Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuše Hori-Zone
#1
Ahoj, co říkáte na kuše Hori-Zone ? Myslím kvalita, trvanlivost a servis. Nebude to čína ? ikdyž stránky maj anglickou doménu. Konkrétně se mi líbí tahle https://horizone-crossbows.co.uk/crossbo...ssbow.html díky
Odpovědět
#2
To jsem tomu dal, jsem omylem přepsal tvůj příspěvek, mohl bys ho prosím napsat znovu ? promiň
Odpovědět
#3
(09-22-2018, 05:04 PM)Prorock Napsal(a): To jsem tomu dal, jsem omylem přepsal tvůj příspěvek, mohl bys ho prosím napsat znovu ? promiň

hehe - nene - ja sem ho dal raci smazat pac sem asi napsal nesmysl :Smile to sou moje domenky - me proste prijde ze man-kung, poe-lang, ek archery, hori-zone, jandao, center-point - sou jedni a ti sami akorat proste vyvolavaj pocit jinejch brandu ... v kazdym pripade to cos posilal mi prijde jako neco co neni zadnej experiment z hlediska designu a na tercovku je to ok
Odpovědět
#4
(09-22-2018, 05:13 PM)jslezak Napsal(a):
(09-22-2018, 05:04 PM)Prorock Napsal(a): To jsem tomu dal, jsem omylem přepsal tvůj příspěvek, mohl bys ho prosím napsat znovu ? promiň

hehe - nene - ja sem ho dal raci smazat pac sem asi napsal nesmysl :Smile to sou moje domenky - me proste prijde ze man-kung, poe-lang, ek archery, hori-zone, jandao, center-point - sou jedni a ti sami akorat proste vyvolavaj pocit jinejch brandu ... v kazdym pripade to cos posilal mi prijde jako neco co neni zadnej experiment z hlediska designu a na tercovku je to ok

Když jsem si prohlížel tu Barnett TS370 tak mi taky připadá jako hodně podobná tomu Hori-zone alpha xt 

https://www.sportsmansoutdoorsuperstore....ow-package

nejde mi o nějakou extra kvalitu. Jen chci hlavně, aby to něco vydrželo a nebyl to nějakej shit...
Odpovědět
#5
ja myslim ze s barnetem chybu neudelas - jak psali kluci vedle - me se taky libi - a premyslel sem o nem na zacatek ale pak sem si sepsal co od toho chci - a jedna z veci je bezudrzbovost (nebo jen mala) aby to neco vydzelo coz u tech kladek proste z principu nejde :Smile  ja kdybych nesel do micra ted tak volim Hickory Creek Mini: https://www.outdoorhobbies.co.uk/hickory...1582-p.asp
Odpovědět
#6
Hoi-zone - konkrétně stealth, měli dva mí kamarádi. Jeden s ní nastřílel cca 1000 výstřelů, ak ji prodal, protože se věnoval luku a neměl na ni čas. Za tu dobu byla lehce poničená středová omotávka (po dalších cca 250 výstřelech by chtěla vyměnit) - lanoví vypadalo také v pořádku. Druhý kamarád s ní má cca 700 výstřelů, přidělal si na ni AccuDraw50 od Tenpointu, Bipod, HHA, velkou optiku a chce s ní střílet do dálky. Nejde mu to. Kuše má ergonomii pouze na střelbu ve stoje. Vsedě ani vleže s ní střílet nejde, protože tam chybí tak 10 cm pažby. Další věc je, že lanoví při natáhnutí a výstřelu kuše škrtnou o tlumiče tětivy (škrtnou = vadí tam tak 3 mm) což je celkem nevyřešené. Jinak na to, že je to Čína, má kuše celkem příjemnou spoušť a průběh výstřelu taky není nejhorší.
Odpovědět
#7
Stealtha mám. O škrtání nevím, ale prověřím to a dám vědět. Krátká pažba? Nevím. Vleže jsem jsem zatím nestřílel. Věřím, že šikovný kušostřelec - kutil dokáže namontovat nastavitelnou botku, pokud mu je pažba krátká. Každopádně spoušť je příjemná. Se šípem cca 350 grains dostřel 450 metrů. Není to highend top extra super kuš, ale za ty prachy přiměřený výkon, dobrá přesnost. Nemám potřebu kupovat jinou,.
Odpovědět
#8
Stealth - potvrzuju, opravdu taky u mé kuše škrtá levé Y lanko o spodek levého tlumiče. Pravá strana je v pořádku. Škrtání je slabé, přebývá asi 0,5 mm. Zkusím to poladit, jestli to půjde, přece jen to vnáší nesymetrii do výstřelu.
Odpovědět
#9
Tak pánové, škrtání lanek vyřešila montáž 4 podložek pod držáky tlumičů.
Odpovědět
#10
Máte někdo tip, jaký typ klikového navijáku lze namontovat na Hori-Zone Stealth 175 Lbs?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)