Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turnaj pod Lipicí 2022
#11
V příloze jsou výsledky ze soboty.


Přiložené soubory
.xlsx   Pod Lipicí 2022.xlsx (Velikost: 144,75 KB / Stažení: 61)
Odpovědět
#12
Děkujeme za moc pěkný turnaj, prima střeleckou partu a také objednané krásné počasí. Bylo to dlouhé, ale užili jsme si to. M & T
Odpovědět
#13
Krásný den všem, i my se připojujeme s poděkováním za organizaci a s pochvalou. Bylo to báječné a rádi přijedeme znovu.
Odpovědět
#14
Mockrát děkujeme za moc pěkný turnaj. Moc se nám líbil a jídlo i zázemí je perfektní.
Ještě jednou děkujeme.
Honzík a Lucka
Odpovědět
#15
Ahoj, Radka a mlčoch děkuji za pěkný turnaj všem Titěvákům s príma skupinkou. Příště u Vás naschledanou.


p.s. : u mě v tabulce je na sloupu napsáno 40 bodu ale to není ani možné , asi jsme to špatně přečetli trefil jsem 3mi šípy-tři barvy.
Ale je to naše chyba měli jsme to pořádně přečíst asi to má špatně celá skupina.
Odpovědět
#16
(06-13-2022, 08:24 AM)Mlčoch Napsal(a): Ahoj, Radka a mlčoch děkuji za pěkný turnaj všem Titěvákům s príma skupinkou. Příště u Vás naschledanou.


p.s. :  u mě  v tabulce je na sloupu napsáno 40 bodu ale to není ani možné , asi jsme to špatně přečetli trefil jsem 3mi šípy-tři barvy.
Ale je to naše chyba měli jsme to pořádně přečíst asi to má špatně celá skupina.

Ahoj, i Lukosové děkují za moc pěkný turnaj. JJ, špatně jsme to napsali, vliv to mělo u Ondry, ten by v tradičce skončil druhý.
Odpovědět
#17
(06-13-2022, 09:00 AM)kopprom Napsal(a):
(06-13-2022, 08:24 AM)Mlčoch Napsal(a): Ahoj, Radka a mlčoch děkuji za pěkný turnaj všem Titěvákům s príma skupinkou. Příště u Vás naschledanou.


p.s. :  u mě  v tabulce je na sloupu napsáno 40 bodu ale to není ani možné , asi jsme to špatně přečetli trefil jsem 3mi šípy-tři barvy.
Ale je to naše chyba měli jsme to pořádně přečíst asi to má špatně celá skupina.

Ahoj, i Lukosové děkují za moc pěkný turnaj. JJ, špatně jsme to napsali, vliv to mělo u Ondry, ten by v tradičce skončil druhý.

To jste ale kopýtka Wink, hezký den Johanka
Odpovědět
#18
Děkujeme za pohodový den :-) AWENáci
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 8 host(ů)