have, its just an accessory for those trying to make their crossbows quieter.

Nakonec jsem jej koupil a osadil. Gumy jsou skutečně víc stlačeny, jak na fotkách série Micro na stránkách Excalibur.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 7 host(ů)